R e k l a m a

Gdzie kupię w Pajęcznie dobra wędlinę?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Gdzie kupię w Pajęcznie dobra wędlinę?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #90589 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Jak w tytule .

    #90590 Reply
    Dam
    Gość

    Wędliny Mandat!

    Dowożą do Pajeczna. Można zamawiać przez internet. Maja swoją siedzibę w wasoszu, jakością biją na głowę. Lepszej wędliny nie dostaniesz

    #90592 Reply
    Tadek
    Gość

    Gdzie – nigdzie. Nauczyłem się sam robić dobrą kiełbasę, szynkę. Wędzę 2-3 razy do roku. Jestem zadowolony. Na naszym terenie wszystkie wędliny są podobne w smaku, bez względu z jakiej firmy są sprowadzane lub wytwarzane.

    #90593 Reply
    rader
    Gość

    W 13-ce.

    #90599 Reply
    Stella
    Gość

    no nie wierzę, żeby nigdzie nie było dobrego sklepu wędliniarskiego. Niech ktoś się zlituje i coś podpowie bo ja już też mam dosyć tego dziadostwa z marketu, które nigdy koło prawdziwej wędliny nie stało.

    #90626 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    A Gaik albo …

    #90628 Reply
    Pablo
    Gość

    Ja kupuję w Lewiatanie bardziej znany jako „Rybka”. Ale tylko wędliny ze Strzelec lub z Białej. Są to mali lokalni producenci, codziennie świeże i pyszne wędliny.

    #90632 Reply
    POL
    Gość

    DOBRE SA W WASOSZU ,DOBRE SZYNKI ,PASZTET .

    #90657 Reply
    z pajęczna
    Gość

    W ODIDO na małej. Mają wyroby od Mandata z Wąsosza i Borowieckiego z Stróży

    #90659 Reply
    Obywatel
    Gość

    Mandat w Wąsoszu, mają również sklep internetowy (dowożą do Pajęczna i okolic).
    Jakościowo super, smakują trochę inaczej niż te sklepowe, ale to dlatego, że nie mają wzmacniaczy smaku.

    #90679 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Tak słyszałem o Mandacie że ma dobre wędliny!

    #90686 Reply
    zamyślona
    Gość

    W Pajecznie na Parkowej jet taki mały, niepozorny sklep. Zaraz przy sklepie z męska odzieżą. Bardzo dobra jakościowo wędlina.

    #90690 Reply
    Namiętnie oglądam sesje
    Gość

    Nie polecam wędliny w tym sklepie – prawie to samo co w marketach ale 2x drożej.

    #90732 Reply
    Olek
    Gość

    Lewiatan na wiśniowej

    #90734 Reply
    Miglanc
    Gość

    Posmyk Makowiska, lub w Pajęcznie na górce…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Reply #90686 in Gdzie kupię w Pajęcznie dobra wędlinę?
Twoje informacje