R e k l a m a

Kamerzysta na wesele – Pajęczno i okolice

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Kamerzysta na wesele – Pajęczno i okolice

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #15922 Reply
    joni
    Gość

    Szukam fajnego kamerzysty na wesele. Wiecie, widziałam wiele filmów zrobionych tak kiczowato, dlatego pytam tutaj, może znacie kogoś godnego polecenia. Chyba jak każda młoda chciałabym żeby te ujęcia były wyjątkowe i inne niż wszystkie 😉

    #15941 Reply
    Biedro
    Gość

    https://www.facebook.com/fotografkamilprzybyl bardzo polecam tego chłopaka

    #16136 Reply
    joni
    Gość

    Dzięki, ale fotografa już mam na oku, szukam konkretnie kamerzysty 😉 Coś ktoś?

    #16192 Reply
    ola
    Gość

    Palutkiewicz z sulmierzyc

    #16202 Reply
    joni
    Gość

    Strona średnio przekonująca 😀 Nie da się obejrzeć żadnej jego pracy… Orientujesz się czy ma zróżnicowany sprzęt? Szczerze, naoglądałam się filmików z wesel koleżanek ze studiów, gdzie zwykle brały kamerzystów z dużych miast i niektóre miały naprawdę świetne, piękne filmy. Ale mówiły, że jak zobaczyły jak obładowani przyszli kamerzyści, to były w szoku, że tyle tego 😛 Kamera, jakieś lustrzanki, obiektywów kilka… No i zwykle 2 osoby do nagrywania. Jestem w stanie zapłacić, choć wiadomo… przed weselem każdy grosz się liczy, ale to pamiątka na lata 😉

    #16295 Reply
    ola
    Gość

    ja mialam palutkiewocza i jestem zadwolona mozesz jechac do nich pokaza ci nagrania i zdecydujecie

    #19095 Reply
    Kamerun
    Gość

    Można powiedzieć że pracuję w branży i niestety ale w najbliższej okolicy nie ma dobrego kamerzysty. Chyba że coś się ostatnio zmieniło bo ostatnimi czasy w Pajęcznie jestem raczej gościem.
    Część kamerunów jedzie na starym sprzęcie i publikuje swoje filmy w niskiej jak na dzisiejsze czasy jakości. Inni myślą że jak kupią drona za 3 tysie i najtańszą kamerę 7 tysi to już automatycznie są kamerunami z najwyższej półki i nie muszą znać podstaw warsztatowych.
    W efekcie dostajecie kilku godzinny, słabej jakości film tak tragicznie pomontowany, że oglądają go tylko stare babcie. Jedyne co przemawia za usługami naszych nagrywaczy to niska cena bo filmy dwu dniowe robią już nawet za 2 tysiące. Moim zdaniem chyba jednak lepiej te pieniądze dać fotografowi.
    Jeśli jednak kogoś stać niech wynajmie ekipę która zrobi coś w takim stylu https://www.youtube.com/watch?v=Yi05Nbe2Xuk

    #19276 Reply
    Johny
    Gość

    Taka prawda albo tanio albo dobrze. W naszej okolicy jest tylko tanio jak ktoś chce konkretnego gościa to najbliżej chyba Częstochowa, Bełchatów. Tyle że miastowy nie koniecznie oznacza z automatu debeściaka.

    #44282 Reply
    Miniu
    Gość

    jak chcecie chłopaki naprawdę dobrego i porządnego fotografa to polecam pana Adama http://adamjaskot.pl
    powiem Wam takich zdjęć jeszcze nie widzieliście 🙂 zobaczcie, warto. najlepszy fotograf jakiego znam choć nie osobiście 😉

    #54747 Reply
    Mirek Jakubiak
    Gość

    Jeżeli ktoś poszukuję naprawdę fajnego kamerzysty na swoje wesele to naprawdę polecam: Kamerzysta Szymon Zawadzki Films 🙂 Młody chłopak, pomysłowy i świetnie przygotowany do pracy z parami. Spróbowałem i nie zawiodłem się, bo film wyszedł ciekawie i ładnie.

    #54755 Reply
    XyZ
    Gość

    W Pajęcznie wszystko leci według jednego schematu od wielu lat. Gdzie bym nie oglądał to piknik na molo.

    #54757 Reply
    gg
    Gość

    Być może dlatego, że to urocze i „takie nasze – pajęczańskie” miejsce.

    #54766 Reply
    ewa
    Gość

    Kamera na weselu to już przeżytek. Teraz robi się tylko zdjęcia.

    #54819 Reply
    XyZ
    Gość

    gg, ok miejsce jest fajne, ale można w nim zrobić wiele różnych rzeczy, a nie tylko piknik ze spacerem po molo.

    Ewa, to Twoja opinia. Ja też nie lubię oglądać weselnych płyt, które trwają po 4 godziny czy lepiej. Widziałem u kilku osób nagrania po 1,5h w formie reportażu i naprawdę to do mnie przemawia.

    #54860 Reply
    gg
    Gość

    XyZ, co do pomysłowości – masz rację!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #16192 in Kamerzysta na wesele – Pajęczno i okolice
Twoje informacje