R e k l a m a

Janeczek przeciw szczepionkom :(

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Janeczek przeciw szczepionkom :(

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #80169 Reply
    RTD
    Gość

    Powiedzcie mi, że słuch i wzrok mnie myli!! Przewodniczący Janeczek na sesji ok. 30 minuty mówi o ewentualnej szkodliwości szczepionek! O jakiś toksynach i niebezpiecznych związkach w nich zawartych! Jakiekolwiek podważanie ich skuteczności to woda na młyn oszołomów anty szczepionkowych! To jest chore!
    Pozostaje powiedzieć tylko „ja prdl” :/

    #80170 Reply
    Szyderca
    Gość

    Ja bym powiedział mota co chcieliśta 😀

    #80171 Reply
    Adrianna
    Gość

    A kiedyś szczepionkami próbowali walczyć z ptasią grypą. Dlatego Sikora też jest przeciwko szczepionkom:-)

    #80172 Reply
    Pisia
    Gość

    To jest poziom pisiorow, na tyle ich stać. Wybierajcie ich dalej to dopiero będzie. Czy to poziom centralny czy gminny, ta sama kicha.

    #80179 Reply
    Tutejszy
    Gość

    Jacy wyborcy tacy wybrani, więc tak będzie. Jesienią można coś zmienić.

    #80182 Reply
    qqqq
    Gość

    Proszę poczytać o szczepieniach http://www.stopnop.pl.

    #80183 Reply
    A.a.a.a
    Gość

    Proszę dac mi wiarygodne badania które stwierdzają ze szczepionki są szkodliwe. Powtarzam WIARYGODNE.

    #80184 Reply
    Taaki
    Gość

    Nie ma takich.

    #80191 Reply
    Leszek
    Gość

    Nie było mądrzejszych w Pajęcznie…trudno się dziwić.

    #80194 Reply
    RTD
    Gość

    @ qqqq Tak wiemy, a Ziemia jest płaska.

    #80195 Reply
    Zośka
    Gość

    To teraz „pajęczańska inteligencja” rządzi…. brawo wyborcy! Boje sie pomyśleć co to bedzie dalej.

    #80360 Reply
    luna
    Gość

    Bez pojecia lepiej niech ludzie chorują, jak ktoś nie ma pojęcia to lepiej przemilczeć

    #80376 Reply
    Gorbaczow
    Gość

    Jak Państwo są tacy mądrzy to proszę podać wiarygodne badania że szczepionki są bezpieczne i skuteczne – podpowiem ( nie ma takich ) to działa w dwie strony . . Chcecie to się szczepcie pisiory są bardzo za szczepionkami.. ich mocodawcy z Izraela bardzo się cieszą ciemnotą ze wschodu. Proszę poczytać o szczepieniach w. Izraelu czy choćby badaniach typu mammografia. – dlaczego od tego odeszli?

    #80377 Reply
    Olaf
    Gość

    ja prdl ale ciemnogród

    #80489 Reply
    izolda
    Gość

    Tej partii to przeszkadza in vitro szczepionki, ciekawe co jeszcze wymyślą. Juz się boje.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Reply #80179 in Janeczek przeciw szczepionkom :(
Twoje informacje