R e k l a m a

Jak dostać się do pracy w PGE

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Jak dostać się do pracy w PGE

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 51)
  • Autor
    Wpisy
  • #78466 Reply
    Chętna z Pajęczna
    Gość

    Podpowiedzcie

    #78468 Reply
    Ania
    Gość

    Zapisać do PiS.

    #78473 Reply
    Edek
    Gość

    Idź na rekrutację i obciagnij komu trzeba

    #78474 Reply
    zły
    Gość

    to hermetyczne środowisko, z zewnątrz się tam nie dostaniesz

    no chyba, że jesteś z rodziny wielkiego M 🙂

    równie dobrze można by zapytać jak dostać pracę w urzędzie? widział ktoś kiedyś ogłoszenie pracy do urzędu? tam też trafia się po znajomościach, niestety

    i jak to ma być dobrze kiedy zamiast wybierać na odpowiednie stanowiska ludzie według ich kwalifikacji często bierze się miernoty tylko dlatego, że ktoś ma jakieś wtyki…

    #78479 Reply
    fiskus
    Gość

    Grupa PGE to grupa wielu spółek, jedziesz składasz podanie w dziale kadr i czekasz na odpowiedź, ale skoro nie wiesz nawet takich podstaw jak wygląda rekrutacja to może daj sobie spokój. Ogłoszenia o przyjęciach do grupy PGE non stop widnieją na różnych stronach również na stronie PGE niestety podstawa żeby dostać jakąkolwiek pracę to nie wykazywać że jest się debilem, zatem może nie próbuj żebyś się nie rozczarował

    #78480 Reply
    do chętna
    Gość

    Chętna to może jednak prace interwencyjne skoro nie wiesz jakie dokumenty złożyć to nie będę cię posądzał o to że w ogóle potrafisz napisać coś takiego jak CV czy list motywacyjny. Niby w grupie PGE są firmy sprzątające itp ale tam też trzeba chociaż CV złożyć. Albo może socjal czy coś, ciężko mi coś poradzić dla osoby z twoim poziomem inteligencji. Myślałem że w dzisiejszych czasach napisanie CV to nie jest problem, można przecież poprosić kogoś o pomoc lub ściągnąć wzór, no ale przykro mi. Podstawówka chociaż skończona?? Bo jeśli tak to może nie jest tak źle

    #78481 Reply
    Radek
    Gość

    Piszecie o składaniu CV, podań, jakaś rekrutacja, czyli piszecie jak powinno być a kobiecie chodzi pewnie o rzeczywistość. Złożone podanie będzie leżało latami. Teraz przyjmują po pisowsku, normalność odstawili na bok. Chętna ja ci radzę, wybierz się do pierwszej kadrowej, przysiegnij że będziesz wierna i posłuszna, padnij na kolana i może coś dostaniesz, acha, nie zapomnij pomóc szczęściu w ogólnie wiadomy sposób.

    #78482 Reply
    zły
    Gość

    samo PGE ma kilkanaście ofert pracy lecz głównie w większych miastach

    żeby dostać się do bełchatowskiego eldorado niezbędne są układy

    aktualne oferty PGE:
    https://www.gkpge.pl/kariera/Aktualne-oferty

    #78483 Reply
    Radek
    Gość

    chętna ja tak zrobiłem w urzędzie gminy i dało radę spodnie się kupi nowe. A PGE to też Bestgum, Betrans, Elbest, Ramb itp gdzie ofert pracy jest pełno

    #78489 Reply
    Sebastian
    Gość

    Podania leżą latami, praca jest tylko dla misiewiczow. Złożyłem dwa lata temu i nic, więc nie opowiadajcie bzdur.

    #78495 Reply
    Szymek
    Gość

    Chętna, Radek wyłożył ci kawę na ławę. Nasi misiewicze z Rząśni tak robili, z Sulmierzyc słyszałem że też.

    #78501 Reply
    Chętna z Pajęczna
    Gość

    Tylu ludzi z naszego powiatu zatrudnilo się w PGE ostatnio a nikt z nich nie chce powiedzieć jak im się to udało, co zrobili, przecież może i ja miałbym szansę.

    #78517 Reply
    Radek
    Gość

    JEdnak tępa dzida jesteś, zapewne złożyli CV w kadrach ale nawet nie zamierzam ci tłumaczyć co to kadry skoro nie potrafisz czytać. Bestgum przyjął ostatnio sporo osób, w Elbeście non stop przyjęcia, ale dla de.bili pewnie nic się nie znajdzie

    #78546 Reply
    Chętna z Pajęczna
    Gość

    W jakich kadrach, w Pajecznie, Rząśni, Sulmierzycach. Przecież ja nie chcę stanowiska za 2 tysiaki, ja chciałabym tak że 20 czy 40 tysięcy. Ja nie mam fachu, do normalnej pracy się nie nadaję. Pomóżcie, odwdzięczę się.

    #78550 Reply
    Radek
    Gość

    A to taka chętna jesteś, no to ustaw się może na jedynce myślę że jakieś miejsce się znajdzie skoro jesteś taka tępa to tam się nadasz

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 51)
Odpowiedz do: Reply #78550 in Jak dostać się do pracy w PGE
Twoje informacje