R e k l a m a

Idą święta ale czy napewno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Idą święta ale czy napewno

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #79838 Reply
    Zawiedziony
    Gość

    Witam jak w temacie czy zauważyliście że w tym roku nie są przystrojone latarnie w świecące choinki jak było zawsze że chociaż 6go grudnia o przebraniu się za Mikołaja nie wspomnę tak gdzieś niema tego klimatu świąt jak dawniej smutna trochę taka szarość

    #79839 Reply
    Michalica
    Gość

    No przykro mi bardzo, że jesteś zawiedziony. No tak Mikołaja nie było i choinki nie świecą, no przykre to bardzo, pewnie się święta w tym roku nie odbędą… O jak mi też smutno… A mięcho i % ze sklepów znikają? Najgorzej będzie, gdy ludzie przestaną zakupy robić, sklepy w Pajęcznie upadną, gdzie ludzie pójdą do pracy, a Gmina zacznie zwalniać zamiast zatrudniać. O mój Boże, co my zrobimy 🙁

    #79841 Reply
    Marzena
    Gość

    Miło było spotkać usmiechnietego Mikołaja na saniami lub bryczce i jego pomocników. Wystrój miasta tez wpływa na klimat świat i przedświątecznych przygotowan. Szczególnie fajnie to wyglądało wieczorem.

    #79847 Reply
    Paj
    Gość

    no jak widać towarzysz Michalica tęskni za dziadkiem mrozem i kupowania wszystkiego na kartki niektórzy jednak lubią magię świąt może chociaż Dżek Kraners da jakiś koncert kolędy kto wie 🙂

    #79851 Reply
    Iwo
    Gość

    Ważne, że burmistrz świętuje, od Barbórki do Wigilii i miesiąc prawie minął

    #79857 Reply
    miki
    Gość

    mowcie co chcecie ale ta bryczka w Pajęcznie i Burmistrz jako św Mikołaj to piękny zwyczaj był… Miało to swój urok i klimat. Nawet na uczelniach rektorzy często przebierają sie za św. Mikołaja wiec to piękny zwyczaj.. ale co taki Mielczarek moze sobą zaprezntowac

    #79878 Reply
    mmammamia
    Gość

    Święta napewno będą bez śniegu, bez oświetlenia byle w rodzinnej atmosferze pełnej ciepła i miłości

    #79909 Reply
    xyz
    Gość

    To bardzo przykre, że w Pajęcznie nie czuć magii świat 🙁 Niby głupie lampki ale jednak było przyjemniej wyjść wieczorem na spacer…

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Reply #79878 in Idą święta ale czy napewno
Twoje informacje