R e k l a m a

Gdzie jest pani dyrektor szpitala?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Gdzie jest pani dyrektor szpitala?

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #95175 Reply
    Jowita
    Gość

    Pani dyrektor szpitala pracuje zdalnie. Rzekomo pracuje, ale dodzwonić się do niej nie sposób. Pracownicy szpitala w Pajęcznie nie mają odzieży ochronnej, ale nie ma do kogo zgłosić problemu. Skoro pani nie jest w stanie zarządzać placówką, to po co się pchała na stanowisko? Zrezygnuj, denna babo i wtedy sobie „pracuj” zdalnie do woli. Nie robisz żadnej łaski, że jesteś pod telefonem w czasie pracy zdalnej, bo to twój zakichany obowiązek, byle jaka dyrektorko.

    #95186 Reply
    Fzhut
    Gość

    Pod telefonem to jest twoja pijana teściowa analfabetko.

    #95190 Reply
    Jowita
    Gość

    Analfabetko? 🙂 Z którą konkretnie częścią mojej wypowiedzi masz problem, mogę przetłumaczyć, jeśli coś jest zbyt skomplikowane.

    #95217 Reply
    DługoPiS
    Gość

    To może cały personel powinien pracować zdalnie, skoro może ta osoba która pełni rolę dyrektora szpitala.

    #95228 Reply
    Jowita
    Gość

    Dyrektor pajęczańskiego szpitala boi się spojrzeć w oczy swoim podwładnym, którzy pracują bez należytego zabezpieczenia. Boi się też, że się sama zarazi.
    Brakuje masek i kombinezonów dla pracowników szpitali, którzy codziennie mają kontakt z zarażonymi. A pracownikom nie wolno o tym mówić publicznie, bo grozi im zwolnienie z pracy.

    #95236 Reply
    Adam
    Gość

    Zarażonymi ??? co ty kobieto wypisujesz. Czy w Pajęczańskim Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym są osoby zakażone ??, większych bredni nie mogłaś wymyślić.

    #95376 Reply
    Katia
    Gość

    Pani Jowito popieram…w końcu to szpital i nie ma znaczenia czy jest już koronowirus czy na szczęście go nie ma.

    Szpital ma być zabezpieczony a jej psim obowiązkiem jest zaopatrzyc w niezbędne potrzebne rzeczy.

    Kolejna PORAZKA

    #95380 Reply
    Ołówek
    Gość

    To jak ten (powiedzmy) szpital funkcjonował dotychczas?? Jakiś nagły wzrost przyjęć?? Jakiś wypadek komunikacyjny na masową skalę, że nagle nie ma podstawowych środków ochrony??
    Skoro nic z powyższego nie miało miejsca (bo nie miało), to wniosek nasuwa się jeden: TRZEBA BYŁO NIE WYNOSIĆ tylko tak jak wszyscy, we WŁASNYM ZAKRESIE kupić sobie rękawiczki i maseczki. Kombinezony są wam tam nie potrzebne. Spokojnie, nikt z koronawirusem do tego budynku nie będzie chciał trafić.
    Dużo zdrowia.

    #105144 Reply
    Ops
    Gość

    No i pytanie.. Po co szlaban?
    Zeby pobierac oplaty od odwiedzajacych i mieć na swoja premie?

    #105145 Reply
    wlodek
    Gość

    Grunt ze STAROSTA dał jej nagrodę za ciężką prace ,a resztę w 4 literach.Dla wrażliwych polecam MIĘTE

    #105146 Reply
    Mietek
    Gość

    Kicha totalna z tym szpitalem. Jaki zarząd powiatu taki szpital.

    #106083 Reply
    mysza
    Gość

    Pani dyrektor w czasie pandemii nie tylko pracowała zdalnie ale i wkrótce zmieniła lokal przenoszac sie do drugiego budynku zeby nie daj boze się nie zarazic jezdząc tą samą windą co pielęgniarki i pozostały personel szpitala ,wiele tam pozostaje do zyczenia,

    #106176 Reply
    Monika
    Gość

    Dzisiaj to mi ręce opadły. Od ul. Wiśniowej były otwarte drzwi do kostnicy. Na górze widać było czarny worek z ciałem. Wszystko wyglądało tak jakby się wietrzyło. Kto na takie rzeczy pozwala! Co za kołtuństwo!

    #106177 Reply
    To ja
    Gość

    A czego się spodziewasz po pisiorach?

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Reply #106176 in Gdzie jest pani dyrektor szpitala?
Twoje informacje