R e k l a m a

Gdzie jest Pani poseł Pielucha

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Gdzie jest Pani poseł Pielucha

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #96337 Reply
    Borysek
    Gość

    Czy ktoś wie co Pani poseł zrobiła pożytecznego w dobie wirusa dla naszego Powiatu ??? .Pytam bo przed wyborami potrafiła co tydzień pstrykać sobie focie i chwalić się czego to ona nie zrobiła dla Powiatu

    #96338 Reply
    Borysek Budka
    Gość

    Co, „redakcja” próbuje „spontaniczne” zagaić nowy temat. Pomijając Panią Poseł – jesteście tragiczni i śmieszni.

    #96339 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    @BorysekBudka musisz uwierzyć na słowo, ale bardzo rzadko komentuje, a jeszcze rzadziej zakładam na forum tematy (w większości są to ogłoszenia przesłane przez czytelników). Natomiast gdybym już miał taki temat dotyczący Pani Poseł założyć to zapewniam, że byłby znacznie „ciekawszy”.
    KK

    #96340 Reply
    Borysek Budka
    Gość

    Koniec tematu, „wymyśl” mądrzejszy.

    #96341 Reply
    Ola
    Gość

    Nie czepiaj się redakcji. To że dla Ciebie temat nie jest wygodny to Twój problem. Nie ma się czym pochwalić?

    #96354 Reply
    Borysek Budka
    Gość

    Ja z panią Poseł ani z tobą krów nie pasłem. Każdy temat dla mnie jest wygodny byle nie naciągany kretyńską sensacją dla debili na poziomie kałmuckim…jeżeli rozumiesz.

    #96355 Reply
    Borysek
    Gość

    Uuuu zabolało ale jak to w przysłowiu uderz w stół a nożyce same się odezwą. 'ynteligencie” owa pani poseł absolutnie w dobie pandemii nie zrobiła nic dla powiatu !!!! Więc przestań szczekać bo kompromitujesz się

    #96357 Reply
    Borysek Budka
    Gość

    „w dobie pandemii”….. – ty naprawdę jesteś kretynem.

    #96358 Reply
    Borysek
    Gość

    Tak jak myślałem ,przepraszam że używam słów których znaczenia nie rozumiesz ,ale tak to jest jak wojsko przerwie ci podstawówkę.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #96358 in Gdzie jest Pani poseł Pielucha
Twoje informacje