R e k l a m a

Koalicja Europejska śpiewa

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Koalicja Europejska śpiewa

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #84480 Reply
    3 liga hokeja
    Gość
    #84501 Reply
    Mieszkaniec Piekar
    Gość

    Przyjmę plakat wyborczy PiSu na płot. W zamian oczekuje etatu na elektrowni PGE. Nie interesują mnie inne propozycje. Oczekuję wynagrodzenia min. 8 tys. brutto. Oczywiście wszystko według popularnej filozofii w pisie ” nie matura lecz chęć szczera…”

    #84503 Reply
    a to ciekawe
    Gość

    pewnie nie chcesz zarabiać POniżej 6 tysięcy bo był byś złodziejem lub idiotą

    #84505 Reply
    Mieszkaniec Piekar
    Gość

    Aha jeszcze jedno. Nie faworyzuje żadnej partii ale pisuary przeginają.

    #84518 Reply
    Michał
    Gość

    Idiota to twoje rodowe nazwisko.

    #84520 Reply
    ołówek
    Gość

    Powieś sobie baner tej Pani z PO-KO. Dostaniesz miliony.

    #84527 Reply
    Michał
    Gość

    Gryzie jednak że poza PiSem może toczyć się normalne życie. Mną nie dryguje żaden karakan jaśnie dziewic Jarek, ani żaden inny.

    #84529 Reply
    ACTA 2
    Gość

    pewnie nazwiesz jeszcze normalnych tych którzy organizują parady równości lub profanują Matkę Boską w tęcze dewiantów …lepiej wyczyść Michał buty niemcowi jak na fanatyka koalicji europejskiej przystało wy lubicie takie fetysze

    #84544 Reply
    Michał
    Gość

    Ale mnie napadli. No same dzbany w pisie. Podajcie swoje adresy bo chciałbym zobaczyć politycznych fanatyków.

    #84546 Reply
    Michał
    Gość

    Już pisałem że jestem bezpartyjny, ale właśnie znienawidziłem PiS. Jesteście jak mordercze zastępy Isis. Pluję na was. Znikam . A wy wylewacie swój jad pomioty szatana Jarka jaśnie dziewicy.

    #84575 Reply
    Ciekawy
    Gość

    Michał poza tym wszyscy u ciebie w rodzinie zdrowi

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Reply #84575 in Koalicja Europejska śpiewa
Twoje informacje