R e k l a m a

koalicja w powiecie

Przeglądajasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #24054 Reply
    Jacek
    Gość

    Pan Sikora jeszcze w poprzednich wyborach, po kompromitacji Samoobrony, próbował się przytulić do PSL lub PO. Ale tam rozsądnie go nie chcieli. Aż się zdziwiłem że teraz na fali koniunktury wyborów do Parlamentu UE nie startuje z list Korwina 🙂 Ale widocznie i tam są rozsądni ludzie. TO i chłopina startuje z list Stowarzyszenia Mordalskiego.

    #24684 Reply
    Męczybuła
    Gość

    Mr Sikora ten nieudacznik polityczny rwie się do władzy jak świnia do koryta. Kto to widział…. najpierw opluwał PO, PSL ( koalicję powiatu pajęczańskiego ubiegłej kadencji ) a teraz ….. jacy oni ładni, jacy mili…. a może jakieś stanowisko dają bo w tej opozycji to taka posucha.
    Gdzie jego honor…. ambicja…..
    Tak przy okazji… słyszałem, że Sikora tuż przed wyborami kupił sobie nową brykę. Gdzieś ją chował aby wyborcy nie widzieli… Teraz jak przegrał w wyborach na wójta może ją pokaże ????
    Panie Sikora prawda to czy tylko zwolennicy konkurenta tak gadają ????

    #25043 Reply
    Niedoinformowany
    Gość

    Słuchaj Męczybuła – ja Sikory nie lubię to ci coś tu dodam. Sikora to taki człowiek co ma w naturze ciągłą krytykę do konkurentów. Jak były wybory 4 lata temu w Rząśni rozeszła się informacja, że Wójt załatwił solary dla mieszkańców. Sikora tuż przed wyborami podobno mówił to jest kiełbasa wyborcza Stolarczyka i znajomym nie kazał się zapisywać a sam zapisał się pierwszy. Bierze co może dla siebie a biednym wieśniakom czy też osobom mieszkającym na wsi wciska kity. Ci co go posłuchali solarów nie mają.Teraz przed wyborami napisał w Kulisach Powiatu artykuł na całą stronę jaki to Stolarczyk zmęczony. Doradzał mu aby poszedł na urlop. A niech on sobie idzie a nie zatruwa życie radnym ze starostwa. Nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie podobno kupił on sobie ładny traktorek ( z dotacją unijną czy też z kredytem umarzanym w dużej części ) w okresie kiedy był kierownikiem ARIMR-u w Pajęcznie. Dziwny zbieg okoliczności czy co ? Może ktoś z Białej wie na ten temat i pomoże rozwiać wątpliwości. Szkoda mi Lewery bo prawdopodobnie przez takiego doszło do zmian w starostwie.Jak się koalicja o nim dowie więcej to może mu dają kopa i niech sobie walczy w opozycji 🙂

    #25045 Reply
    Rydzyk
    Gość

    Co wy z tym Sikorą ? To innych radnych w powiecie nie ma.
    Taki Ryś to jest mistrz fortepianu.
    Ma 73 lata i jeszcze mu się chce władzy.
    Kogo z rodziny jeszcze nie zdążył ustawić ?
    Nie chciałbym go mieć za kolegę.
    Przez cztery lata jest z kimś w koalicji a następnie
    wbija nóż w plecy i a dju pa pa
    do szkoły uczyć dzieci.
    I niech się tye dzieci uczą jak najdłużej
    bo jak skończą szkołę a taki Ryś dalej będzie zajmował posadę
    czeka ich bezrobocie
    Panie Ryś na emeryturę bo miejsca na medale w klapie już zabrakło
    trzeba będzie doszyć klapę jak Pan dłużej będzie z tym OSP
    „nigdy nie zagaśnie”

    #25073 Reply
    Świadek
    Gość

    Przepraszam Was politycy za tych łobuzów z internetu. Niech Pan będzie z Wami, niech nawróci Was i chowa ode złego…

    #25524 Reply
    igo
    Gość

    W bieżącym tygodniu w jednym z lokalnych tygodników tygodników przytaczano wypowiedź Jacka Lewery. Zastanawiam się czy ten człowiek ma jaja ? Nie piszę facet bo gdyby nim był to nie użalałby się nad sobą tylko walnąłby pięścią w stół. To co mamy teraz w Powiecie to żadna koalicja tylko PSL + przystawki bez odrobiny partnerstwa. Cóż… czego niektórzy nie zrobią dla kilkuset złotych.
    Bardzo rzadko zgadzam się z tym co mówi Pani Mateusiak-Pielucha , tym razem muszę. To skandal że Pajęczno nie ma swojego reprezentanta na stanowisku Starosty lub vice.

    #25780 Reply
    merkel_nie_angela
    Gość
    #25791 Reply
    igo
    Gość

    Jak tak dalej pójdzie to będzie wczesnym emerytem 🙂

    #25989 Reply
    przemo
    Gość

    Nie wiem kim jest p. Sikora, ale atak na jego osobę wygląda jak ból siedzenia i wylewanie żółci jego niedawnych kontrkandydatów. Nie wiem czym ten człowiek zasłużył sobie na te ataki, ale jedno mogę stwierdzić: wygrał wybory w swoim obwodzie, a co za tym idzie jakieś poparcie miał.
    PSL, a raczej ZSL, bo tak naprawdę powinni się nazywać, nie mają nic wspólnego z ruchem i ideami ludowymi ze śp. Mikołajczykiem czy wybitnym śp. Witosem, to stare komuch poprzebierane za przedstawicieli wsi, tzw. arbuzy. I nasi przedstawiciele w powiecie również nie są wyjątkiem. Ale wygrali. Zgarnęli większość, uczciwie czy nie, to jednak wygrali. I mogą tworzyć władzę jak chcą, bo to jest przywilej władzy większościowej, nie muszą tworzyć żadnej koalicji . I tyle.

    #26041 Reply
    eter
    Gość

    Te arbuzy za nic mają parytety. Gdzie tu miejsce dla kobiet ? Starosta i v-ce „chyba” chłopy, zarząd powiatu też „chyba” same chłopy …
    Pytam, gdzie te parytety i gdzie walczący o nie ?

    #26042 Reply
    eter
    Gość
    #26047 Reply
    przemo
    Gość

    ale po co parytet O.o ? Na listach były kobiety i co to dało ? po prostu nie weszły. Albo się ktoś zna na tym co robi albo nie, a parytet jedynie powoduje, że traktuje kobiety jako głupsze, bo to głównie dla nich jest ten parytet. Wyobrażasz sobie parytety w Partii Kobiet?

Przeglądajasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27)
Odpowiedz do: Reply #25073 in koalicja w powiecie
Twoje informacje