R e k l a m a

Kino ŚWiteź

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #81118 Reply
  atos
  Gość

  Zastanawiam się czy jest jakaś szansa na to żeby w Pajęcznie od nowa uruchomić kino . Przecież to jest wstyd żebyśmy nie mieli możliwości obejrzenia u nas filmu.Wstyd oczywiście dla naszych władz. No chyba że oni nie maja wstydu.
  Zróbcie w końcu coś dla ludzi a nie dla siebie !

  #81119 Reply
  Aga
  Gość

  Popieram, jadąc do Częstochowy dochodzi nam koszt przejazdu, drugie tyle co bilet do kina, pamiętam jak chodziły całe klasy na różne bajki itd. Można by spróbować przez rok, a jak frekwencji nie będzie to wtedy zamknąć, ale może ludzie dopiszą. Sama często jeżdżę do kina i bardzo by mnie ucieszyło to otwarcie. 🙂

  #81120 Reply
  WLODEK
  Gość

  W DZIAŁOSZYNIE macie bliżej czy tam jeździcie ,tak samo jest bliżej do RADOMSKA i WIELUNIA

  #81125 Reply
  Mar
  Gość

  A mamy jeszcze budynek kina? Od wczoraj po Pajęcznie chodzi plotka że ma być wkrótce oddany Żydom.Ktoś coś wie? Prawda to ?

  #81126 Reply
  exlibris
  Gość

  No całe Pajęczno oddamy Żydom, razem z Twoim domem 😀

  #81135 Reply
  Sławek
  Gość

  Tak to prawda kino oddano bo po co kultura w .Żydki dopięły swego wykończą miasto
  jak Pająk Zawiszę.

  #81136 Reply
  Józef
  Gość

  Nic dobrego nie ma z tego kina póki co. Zgadzam się z tymi wszystkimi komentarzami, że kino umarło śmiercią naturalną i na chwilę obecną nic się tam nie dzieje tylko budynek stoi pusty i niszczeje. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś się tam wydarzyło.

  #81145 Reply
  Jegomosc z daleka
  Gość

  A to Pajak jest jeszcze gorszy od Popiela?? No to sie Zawisza wpakowal”a”. Przecież Zwiszybjuż nie ma podobnom dkad seniorzy odmowili gry? Moze być gorzej?

  #81146 Reply
  Andrzej
  Gość

  Co Ty za brednie wypisujesz. Zawisza jest i będzie…chyba, że “zmiana” dotknie ten klub…I będzie inna koncepcja…W ZAWISZY TRENUJE 150 ZAWODNIKÓW… Z całym szacunkiem to właśnie Popiel tyle lat działał dla dobra tego klubu…ZA DARMO… A ten Pająk to chyba już z tej zmiany jest…Nowy włodarz go namaścił… tylko ja nie widziałem ogłoszeń o walnym, żeby można było prezesa wybrać…bezprawie…

  #81147 Reply
  dżek kraners
  Gość

  nie po jest w Pajęcznie kino Świteź żeby jeździć do Radomska lub Wielunia ale w sumie tak poza tym te kino już nie będzie modernizowane bo jeśli już miało by być kino w Pajęcznie z prawdziwego zdarzenia to te które miało już projekt jeszcze za kadencji Tokarskiego

  Nowe oblicze Domu Kultury

  #81151 Reply
  Dawid
  Gość

  No właśnie… a na to nie miało byc dofinansowanie z Uni?? Jak to teraz wygląda za nowej zmiany?? PANIE BURMISTRZU czy Pan coś wie i sprawa ruszyła dalej??

  #81153 Reply
  kropka
  Gość

  Wątpie żeby za kadencji nowego burmistrza co kolwiek ruszyło dalej w tej sprawie nie będzie ani nowego kina a stare będzie tylko dalej niszczało no ale chcieliście zmiany to macie więc nie narzekać

  #81182 Reply
  michu90
  Gość

  Chcieliśmy zmiany, będzie audyt, będziemy wiedzieć na czym stoimy, gmina jest katastrofalnie zadłużona. Najpierw trzeba odciąć niepotrzebne pijawki, ukrucić im el dorado które poprzednik im zapewnił, pierwsze “ofiary już są.” Zobaczymy na czym nowy burmistrz stoi, a wtedy po działaniach okaże się czy był to dobry wybór.

  #81185 Reply
  pajak
  Gość

  Juz sie nie moge doczekac tego kina,zeby zobaczyc premiere Kevina samego w domu!

  #81186 Reply
  Ukasz
  Gość

  Przeciez kino juz jest w Pajecznie! U Termita w garazu!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Kino ŚWiteź
Twoje informacje