R e k l a m a

Gdzie kupić kamień ozdobny

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Gdzie kupić kamień ozdobny

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #34315 Reply
    norek
    Gość

Witam. Wiecie gdzie można kupić w okolicach Pajęczna kamień ozdobny?

#34316 Reply
    norek
    Gość

Zapomniałem dodać, że taki do ogrodu.

#34647 Reply
    sabina
    Gość

nie napisane czy na ścieżki ,czy na wysypanie,ten drobny w Mrowce,lub ogrodnik

#85666 Reply
    Iza
    Gość

gres w kolorze kości słoniowej jest w sklepie RANCZER w Dubidzach

#85670 Reply
    Anonim
    Gość

Ja ostatnio przeszedłem wszystkie sklepy w okolicy i powiem Ci, że analizując wielkość worków, cenę i rodzaj gryzu to polecam centrum ogrodnicze (po lewej stronie jak jedziesz na Siemkowice). Jeśli potrzebujesz naprawdę dużo to lepiej cały transport kupić ale to już nie wiem gdzie.

#85674 Reply
    Marcin
    Gość

ROKA Sulmierzyce

#85680 Reply
    Sylwia
    Gość

Ja polecam sklep, za torami w Trebaczewie,po lewej stronie jadąc od Pajeczna. Wychodzi najtaniej.

#85687 Reply
    Wiewcok
    Gość

Zgłoś się do ćwierćtuska u niego zawsze kamienii kupa

#86231 Reply
    Zenek
    Gość

Na Wieluńskiej.

#86233 Reply
    z pajęczna
    Gość

najlepiej u wiewcoka. zamiast mozgu na caly łep kamieni (do wyboru do koloru)

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Gdzie kupić kamień ozdobny
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close