R e k l a m a

Gdzie jest pani dyrektor szpitala?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Gdzie jest pani dyrektor szpitala?

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #95175 Reply
  Jowita
  Gość

  Pani dyrektor szpitala pracuje zdalnie. Rzekomo pracuje, ale dodzwonić się do niej nie sposób. Pracownicy szpitala w Pajęcznie nie mają odzieży ochronnej, ale nie ma do kogo zgłosić problemu. Skoro pani nie jest w stanie zarządzać placówką, to po co się pchała na stanowisko? Zrezygnuj, denna babo i wtedy sobie “pracuj” zdalnie do woli. Nie robisz żadnej łaski, że jesteś pod telefonem w czasie pracy zdalnej, bo to twój zakichany obowiązek, byle jaka dyrektorko.

  #95186 Reply
  Fzhut
  Gość

  Pod telefonem to jest twoja pijana teściowa analfabetko.

  #95190 Reply
  Jowita
  Gość

  Analfabetko? 🙂 Z którą konkretnie częścią mojej wypowiedzi masz problem, mogę przetłumaczyć, jeśli coś jest zbyt skomplikowane.

  #95217 Reply
  DługoPiS
  Gość

  To może cały personel powinien pracować zdalnie, skoro może ta osoba która pełni rolę dyrektora szpitala.

  #95228 Reply
  Jowita
  Gość

  Dyrektor pajęczańskiego szpitala boi się spojrzeć w oczy swoim podwładnym, którzy pracują bez należytego zabezpieczenia. Boi się też, że się sama zarazi.
  Brakuje masek i kombinezonów dla pracowników szpitali, którzy codziennie mają kontakt z zarażonymi. A pracownikom nie wolno o tym mówić publicznie, bo grozi im zwolnienie z pracy.

  #95236 Reply
  Adam
  Gość

  Zarażonymi ??? co ty kobieto wypisujesz. Czy w Pajęczańskim Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym są osoby zakażone ??, większych bredni nie mogłaś wymyślić.

  #95376 Reply
  Katia
  Gość

  Pani Jowito popieram…w końcu to szpital i nie ma znaczenia czy jest już koronowirus czy na szczęście go nie ma.

  Szpital ma być zabezpieczony a jej psim obowiązkiem jest zaopatrzyc w niezbędne potrzebne rzeczy.

  Kolejna PORAZKA

  #95380 Reply
  Ołówek
  Gość

  To jak ten (powiedzmy) szpital funkcjonował dotychczas?? Jakiś nagły wzrost przyjęć?? Jakiś wypadek komunikacyjny na masową skalę, że nagle nie ma podstawowych środków ochrony??
  Skoro nic z powyższego nie miało miejsca (bo nie miało), to wniosek nasuwa się jeden: TRZEBA BYŁO NIE WYNOSIĆ tylko tak jak wszyscy, we WŁASNYM ZAKRESIE kupić sobie rękawiczki i maseczki. Kombinezony są wam tam nie potrzebne. Spokojnie, nikt z koronawirusem do tego budynku nie będzie chciał trafić.
  Dużo zdrowia.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Gdzie jest pani dyrektor szpitala?
Twoje informacje