R e k l a m a

Ile zarabiacie?

Pajęczno Forum Praca Ile zarabiacie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 119)
  • Autor
    Wpisy
  • #45417 Reply
    Fredek
    Gość

    Wg mnie jeśli ktoś zarabia w 172 godz. 2500 zł w Pajęcznie i okolicy, to nie ma co piszczeć, że jest słabo. Większość pracuje za pensje oscylujące w granicach 1800-2000 zł/etat. W takiej Anicie bodajże, za 230 godzin dostają coś koło 1600-1800 zł i to jest już wyzysk. Ale za to na Cementowni to 4000-5000 zł to jest minimum, a majstrowie i kierownicy zarabiają dobrze ponad 10 000 zł. Jeśli ktoś był dobrze pokierowany za młodu, to nie ma większych problemów z zarobkami. Dobry kierunek inżynierski, znajomość języków i można pretendować do bycia „królem życia”.
    Odnośnie do pensji w urzędach to nie jest też tak, jak pisza niektórzy. Zwykły pracownik dostaje w granicach 2000 zł, można powiedzieć jaka praca taka płaca (tzn. **ujowa)

    Wiadomo, każdy ma inne oczekiwania od życia i inne potrzeby. Jednemu choruje dziecko, drugi nie ma gdzie mieszkać itp. itd. Jak 10 000zł jest razem co miesiąc w domu to jest komfortowo. Takie jest moje zdanie.

    #45418 Reply
    epj
    Gość

    Niektorzy dostaja pit troche wiekszy jak 10tys na rok a ktos ze 10 tys/mies to konfortowo.Tyle to ma burmistrz lub starosta, a zeby we 2 uzbierac to gdzie trzeba pracowac. Inzynierow z jezykami znam wielu, pracuja w roznych branzach ale kroci nie zarabiaja. Tylko kopalnia lub cementownia placi wiecej za specjalistow tylko trzeba miec plecy zeby sie dostac.
    Przetocze smieczny przyklad: inzyniez przez 10 lat skladal podanie na kopalnie i zawsze odmowa, az w koncu napisal w podaniu ze ma tylko technikum i nagle sie okazalo ze go przyjeli.Zdziwko bylo jak pozniej pokazal dyplpm a juz mial umowe w reku.Okazalo sie ze nie chca wyksztalconych ludzi tylko robolow, bo lepsze stanowiska za zarezerwowane dla znajomych/rodzinki dzieci. Takie nasze realia w Polsce.

    #45420 Reply
    marekjurek
    Gość

    Na trasach krajowych będzie to jakies 3-4 tys zł. Na trasach europejskich, stawki bywają nawet 2x wyższe.
    Tutaj masz ciekawy tekst na temat tego ile zarabiają kierowcy tira no i jakie mają perspektywy na przyszłość:
    http://www.postawnaswoim.pl/kariera/ile-zarabia-kierowca-tira-ciezarowki/

    #45430 Reply
    ewa
    Gość

    Wysokie zarobki za minimalny wkład w pracę mają urzędnicy w Urzędzie Gminy Rząśnia. I wcale nie trzeba znać żadnego języka obcego ani mieć wyższego wykształcenia. Tylko żeby tam dostać posadę trzeba mieć odpowiednie nazwisko lub znać kogo trzeba. Pozdrawiam

    #45481 Reply
    Fredek
    Gość

    5000 zł/etat to dużo? Kto tyle zarabia? Weź mnie nie rozśmieszaj epj. To z czego ludzie jeżdżą nowymi samochodami po Pajacowie, albo z czego budują nowe domy. No chyba nie z pensji 2000-2500 na miesiąc, bo nawet zdolności kredytowej taka osoba nie ma (ok. – ma na kredyt 50 000 zł/30 lat). A jeśli ktoś rocznie zarabia 10 czy nawet 15 tysięcy zł, to ja mu winszuję rozumu, że jeszcze daje z siebie robić niewolnika w Polsce.

    #45490 Reply
    epj
    Gość

    Dla mnie ludzie moga zarabiac nawet po 20 tys\ mies.Ale mam znajomych, sasiadow i rodzine i wiem jakie sa realia na naszym terenie.Mozy ty FREDEK zarabiasz 5 tys a z zona 10 tys -twoja brocha, ale takich jak ty to moze a pajecznie jest 25% Reszta ludzi wyksztalconych zapieprza za takie wynagrodzenia jakie rynek dyktuje.Jak kogos stac to sie furami wozi, a reszta musi sie zadowolic 10 latkami(albo i wiecej)Domy sie stawiaja dzieki duzym wsparciom dziadkow i rodzicow(np: z Kopalni podostawali PDO-od 150 tys w gore, rowniez wysokie emerytury)i jak ktos pomoze to nie tylko super zarabiajacych stac na swoj kat.Nie kazdemu sie powodzi i roznie w zyciu bywa.
    Najlepiej wychodza kretacze co wykazuja dochod 0zl, zarobia za granica albo siedza na swiadczeniu zagranicznym a Polsce i wyciagaja rece gdzie sie da bo im sie wszystko nalezy.A reszta glupkow zarobi za takich.

    #45499 Reply
    edi
    Gość

    tak tak mam sąsiada co dochód wykazuje 0 i teraz jest program 500+ i ja za niego płace podatki, a on dobrze sobie żyje dostanie teraz 1000zł na dwójke dzieci, za niepłacenie podatków a ja płace podatki i na jedno nic nie dostane, bo przekroczyłem 10 zł na osobę. Wniosek trzeba być krętaczem, oszustem itd… „PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚC” OSZUSTY

    #45515 Reply
    anty
    Gość

    Idea 500 + moze i jest w dobrym kierunku. Ale jesli w kraju bedzie banda ludzi wykazujacych dochod 0 zl i jesli beda ludzie robic na czarno(nie koniecznie z wlasnej winny, bo pracodawca kombinuje)to niestety zawsze po dupie dostaną uczciwi ludzie, ktorym wyjdzie ze przekraczaja dochod.Jesli podatki bylyby mniejsze ale ekzekwowane przez wszystkich to wtedy mozna myslec o wsparciach rodzin bo stan budzetu rodzinnego bylby prawdziwy.A tak ludziom uczciwym ktorych powinno sie nagradzac ze lacza prace i wychowawanie dzieci- kasa sie nie nalezy a bandzie nierobow i patologii sie nalezy!!!
    Poki to sie nie zmieni to zadna partia z jakim kolwiek programem rewolucji nie dokona.Bo z gory wiadomo kto skorzysta.

    #50213 Reply
    Kasia
    Gość

    Ja zarabiam 2300 w sklepie:) i jestem zadowolona lepsze to niż 1500 na produkcji gdzie trzeba się narobić. Fajt że muszę zrobić dużo nadgodzin ale nie jest źle 🙂

    #50215 Reply
    Kasia
    Gość

    zgadzam się z tobą w 100 % teraz każdy kombinuje żeby dostać to 500+ i znam osoby które nawet zaczęły robić na czarno by dostać ten dodatek tak nie powinno być

    #56812 Reply
    Kierowca Pajęczno
    Gość

    Jako kierowca zarobisz 3500 w górę. Spokojnie zarobisz ponad 4500 przy 250-300 godzinach w miesiącu

    #57717 Reply
    Mariola
    Gość

    Nawet mały zarobek to zawsze zarobek, gorzej jak się go wcale nie ma.

    #57726 Reply
    XyZ
    Gość

    Między wyzyskiem, a małym zarobkiem jest cienka granica. Jeśli faktycznie w Anicie za 220 godzin ludzie dostają 1700zl…

    #57743 Reply
    Rozbawiona
    Gość

    W Wieluniu jest dobra praca za fajną kasę.Polecam tam się rozejrzeć.

    #57745 Reply
    XyZ
    Gość

    Rozbawiona, a to ciekawe?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 119)
Odpowiedz do: Reply #45515 in Ile zarabiacie?
Twoje informacje