R e k l a m a

Ile zarabiacie?

Pajęczno Forum Praca Ile zarabiacie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 119)
  • Autor
    Wpisy
  • #69344 Reply
    pajac
    Gość

    mgr inż. nie ośmieszaj się, w dzisiejszych czasach tylko nieudacznik i to naprawdę duży nieudacznik nie potrafi sobie znaleźć pracy. I nie ubliżaj innym. Widać że gów.no wiesz o rzeczywistości panującej wokół nas. Murarz na początek dostaje 3 klocki, dobry płytkarz 5 tys miesięcznie zarabia bez najmniejszego problemu. Ale jak ty chciałeś przebimbać sobie 5 lat na zarządzaniu za pieniążki rodziców to już miej pretensje do siebie. Nie potrafisz nawet zarządzać swoim życiem to kto ci da jakąkolwiek ekipę powierzy do tego. Śmieszą mnie niezmiernie tacy ludzie… dosadniej tacy nieudacznicy jak ty. Za dobrych rodziców miałeś…

    #69346 Reply
    Radek
    Gość

    Ten to tylko obraża i pisze pierdoły. Chyba ci wapno wpadło w oko.

    #69347 Reply
    Michał
    Gość

    Nie zapisał się do PiS.

    #69348 Reply
    damian
    Gość

    pracując w biurze jako ekonomista (studia ekonomiczne) zarabiałem 2600 netto, rok temu zrobiłem uprawnienia spawalnicze (zawsze lubiłem majsterkować), dziś pracuję w dużej firmie jako spawacz i mam ponad 6000 na rękę. „Żadna praca nie hańbi”. trzeba być elastyczny.

    #69349 Reply
    Marek
    Gość

    Po co się męczyć, jak można iść do PiS i zarabiać 30 tysięcy na miesiąc.

    #69350 Reply
    fbfd
    Gość

    Marek – to już jesteś, czy dopiero zamierzasz iść ?
    Bo tak tylko pisać i bredzić to prawie każdy potrafi.

    #69356 Reply
    pajac
    Gość

    Radek = kolejny nieudacznik którego prawda w oczy kole, przykro mi, nie potrafisz sobie poradzić – zgłoś się do uśpienia.

    #69358 Reply
    mgr inż
    Gość

    Może nauczyciele jeżeli mało zarabiają to powinni zrobić kurs spawacza, malarza lub innego tynkarza. Wtedy pozamyka się szkoły, urzędy bo wszyscy będą chcieli murować, tynkować, spawać i zarabiać 6000 miesięcznie. Wtedy poziom edukacji wzrośnie. Może policjanci i inne służby porządkowe też opuszcza służbę bo porobią kursy i będą spawać. A chwalenie się że skończyłem ekonomię i nie jestem w stanie rozwinąć żadnego interesu to porażka i wątpliwy powód do chwalenia się na forum.
    Z tych wypowiedzi wynika że ludzie studiujący, piszący doktoraty, tworzący intelektualną podstawę do rozwoju gospodarki kraju to jakieś nie rozgarnięte jednostki. Które nie zauważyły że w życiu można zrobić kurs spawacza i godnie żyć. Tylko abyś mógł coś spawać, to ktoś mądry z wiedzą może dla ciebie tajemną, jaką jest matematyka i elektrotechnika dał teoretyczne podstawy do skonstruowania spawarki, A inżynier mechanik obliczył wytrzymałość konstrukcji dobierając materiały. Inżynier budownictwa obliczył budynek, aby taki murarz lub inny prosty budowlaniec miał co robić.

    #69360 Reply
    Marek
    Gość

    Słuchaj pajaca to wyjdziesz jak Zabłocki na mydle.

    #69361 Reply
    Tutek
    Gość

    Zarabiamy tyle ile pozwala PiS bo on rządzi. Jeśli uważacie, że za mało to do nich pretensje. Rządzi już trzeci rok.

    #69364 Reply
    Tutek
    Gość

    Władza PiS zagrania stołki dla siebie i nic więcej.

    #69365 Reply
    pajac
    Gość

    Do mgr inż. znam kilkunastu inżynierów budownictwa i żaden z nich nie klepie biedy. Czy nauczyciele mało zarabiają?? Chyba tylko pytając nauczycieli masz takie informacje. Zapytaj kogokolwiek czy chciałby zarabiać więcej. Sam sobie wybierasz sposób na życie możesz być nauczyciele a możesz być tynkarzem. Ktoś cię do czegoś zmusza?? Poza tym to nauczyciel nie pracuje tylko te 25 męczących godzin tygodniowo ale dorabia sobie na korepetycjach czy szkołach prywatnych. Gdybyś skończył ekonomie na porządnej uczelni to nie miałbyś problemu z pracą, niestety twoja ekonomia zwana dokładniej zarządzaniem na pcz w założeniu ksztalci managerów a w praktyce… sam sobie odpowiedz na pytanie czy zarządzasz czymś więcej niż gałką zmiany biegów… Wdzisz kończysz zarządzanie (wtf?) i obrażasz spawacza który dużo lepiej zna budowę spawarki a już na pewno wie więcej o prądzie niż ty.
    Cytat z ciebie „Z tych wypowiedzi wynika że ludzie studiujący, piszący doktoraty, tworzący intelektualną podstawę do rozwoju gospodarki kraju to jakieś nie rozgarnięte jednostki.” No to powiedz co poszło nie tak że zostałeś nieudacznikiem? I może podaj przykład osoby która napisała doktorat i narzeka na brak pracy i małe zarobki.
    I taka mała rada nie wynajdziesz drugiej spawarki, nie wynajdziesz nawet lepszego jej wykorzystania, nie wynajdziesz lepszego uchwytu do efektywniejszej pracy przy spawarce.. bo jesteś tylko chłoptasiem któremu starzy dali na studia żeby tylko poszedł a że miast poznawać tajniki spawarki które wzbudziłby w nim ogromne zdziwnienie to wolał studiować zarządzanie…
    Z doświadczenia powiem ci tylko że prosty budowlaniec posiada więcej wiedzy niż inż budownictwa ale ty jesteś inz zarządzania więc wiesz lepiej 😀

    #69367 Reply
    normalny
    Gość

    czytam sobie to forum i wywnioskowałem jedno. polacy to jeden zawzięty naród. jeden drugiemu zazdrości, że mu się powiodło. ekonomista jest spawaczem, a ludzie bez wyższego wykształcenia na stanowiskach kierowniczych (układy!!!), człowiek po AWF budowlańcem – takie mamy realia. każdy idzie tam gdzie większa kasa, dziś rządzi pieniądz. szacunek dla ludzi, którzy bardzo dobrze sobie radzą w dzisiejszych czasach – a nie jest łatwo.

    #69369 Reply
    Eliza
    Gość

    Dobra (dojna) zmiana psuje na potęgę normalne drogi awansu ludzi. Jest jeszcze gorzej jak za PZPR. Bo wtedy żeby objąć jakieś stanowisko trzeba było mieć przygotowanie zawodowe. Teraz wystarczy być z pisem. U nas w elektrowni to co się dzieje to się w głowie nie mieści. Np. głównym specjalistą zostaje ktoś kompletnie zielony, nepotyzm i dziadostwo na całego.

    #69370 Reply
    WF-ista
    Gość

    dzienniklodzki.pl/artykul/1045684,regionalna-lista-plac-lodzkiego-zarobki-wojtow-raport,id,t.html

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 119)
Odpowiedz do: Reply #69369 in Ile zarabiacie?
Twoje informacje