R e k l a m a

Inflacja ostro przyspiesza. 16,1 proc. w sierpniu.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Inflacja ostro przyspiesza. 16,1 proc. w sierpniu.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #114589 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Inflacja w Polsce w sierpniu 2022 wyniosła 16,1% rok do roku – wstępne dane o inflacji za sierpień podał GUS. To wzrost o 0,8% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Przypomnijmy, że w lipcu wyniosła 15,6%. Ten wynik zaskoczył nawet ekonomistów. Takiej drożyzny w Polsce nie było od ponad 25 lat.

    Ekonomiści zakładali, że w sierpniu tempo wzrostu inflacji spadnie, że jej szczyt mamy prawdopodobnie za sobą. Ale podwyżki taryf na energię elektryczną, gaz i ciepło sieciowe sprawią, że inflacja najpewniej odnowi tempo wzrostu. W styczniu bądź w lutym 2023 roku zobaczymy szczyt inflacji przewyższający nawet odczyty z sierpnia 2022. Mówi się nawet, że skrajne prognozy NBP mówiące, że w I kwartale 2023 inflacja wyniesie 26% wcale nie są tak mało realne.

    #114590 Reply
    E
    Gość

    Kto to ta słynna ruda dycha xD?

    #114592 Reply
    Pisia
    Gość

    Podziękujmy Pielusze za inflację. Brawo Beata, jesteś wielka.

    #114593 Reply
    wlodek
    Gość

    Grunt że o swoich dbają ,dziś nagłówek w IPP p.dyrektor ZOZ 34 ty s I PODWYŻKA pensji a dla reszty PODWYŻKI WSZYSTKIEGO co do życia niezbędne a w szpitalu i ZOZ bida z cedzą

    #114594 Reply
    Bieda
    Gość

    Teraz to mnie nawet nie stać na kaszankę czy parówkę jak zarobię 3 tys a kredyt z 1200zl na 2500 rata. Jak ja mam przeżyć za te 600 zł a gdzie rachunki opał no i jedzenie suchego chleba chodzby nawet to z 160 zł na miesiąc wyjdzie

    #114596 Reply
    Stop trollom
    Gość

    Marna twoja prowokacja z tym kredytem wysil się bardziej nikt przy zdrowym umyśle nie zadłuża się kredytem z tak małą pensją

    #114599 Reply
    Tylko PiS
    Gość

    Cudowna partia, cudowny rząd! Tylko PiS! Kto na PiS nie głosuje, tego ja nie szanuje! Jak lewactwu nie podoba się kraj dobrobytu, to droga wolna. Niemcy, Holandia i Francja czekają.

    #114642 Reply
    Julka
    Gość

    Zabawny jesteś „tylko pis”
    Polska kraj dobrobytu😆?
    A Niemcy Holandia, Francja to co? Bieda z nędzą?😃
    Ty najdalej to byłeś chyba w Rząśni.

    #114741 Reply
    Włodek
    Gość

    Ale pisowscy burżuje się podśmiewają. Sami nadoili kasy na lewo i prawo i z ludzi jaja sobie robią. A kraj tonie.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #114592 in Inflacja ostro przyspiesza. 16,1 proc. w sierpniu.
Twoje informacje