R e k l a m a

Kiedy relacja z obchodów święta Konstytucji 3 maja ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Kiedy relacja z obchodów święta Konstytucji 3 maja ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 27)
 • Autor
  Wpisy
 • #84230 Reply
  merio
  Gość

  Czyżby znowu wybiórcze relacje portalu ?
  A może sponsorzy nie dali przyzwolenia na zamieszczenie relacji ?

  #84287 Reply
  Janek
  Gość

  ALARM!! rzucajcie wszystko…!!
  To nic, że długi weekend, że każdy odpoczywa, róbcie relację bo @merio się nudzi i zdjęcia by chętnie pooglądał!!
  Co za DZBAN!

  #84288 Reply
  ołówek
  Gość

  A to administratorowi tej strony nie należy się odpoczynek na majówkę?? Co to znowu za zarzuty?? Ty tak na poważnie wszędzie widzisz podstęp?? Takie zaburzenia to chyba psychiatra leczy.

  #84292 Reply
  Karol
  Gość

  Jeszcze posłanka wygłosiła przemówienie, ale kicha.

  #84294 Reply
  RTD
  Gość

  Ten ból d…y gdy jedyny poczytny portal w tym powiecie nie szerzy jedynej słusznej propagandy 😏
  To nie TVP i Wiadomości. Tu się ludzi do Hitlera nie porównuje a potem to wycina (notabene ciekawe kto za to poleci, bo ktoś na pewno, nawet w TVP).

  #84295 Reply
  ACTA 2
  Gość

  Gazeta Wyborcza też nie sieje propagandy tylko jest językiem POkoju i miłości https://www.youtube.com/watch?v=G7FiZvoebeE

  #84305 Reply
  RTD
  Gość

  Jasne, że sieje. Tylko na poziomie i umiejętnie (pomijam merytorykę), a nie jakgdyby do robienia materiałów zatrudnili „chłopów prosto z pola”.

  #84307 Reply
  Tomi
  Gość

  Umiejętnie?? 😂😂😂 Teraz to dołożyłeś do pieca 😂😂😂

  #84309 Reply
  RTD
  Gość

  Jeśli nie dostrzegasz różnicy i nie zauważyłeś mojej uwagi o merytoryce to przepraszam ale właśnie dla Ciebie jest TVP. Różnica polega na formie przekazu.

  #84312 Reply
  Tomi
  Gość

  A dla Cb GW ze swoją finezyjną i „umiejętną”, „forma przekazu” 😂😂😂

  #84314 Reply
  RTD
  Gość

  Nie czytuje Wyborczej regularnie. Dostrzegam różnice i finezję (nie zawsze kierowaną w dobrym kierunku podkreślam). Dalej kop wiadomości po prostu łopatą czy też widłami. Taka różnica.

  #84369 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  @merio Następnym razem zachęcam do odwiedzenia naszego Facebooka gdzie szybciej publikujemy zdjęcia z wydarzeń oraz zamieszczamy relację na żywo – tego medium „sponsorzy” jeszcze nie kontrolują 😉
  https://www.facebook.com/twojepajeczno/

  Swoją drogą to chętnie poznamy nazwiska tych tajemniczych „sponsorów” aby zgłosić się po zaległą zapłatę za „wybiórcze relacje portalu” 🙂

  Na koniec dodam tylko, że konkurencyjne strony i portale do tej pory nie dodały jeszcze żadnych relacji, a nikt komentarzy w podobnym tonie tam nie zamieszcza, więc chyba jesteś uprzedzony 😉

  #84372 Reply
  Tomi
  Gość

  @RTD finezja i umiejętna „forma przekazu” :)

  #84375 Reply
  RTD
  Gość

  Chodzi o to, że TVP próbuje manipulować nami intelektualnie używając wprost jednostronnych i fałszywych argumentów. Taka dezinformacja za nasze publiczne pieniądze. Język prosty jak u – nie przemierzając, Wałęsy, żeby nie powiedzieć po prostu głupi. Nawet prokurator Piotrowski (pozwolę sobie w jego określeniu na taką właśnie propagandę dla uwidocznienia zasady) powiedział: „zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych” .

  W innych mediach to bardziej polityczny marketing. Cel jest taki sam, ale odnosi się bardziej do rozumu, a nie emocji. Nic tak jasno nie wykłada, przynajmniej nie tak bezpośrednio choć dobiera środki i fakty tak aby nakierować na swą linię. Mówi jednak bez emocji o innych poglądach i stanowiskach. Używa przy tym w sposób profesjonalny środków wpływania na opinię publiczną. Ma lepszych fachowców (pewnie z Niemiec 😂). To trzeba umieć odsiać. Tyle.

  #84376 Reply
  Tomi
  Gość

  Hahaha co za brednie 😂😂😂 łaskoczecie nawzajem swoje „ego” tą niby lepsza bo zasłyszaną w tvn pseudo „ynteligencję”, dlatego uważacie się za lepszych. Przekaz jest wszedzie tak samo toporny w: tvn TVP GP czy GW. Jeśli tego nie widzisz to też jesteś zmanipulowany 😂 czyli efekt zamierzony został osiągnięty. Tyle.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 27)
Odpowiedz do: Kiedy relacja z obchodów święta Konstytucji 3 maja ?
Twoje informacje