R e k l a m a

Grafik komputerowy.

Pajęczno Forum Praca Grafik komputerowy.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #7991 Reply
    Maciek
    Gość

    Witam,
    poszukuje pracy jako grafik komputerowy. Jestem w trakcie ostatniego semestru nauki w szkole grafiki komputerowej Globlife. Opanowałem w stopniu dobrym programy:
    -Adobe Photoshop,
    -Adobe Illustrator,
    -Adobe Flash Professional.
    Obecnie odbywam praktyki w firmie zajmującej się kampaniami reklamowymi w internecie.
    Pozdrawiam

    #7992 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Maciek zapomniałeś podać dane do kontaktu.

    #7994 Reply
    Maciek
    Gość

    Przepraszam 😀
    Kontakt 790 599 893.

    #8382 Reply
    CKM
    Gość

    wyjezdzaj stad chlopie do wiekszego miasta. wrócisz za kilka lat to bedziesz gosc jak bedziesz dalej dazyl w tym temacie, tutaj nikt cie na takie stanowisko nie przyjmie a jezeli przyjmie to za smieszne pieniadze.

    #8605 Reply
    Dorota
    Gość

    Witam Nazywam się Dorota Chojnowska i szukam tutaj namiarów na grafików komputerowych. Wraz z zespołem tworzymy nowy portal internetowy, na którym będzie można łatwo i szybko znaleźć grafików do zleceń i chciałabym zdobyć adresy mailowe do osób zainteresowanych takim portalem i takim rodzajem darmowego „zareklamowania” swoich usług.
    Pozwoliłabym sobie wysłać do nich maila ze szczegółowymi informacjami wtedy gdy portal już ruszy i wówczas poprosiłabym o skorzystanie z niego na zasadzie przetestowania wszystkich funkcjonalności. Gdy pozbędziemy się ewentualnych błędów, wówczas ruszy kampania marketingowa na dużą skalę i pojawią się pierwsi zleceniodawcy.
    Jeżeli będą Państwo mieli jakieś sugestie, pomysły, uwagi co tam powinno się znaleźć, a co powinniśmy usunąć, poproszę o maila.
    Bardzo dziękuję i pozostaję w kontakcie
    Dorota Piszcie wuwugraf@gmail.com

    #28700 Reply
    Blaszeej
    Gość

    Siemson szukam

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Reply #8382 in Grafik komputerowy.
Twoje informacje