R e k l a m a

Kino ŚWiteź

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  michu90 5 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #81118 Odpowiedz

  atos

  Zastanawiam się czy jest jakaś szansa na to żeby w Pajęcznie od nowa uruchomić kino . Przecież to jest wstyd żebyśmy nie mieli możliwości obejrzenia u nas filmu.Wstyd oczywiście dla naszych władz. No chyba że oni nie maja wstydu.
  Zróbcie w końcu coś dla ludzi a nie dla siebie !

  #81119 Odpowiedz

  Aga

  Popieram, jadąc do Częstochowy dochodzi nam koszt przejazdu, drugie tyle co bilet do kina, pamiętam jak chodziły całe klasy na różne bajki itd. Można by spróbować przez rok, a jak frekwencji nie będzie to wtedy zamknąć, ale może ludzie dopiszą. Sama często jeżdżę do kina i bardzo by mnie ucieszyło to otwarcie. 🙂

  #81120 Odpowiedz

  WLODEK

  W DZIAŁOSZYNIE macie bliżej czy tam jeździcie ,tak samo jest bliżej do RADOMSKA i WIELUNIA

  #81125 Odpowiedz

  Mar

  A mamy jeszcze budynek kina? Od wczoraj po Pajęcznie chodzi plotka że ma być wkrótce oddany Żydom.Ktoś coś wie? Prawda to ?

  #81126 Odpowiedz

  exlibris

  No całe Pajęczno oddamy Żydom, razem z Twoim domem 😀

  #81135 Odpowiedz

  Sławek

  Tak to prawda kino oddano bo po co kultura w .Żydki dopięły swego wykończą miasto
  jak Pająk Zawiszę.

  #81136 Odpowiedz

  Józef

  Nic dobrego nie ma z tego kina póki co. Zgadzam się z tymi wszystkimi komentarzami, że kino umarło śmiercią naturalną i na chwilę obecną nic się tam nie dzieje tylko budynek stoi pusty i niszczeje. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś się tam wydarzyło.

  #81145 Odpowiedz

  Jegomosc z daleka

  A to Pajak jest jeszcze gorszy od Popiela?? No to sie Zawisza wpakowal”a”. Przecież Zwiszybjuż nie ma podobnom dkad seniorzy odmowili gry? Moze być gorzej?

  #81146 Odpowiedz

  Andrzej

  Co Ty za brednie wypisujesz. Zawisza jest i będzie…chyba, że “zmiana” dotknie ten klub…I będzie inna koncepcja…W ZAWISZY TRENUJE 150 ZAWODNIKÓW… Z całym szacunkiem to właśnie Popiel tyle lat działał dla dobra tego klubu…ZA DARMO… A ten Pająk to chyba już z tej zmiany jest…Nowy włodarz go namaścił… tylko ja nie widziałem ogłoszeń o walnym, żeby można było prezesa wybrać…bezprawie…

  #81147 Odpowiedz

  dżek kraners

  nie po jest w Pajęcznie kino Świteź żeby jeździć do Radomska lub Wielunia ale w sumie tak poza tym te kino już nie będzie modernizowane bo jeśli już miało by być kino w Pajęcznie z prawdziwego zdarzenia to te które miało już projekt jeszcze za kadencji Tokarskiego

  Nowe oblicze Domu Kultury

  #81151 Odpowiedz

  Dawid

  No właśnie… a na to nie miało byc dofinansowanie z Uni?? Jak to teraz wygląda za nowej zmiany?? PANIE BURMISTRZU czy Pan coś wie i sprawa ruszyła dalej??

  #81153 Odpowiedz

  kropka

  Wątpie żeby za kadencji nowego burmistrza co kolwiek ruszyło dalej w tej sprawie nie będzie ani nowego kina a stare będzie tylko dalej niszczało no ale chcieliście zmiany to macie więc nie narzekać

  #81182 Odpowiedz

  michu90

  Chcieliśmy zmiany, będzie audyt, będziemy wiedzieć na czym stoimy, gmina jest katastrofalnie zadłużona. Najpierw trzeba odciąć niepotrzebne pijawki, ukrucić im el dorado które poprzednik im zapewnił, pierwsze “ofiary już są.” Zobaczymy na czym nowy burmistrz stoi, a wtedy po działaniach okaże się czy był to dobry wybór.

  #81185 Odpowiedz

  pajak

  Juz sie nie moge doczekac tego kina,zeby zobaczyc premiere Kevina samego w domu!

  #81186 Odpowiedz

  Ukasz

  Przeciez kino juz jest w Pajecznie! U Termita w garazu!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Kino ŚWiteź
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a