R e k l a m a

Ile zarabiacie?

Pajęczno Forum Praca Ile zarabiacie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 119)
  • Autor
    Wpisy
  • #1349 Reply
    Bidok
    Gość

    Mam do Was pytanie, jak się zarabia w powiecie.
    Ja pracuje w Pajęcznie w firmie usługowej i na czysto zarabiam +/- 2500zł, niestety z miesiąca na miesiąc wszystko drożeje i te pieniądze wydają mi się coraz mniejsze.
    Można gdzieś w okolicy zarobić lepiej, ile Wy zarabiacie?

    #1350 Reply
    Łęcina
    Gość

    Z rozmów ze znajomymi którzy pracują w różnych branżach mogę Ci powiedzieć że 2,5 koła to górna granica zarobków w Pajęcznie. Zazwyczaj większość zarabia poniżej lub w okolicach 2 tysi. Nieliczni mają 3000zł.
    Dla przykładu.
    Pani w markecie na kasie: 1300-1500zł
    Pracownik fizyczny niewykwalifikowany do 2000zł wykfalifikowany do 3000zł
    Kierowca do 3,5T 1800-2200zł
    W firmach prywatnych jest duże zróżnicowanie np. znam informatyka który zarabia prawie 3 tysiące i takiego który ma 1500zł.
    Najlepiej jak ludzie o różnych zawodach się tutaj wypowiedzą.

    #1351 Reply
    pracownik
    Gość

    Praca w mini mrówce to ok 1300 zł na rękę.

    #1352 Reply
    Ktos
    Gość

    W sklepie z elektro 1600-1700zł.

    #1353 Reply
    Spożywka
    Gość

    Sklep spożywczy 1500zł

    #1364 Reply
    Zydek
    Gość

    Ja mam prawie 2,5 tysiąca złotych jako sprzedawca w sklepie. Jak dla mnie to śmiesznie mało. Mój głupi szef chodzi non stop i mówi ze na moje miejsce jest 10 chętnych za 1500 miesięcznie. Problem w tym że tylko ja mu zrobię taką sprzedaż, bo jak przyjmie debila za 1500 to co najwyżej zrobi mu laske, a nie sprzedaż.

    #1656 Reply
    maja@
    Gość

    to nie zawracaj sobie glowy ..tylko uciekaj za granice.. po co robic za damski uuuuj.. na takiego szefa co tylko Ci sie smieje w twarz.. olej dziada

    #1751 Reply
    naiwny
    Gość

    2500- 3000 ludzie bajki to dzieciom na dobranoc, za nominał miesięczny to od minimalnej krajowej do 1750zł, jak chcesz 2500 musisz wypracować co najmniej 220 godzin miesięcznie
    a 3000zł !!!! za nominał dawajta namiary ja wyciągam nieraz 250h to zgarnę ze 4tyś

    #1756 Reply
    Uczony
    Gość

    Naiwny powiem krótko: „trza się było uczyć”. Robił byś 160 godzin i zarabiał 5000zł+plus premie.

    #1771 Reply
    naiwny
    Gość

    musiałbym chyba w gminie pracować hahahah

    #3063 Reply
    ewa
    Gość

    naiwny to prawda stawki w Pajecznie i okolicach wahaja sie 1600 ale brutto za 160 godz nikt nie zaplaci wiecej pracownicy zadaja ale nie wiele z siebie daja chcac zarabiac 2500 to pracuj i pokaz ze ci zalezy 🙂 czyz nie ??? a jesli chodzi o prace w gminie to siedza laluny maja 3000 na czysto i kawke siedza i pija masakra ;/ a ile trzeba czekac az szanowne duuupki rusza i obsluza ;/

    #45387 Reply
    michalmix
    Gość

    A ile można zarobić jako kierowca ciężarówki?

    #45390 Reply
    Iza
    Gość

    2500 w Pajecznie to chyba tylko po znajomości niewiadomo na jakim stanowisku,bajki i tyle.Ja pracowałam 6 lat w sklepie na kasie za najniższa krajową, a teraz pracuje jako niania i mam 9 zł na godzinę.Najbardziej szkoda mi tych para studentów i para magistrów np.z AJD w Cz-wie,i wszelkie uczelnie typu Piotr.Tryb.itd.itd.

    #45394 Reply
    ssas
    Gość

    Niech nikt kitu nie cisnie z haselkiem ze trzeba sie bylo uczyc.Moje pokolenie jest cholernie dobrze wyksztalcone ze znajomoscia jezykow a pracuja w roznych miejscach za smieszne pieniadze.Ci co tak mowia to maja pozalatwiane robory po znajomosciach(z wyjatkami)a czasami wyslowic sie nie potrafia.
    2,5 tys na pajeczno jest calkiem niezle.Wyzej maja w gminie, starostwie, w bankach, nauczyciele dyplomowani i wykfalifikowani pracownicy, ale zalezy od brazy i przedsiebiorcy.Prym wioda z cementowni(choc tam trzaba sie znac na robocie) a Kopalnia lub Elektrownia to szczyt marzen.Chlopki po podstawowkach i zawodowakch z przywilejami,a kto ma uprawnienia to dopiero kasa.
    Reszta robi za minimalna,na czarno albo kombinuje.Kto juz wyjechal nie zamierza wracac.

    #45395 Reply
    XyZ
    Gość

    Na CE to minimum 3000zl zarobisz. Pod warunkiem, że będziesz pracował u normalnego gościa, a nie złodzieja, który Cię będzie dymał na wszystkim.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 119)
Odpowiedz do: Reply #1350 in Ile zarabiacie?
Twoje informacje