R e k l a m a

Gdzie szukać pomocy w sprawie covid w Pajecznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Gdzie szukać pomocy w sprawie covid w Pajecznie

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #101988 Reply
  Krzysztof
  Gość

  Nieszczęśliwie dopadły mnie symptomy choroby.Spoz w Pajęcznie-info z automatycznej sekretarki -pracują od poniedziałku do piątku. Z telefonem do Ministerstwa Zdrowia podobnie. To weekendy nie chorujemy ? Szkoda ze o tym nie wie wirus.

  #101989 Reply
  Ołówek
  Gość

  Zlecenia wykonania testu na koronawirusa może wystawić Ci lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej opieki zdrowotnej. Jeśli czujesz się bardzo źle, zadzwoń na 112 – koniecznie powiedz, że prawdopodobnie masz COVID-19.

  tel. 34 311 25 85
  kom. 459 595 700

  całodobowa infolinia Sanepidu 22 250 01 15

  Zdrowia.

  #101990 Reply
  Zielony
  Gość

  Teleporady – rejestr placówek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
  Jeśli masz lekkie objawy choroby, takie jak stan podgorączkowy (temperatura ciała pomiędzy 37 a 38 stopni C), skorzystaj z teleporady lekarza POZ, zamiast dzwonić do stacji sanitarno-epidemiologicznej. Lekarz, który udzieli Ci porady telefonicznej, może wystawić e-receptę i e-zwolnienie. Jeśli uzna, że wymagasz leczenia szpitalnego, wystawi zapotrzebowanie na transport sanitarny, którym pojedziesz do szpitala. Jeśli skorzystasz z teleporady, pamiętaj, że lekarz ma obowiązek poinformować służby medyczne o takim przypadku.
  Wpisz minimum 1 znak aby rozpocząć wyszukiwanie, wyniki wyszukiwania pojawią się automatycznie. Aby skorzystać z dodatkowych filtrów naciśnij przycisk tabulator a następnie rozwiń filtry i znów tabulatorem przejdź do nich.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Gdzie szukać pomocy w sprawie covid w Pajecznie
Twoje informacje