R e k l a m a

Jak dostać się do pracy w PGE

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Jak dostać się do pracy w PGE

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 51)
  • Autor
    Wpisy
  • #79125 Reply
    Jancio
    Gość

    Nic nie wyjdzie. A kto nas sprawdzi, nasza prokuratura, nasze sady, nasza policja ?
    Pffffffffffff

    #79131 Reply
    Platformiorz
    Gość

    janciu nie przesadzaj, sądy są jeszcze nasze i grają jak my im zagramy więc nie przypisuj sobie wszystkiego a pisiory może mają na usługach te służby tam gdzie żądzą, na szczęście my w swoich powiatach ich nie oddamy

    #79137 Reply
    Jancio
    Gość

    Sądy sądzą jak im zagracie ale to my losujemy do którego sędziego dana sprawa ma trafić 🙂
    W Pajęcznie nie macie platformiorze ani służb ani powiatu.
    My swoich nagradzamy a nie zapominamy o nich. Pozostał wam tylko zgrzyt zębów. hahahahahahahahahahahaha

    #80076 Reply
    Kadrowiec
    Gość

    No i co, zapisałas się do PiS, dali Ci robotę, bo jeśli jeszcze to poganiaj towarzystwo bo ich wpływy topnieją, pomagaj szczęściu jak możesz, co Cię zresztą będę uczył, wiesz o co chodzi. W PGE dobre miejsca czekają.

    #80083 Reply
    Elka
    Gość

    O co chodzi z tym pomaganiu szczęściu?

    #89346 Reply
    Misia
    Gość

    Wystarczy wywiesić baner pani poseł na płocie i praca załatwiona. Smutne i żałosne

    #89352 Reply
    Smyk
    Gość

    Prawda, w Sulmierzycach to się sprawdza. Pisowska kicha.

    #89354 Reply
    TadeuszK
    Gość

    To trzeba być deklem typu smyk, Michał czy inny nick który ten nieudacznik sobie wymyśli żeby z tego nie skorzystać…

    #89357 Reply
    Smyk
    Gość

    No czyli prawda potwierdzona.

    #89365 Reply
    Jacek
    Gość

    Smyk, widać że cieżko łapiesz. Ale nie ma sensu ci tego tlumaczyc hahaha

    #89367 Reply
    Gocha
    Gość

    Ja tam pozwoliłam powiesić baner na płocie i za trzy miesiące już pracowałam w PGE, i dalej pracuję. Żyć nie umierać. Znajomym też to podpowiedzialam. Trochę ponarzekali na wójta, baner oczywiście już wisi i praca obiecana.

    #89370 Reply
    Wanda
    Gość

    A ja musze tylko rozpowiadac zle o tych co mi wójt kaze i jeździć po jego rahdach na rowerze, no i w stowarzeszeniu być, za to mój dostał robote w interwencyjnych

    #89371 Reply
    Michał
    Gość

    TsdeuszK ty deklu , miło że o mnie myślisz. Udław się nieudaczniku obiadem. H C W tyłek.

    #89372 Reply
    Pisia
    Gość

    Pluj na poprzedników, na niepisowskich wójtów, siadaj w pierwszym rzędzie na spotkaniach u Pieluchy i drzej ryja a robotę szybko dostaniesz i to nieważne czy coś umiesz czy nie.

    #89376 Reply
    Bigdil
    Gość

    A czy Pisia caly czas w majty sisia?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 51)
Odpowiedz do: Reply #80076 in Jak dostać się do pracy w PGE
Twoje informacje