R e k l a m a

GDZIE JEST OBIECANE REFERENDUM SOŁTYSOWEJ ??

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego GDZIE JEST OBIECANE REFERENDUM SOŁTYSOWEJ ??

  • This topic has 24 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years, 1 month temu by ODPOWIEDŹ ODNOŚNIE REFERENDUM OD KONONA.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #102393 Reply
    Hmm
    Gość

    jak w temacie 🤔

    #102394 Reply
    tajny agent
    Gość

    Kiedy referendum?

    #102396 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Jutro….a dzis przed Ratuszem mają ustawiać Gilotynę :):):)

    #102397 Reply
    Elo
    Gość

    2. Kto za nie zapłaci?
    3.Jakie propozycje w razie odwołania burmistrza? Kto miałby go zastąpić i jakie ma pomysły na naprawienie, rzekomo tragicznej, sytuacji miasta? Czy chodzi tylko o to, by „nasi” dopadli do władzy?

    #102401 Reply
    tajny agent
    Gość

    Jakie są koszty tego referendum?

    #102403 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Pan Zenek ma darmo Gilotynę postawić, Pani Halina i Gienia do koszyka beda w czynie społecznym głosy zbierać i je liczyć wiec bedzie tanio…po kosztach. A kto potem…ten co głowę na karku zachowa :):):) Plan jest idealny !

    #102420 Reply
    CZEKAMY
    Gość

    Na powyższe pytania niech odpowie Sołtysowa

    #102440 Reply
    Waldek
    Gość

    Nie rozumiem przecież sołtysowa nie organizuje tylko byli członkowie z list stowarzyszenia. Czytałem zawiadomienie i to oni przejęli inicjatywę . Sołtysowa miała czekać do końca obostrzeń i chyba tak jest . Poza tym pomyślcie czy referendum nie jest dobrym pomysłem. Musi coś się zmienić bo gmina ma problemy a w maju nowa stawka za śmieci. Jak będziemy czekać to w końcu zgodzimy się już na wszystko i nikt nie będzie mieszkańca szanował i płacimy coraz więcej za wszystko

    #102446 Reply
    ja
    Gość

    Śmieci, śmieci… A jaki macie pomysł jak w nowym przetargu wystartuje znowu tylko jedna firma, zresztą wiadomo jaka i wiadomo, że tak będzie. Mają swoje tereny i na nich działają, jedni drugim w robotę się nie wpiep…ają i później dyktują warunki. Tu jest problem z którym coś trzeba zrobić, bo podwyżki będą co trzy miesiące bez końca.

    #102448 Reply
    Elo
    Gość

    I całe zamieszanie o cenę wywozu śmieci się rozbija?? To może by ktoś policzył skąd się taka czy inna kwota bierze? A kandydat na nowego burmistrza pokazał jak to ma zamiar zrobić by mieszkańcy płacili mniej? Czy to faktycznie możliwe?

    #102449 Reply
    Ksa
    Gość

    No właśnie. Utrącić jednego, a kogoś na stanowisko Burmistrza nie ma.

    #102451 Reply
    Iwo
    Gość

    Kampania zaczęla się już kilka tygodni temu bez wzgledu na referendum czy śmieci czy cos innego kandydaci już się pokazali ale trzeba obserwowac a nie się kłócić

    #102452 Reply
    Ksa
    Gość

    A ja to bym zagłosował na Pana Stacherę.

    #102455 Reply
    ja
    Gość

    Właśnie w tym rzecz i o tym pisałem, wszyscy krzyczą o śmieciach i o stawkach. Nikt się nie zastanowił skąd ta cena i gdzie leży źródło problemu. Nie broniąc nikogo ale nie podpisując umowy z firmą, która przetarg wygrała kto by śmieci odebrał?? Niech odpowiedzą najwięksi krzykacze. Nawet jeśli będzie nowy burmistrz to co zrobi? „Postawi się” a my w śmieciach na podwórkach utoniemy? Kto i jakiej decyzji by nie podjął i tak będzie „be”.

    #102466 Reply
    Zenek
    Gość

    Myślę, że główny organizator pan Tomasz P. Ma rozwiązanie na te bolączki. Wystawi swoją żonę jako kandydatkę na burmistrza i ona na pewno znajdzie wyjście „awaryjne”. A tak było pięknie pan Tomasz pierwszy z kwiatami leciał gratulować p. Piotrowi. I co, coś poszło nie pomyśli, znów zawiedzione ambicje pani Małgorzaty na stołek!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #102440 in GDZIE JEST OBIECANE REFERENDUM SOŁTYSOWEJ ??
Twoje informacje