R e k l a m a

Koło patriotyczne.

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Yeti 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #79763 Odpowiedz

  Swój

  Witam. Są w Powiecie osoby cenach swoją Polskość dbający o ojczyznę te wielką jak i te miejscową? Może by się czasem spotkać pogadać. Nie mylić z faszyzmem rasizmem itp.

  #79766 Odpowiedz

  asda

  I w czym by ten patriotyzm miał się objawiać poza rozmowami?

  #79767 Odpowiedz

  widzisz i nie grzmisz

  Każdy kto promuje ojczyznę i patriotyzm od razu jest nazywany faszysta lub nazista a zboczony lewak który promuje swoje chore zboczenia oraz ideologie to uważa się za obrońcę wolności

  JAKICH MY CZASÓW DOCZEKALI

  #79768 Odpowiedz

  Swój

  Wlaś ue chodźmy o takich sprawach rozmawiać promować patriotyzm i trzymać się razem. Są chętni??

  #79777 Odpowiedz

  Fiołek

  brak chetnych

  #79874 Odpowiedz

  Rodacy

  Jestesmy chętni. My młodzi chcemy odmienić nasz kraj, na taki abyśmy my Polacy mieli pracę godna na miejscu, abyśmy swą narodowość krzesili. Zorganizuj termin i działamy

  #79876 Odpowiedz

  Jan

  Świetny pomysł, miłość do Ojczyzny jak najbardziej. Co czyni nas Polakami? To, że się tu urodziliśmy my lub nasi przodkowie, wspólna historia, kultura i język. O właśnie, język! Tak wielu ludzi (nawet tu w tym wątku) mówi o dumie z bycia Polakiem, a nie potrafi sklecić poprawnego zdania w naszej pięknej ojczystej mowie. Może przydałoby się zorganizować warsztaty z polszczyzny i polskiej literatury?

  #79877 Odpowiedz

  Takisobie

  “Każdy kto promuje ojczyznę i patriotyzm od razu jest nazywany faszysta lub nazista”
  Jesteś pewien, że tak jest. Każdy? A może ten który czci Hitlera i w kominiarce idzie na marszu jakimś?
  “Jestesmy chętni. My młodzi chcemy odmienić nasz kraj, na taki abyśmy my Polacy mieli pracę godna na miejscu”
  A co narodowość ma z tym wspólnego, szczególnie dzisiaj kiedy nie ma polskiej gospodarki a te pozostałe jeszcze polskie, firmy i firemki padają jedna po drugiej. Jak Polak może mieć godną pracę w nie Polskich przedsiębiorstwach?

  #79897 Odpowiedz

  Grzegorz

  A może by klub Gazety Polskiej założyć…

  #79900 Odpowiedz

  ???

  Drodzy Patrioci! @Jan ma rację.Zacznijcie krzewić tę polskość od nauki języka ojczystego. Zęby bolą, bo ani jedno zdanie nie jest napisane poprawnie.:) Fani “Gazety Polskiej”to pieski Sakiewicza, ujadające na każde polecenie prezesa. Z patriotyzmem nie ma to nic wspólnego.Ale, dziękuję Wam. Przynajmniej poprawiliście mi humor.:)

  #79919 Odpowiedz

  sztraus

  Znak zapytania aż potrójny, dobrze to oddaje twoją polskość, sam nie wiesz czy ciągnąć petru czy jednak zostać przy schetynie, a może tak ten trzeci znak zostać zwykłym debilem tfu kodowcem

  #79939 Odpowiedz

  Rodacy

  Chyba Panowie epopeję pragną napisać. My chcemy działać dla dobra ojczyzny, a nie literaturą się zajmować. Koło otwarte dla każdego, od pracownika po prezesa. Najważniejsza jest miłość w sercu do ojczyzny i jej dobra.

  #79943 Odpowiedz

  Janusz

  Fałszywych partiotów i katolików już wystarczy. PIS jest ich pełen. Na ustach i przed publiką prawie świętymi chcą zostać a rżną ciemny lud równo.

  #79946 Odpowiedz

  patriota

  Panie Janku jesteś jak Polski sarmata , odpowiedź sobie waćpan cytat dalej …. hahaha

  #79948 Odpowiedz

  ???

  🙂 @Sztraus. Ale mi się dostało.:))) Odkąd mam w nicku trzy znaki zapytania, odczuwam większy komfort. Nikt mnie “imiennie” nie atakuje, jak to miało miejsce wcześniej. Jeżeli nie masz zamiaru zajmować się publicystyką, to co w takim razie mielibyście robić? Dyskutować między sobą?:)Głównie o zwalczaniu opozycji?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Koło patriotyczne.
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a