R e k l a m a

Głupota Pajęczańskich sklepów

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Głupota Pajęczańskich sklepów

  • This topic has 21 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 years temu by Realista.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #94927 Reply
    Realista
    Gość

    Np w takim lewiatanie wpuszczają po 3 osoby co jeśli ktoś w kolejce będzie zarażony wirusem a potem wejdzie do sklepu zrobi zakupy i przy okazji zarazi sprzedawczynie które później mogą zarazić one pozostałych klientów 🤔🤔…
    debile sami się nakrecacie przez co sklepy i producenci podwyższają sobie ceny a gdyby nie było by waszej durnowatej paniki to wszytko by zalegało na magazynach i ceny towarów leciały by w dół a tak przez wasz kretynizm wraca PRL tyczy się to też pozostałych aptek poczty itp itd

    #94928 Reply
    RTD
    Gość

    Przecież w sklepach wszystko jest. Wchodzisz po trzy właśnie po to by chronić sprzedawców / unikać tłoku wewnątrz. Oni bardziej od ciebie cierpią u ryzykują! Na zewnątrz stan 2 m od poprzednika. Ewentualnie zmień sklep.

    #94929 Reply
    Realista
    Gość

    RTD czytaj ze zrozumieniem tuku mi nie chodzi o to że czegoś brakuje w sklepie tylko o to że wpuszczenie po 3 osoby kompletnie nic nie da będzie ktoś w tłumie zarażony to zarazi potem ekspedientki które i tak mogą zarazić pozostałych klientów i nie tyczy się to tylko lewiatana dotarło tępoto ?

    #94931 Reply
    RTD
    Gość

    A ja ci pisze idioto po co to zrobiono. Jak nie ogarniasz to zacznij sam brać na siebie to ryzyko które biorą na siebie sorxedawvy. Ty na zewnątrz możesz się oddalić na bezpieczna odległość oni niestety nie. Minimalizacji ryzyka to służy. Bo wyeliminować się go nie da.

    #94933 Reply
    Realista
    Gość

    No właśnie o tym mówię ciemnoto co sam powiedziałeś w ostatnim zdaniu że tego wyeliminować się nie da bo nawet jeśli ktoś będzie miał wirusa to myślisz że te twoje komunistyczne kolejki pomogą poza tym jest wiele ludzi pracujących którzy mają kontakt z 10tkami innych

    #94934 Reply
    RTD
    Gość

    Pomogą i ogranicza zagrożenie. A jak jesteś tak roszczeniowy i brak ci w ogóle empatii…. spuść powietrze z płuc ofiaro systemu „mi się należy”.
    Jeśli uważasz inaczej, nie chodź tam. Pokonaj system w ten sposób. Pochwal się znajomym twa wyjątkowa błyskotliwością. Tylko zwróć uwagę że gdy cię słyszą ich uśmiech nie oznacza radości a politowanie.

    Na pewno masz na imię Janusz 🤣

    #94935 Reply
    Realista
    Gość

    Z tą rozczeniowością to chłopie lepiej się nie ośmieszaj bo jak widzę na forum jesteś aktywny ze swoimi komunistycznymi poglądami tym się różnimy czerwony towarzyszu że ja nie żyje systemem jak ty a śmiech to ogarnia tylko zdrowo myślacych że te twoje śmieszne kolejki coś pomogą

    #94936 Reply
    RTD
    Gość

    Facet. Jestem raczej lewakiem i lemingiem 🤣 Lubię też np. poglądy Mentzena. To raczej nnie socjalizm 😉😋 Za komuny, gdy się skończyła, miałem 4 lata 🤣 Za twoje wygodnictwo i rozczeniowość place ja i moi pracownicy którzy dostaną wypłatę mimo, że w tej chwili nie pracuja. Bo ja się potrafię dostosować a nie tylko chcieć i chcieć. Idź i nakichaj na tą sprzedawczyni, farmaceutkę czy listonosza. I krzycz przy tym, że tyś przecie zdrowy i w kolejce nie poczekasz.
    Idź sobie już. Zajmij miejsce w kolejce. Wreszcie będziesz w czymś pierwszy.

    #94940 Reply
    Realista
    Gość

    jak jesteś lewakiem to nie będę tracił czasu z tobą na logiczną dyskusję i czytanie twojego bełkotu ..a na zakończenie powiem coś z ironią jak wejdę do sklepu to udam że jestem chory kichnę i powiem miłego dnia i życzył powodzenia w obsłudze pozostałych zdrowych klientów

    #94945 Reply
    RTD
    Gość

    Czyli jesteś idiotą. Nie chodź nigdzie. Zostań w domu. Bo nic nie rozumiesz.

    #94950 Reply
    Realista
    Gość

    Nie będę żył systemem jak ty żaden komuch nie będzie mi niczego nakazywał ty możesz siedzieć sobie nawet w jaskini tylko nie zapomnij się zamurować

    #94951 Reply
    Babcia
    Gość

    Takie ograniczenia mają sens.

    #94952 Reply
    taka prawda
    Gość

    Tak napewno to niech strażacy piekarze kierowcy którzy rozwożą żywność niech też siedzą w domach 😀 rzeczywiście niema to żadnego sensu jak Realista słusznie powiedział wystarczy że jedna osoba kichnie w tłumie i te kolejki i tak nic nie dadzą

    #94953 Reply
    Dam
    Gość

    @taka prawda
    No nie masz racji, bo chodzi o to, żeby zminimalizować ryzyko. Możemy równie dobrze zamknąć wszystko i przeczekać 14 dni.

    #94954 Reply
    taka prawda
    Gość

    A po 14 dniach nastąpi ogólno Polskie cudowne ozdrowienie 😂😂 no i rzeczywiście powiedz strażakom medykom i tym którzy wytwarzają żywność by też z domu nie wychodzili

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Reply #94951 in Głupota Pajęczańskich sklepów
Twoje informacje