R e k l a m a

Komentarze

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #108379 Reply
  Nowat
  Gość

  Dlaczego pod artykułem o śmierci Gaika niemożność dodać komentarza. Właściciele portalu się boją prawdy czy co

  #108380 Reply
  Ppp
  Gość

  A jaka jest tajna prawda?

  #108381 Reply
  Antek
  Gość

  Jak to mówi suski – biologia. No przecież ludzie umierają. Jednego pisowca mniej.

  #108384 Reply
  Nowat
  Gość

  Gdybym znał prawdę to bym ją napisał. A Pana Kardasa strach odleciał. No ale cóż „wolne media w pajęcznie”

  #108390 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  Nikt nie boi się prawdy. Komentarze zostały wyłączone ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości.

  #108413 Reply
  Wojtek
  Gość

  czyli taki portal jak Dzień Dobry Bełchatów jest nieprzyzwoity bo komentarzy pod artykułem nie zablokował, co więcej, można dowiedzieć się z ich artykułu, że:

  Na ten moment, bełchatowska policja nie udziela zbyt wielu informacji na temat tego tragicznego wypadku. Wiele wskazuje jednak na to, że mógł do niego doprowadzić… alkohol. Służby, które pracowały na miejscu zdarzenia podają, że podczas udzielania pomocy jego woń była wyczuwalna. Zaznaczmy, że ta informacja wciąż jest niepotwierdzona, sprawę wyjaśnią wyniki badań krwi – poznamy je w najbliższym czasie.

  https://ddbelchatow.pl/wydarzenia/pracownik-kopalni-belchatow-zginal-w-wypadku-radny-pis-lukasz-gaik-mogl-byc-pijany/nGm5YQD6Hh1FYMsh4iRy

  #108417 Reply
  Nowat
  Gość

  Panie Kardas nieraz Pan pisał o wypadkach gdzie byli podejrzani kierowcy o prowadzenie pod wpływem alkoholu. I ludzka przyzwoitość dla Pana nie istniała. A prowadząc taki portal informacyjny trzeba być rzetelnym i podawać informacje opierając się na źródłach tu mozna było skorzystać z informacji z DDB. Nie zrobił Pan tego więc boi się Pan czegoś albo kogoś. BRAWO PANIE WOJTKU

  #108418 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  @Wojtek – jeśli klikniesz w link, który zamieściłeś to zobaczysz, że komentarze w większości zostały skasowane i również są przyblokowane (formularz nieaktywny). Mogą je pisać tylko zalogowani użytkownicy. Normalnie może pisać każdy.

  @Nowat – mijasz się z prawdą. Wydaje mi się, że nie mam powodów żeby bać się czegoś lub kogoś. Jeśli policja/rzecznik nie informuje o tym, że kierujący był pijany to swoich domysłów czy niepotwierdzonych informacji w tekście nie zamieszczam. Przykładem jest ostatnie zdarzenie w którym kierujący BMW wjechał do stawu.

  #108419 Reply
  Nowat
  Gość

  A czyli jednak coś jest na rzeczy skoro wydaje Ci się ze nie masz czego lub kogo bac. Cóż wiemy jaki układ sił polityczny jest w powiecie. Takie portale utrzymują się z reklam a prawdziwe żniwa sa podczas wyborów więc wszystko jasne.

  #108420 Reply
  Mecenas II
  Gość

  Reasumując tą wymianę uprzejmości i nie wnikając kto ma rację. Rozumiem ze jak prawda będzie znana, a znana byc musi bo przy takim wypadku (a juz w szczególności opisywanych tutaj wątpliwościach podczas ratowania osoby poszkodowanej co do jej trzeźwości) krew do badania m.in na zawartość alkoholu powinna bezwzględnie zostać pobrana, to prawdy opinia publiczna sie dowie?

  #108421 Reply
  Wojtek
  Gość

  ja rozumiem, że o zmarłych źle się nie mówi (ani nie pisze, tym bardziej o tych z pisu) ale wydźwięk artykułu w którym „ktoś zginął w wypadku” a „pijany zginął w wypadku który spowodował” jest zupełnie inny.

  dziwne jest też to, że informacja o tym samym wypadku brzmi zupełnie inaczej na portalu pajęczańskim i bełchatowskim… nie sądzie aby DDB podawało informacje niesprawdzone gdyż mogliby za to ponieść odpowiedzialność karną.

  mam też wątpliwości co do tego, czy informacja na temat trzeźwości ofiary wypadku będzie opublikowana, tym bardziej jeśli nie będzie ona na rękę „jedynej słusznej partii”…

  co do komentarzy na DDB to Admin ma rację. co nie zmienia faktu, że komentowanie posta jest tam możliwe

  #108428 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  @Nowat – obawiam się, że nie masz pojęcia z czego utrzymuje się ten portal, ale zapewniam, że dochody z reklam wyborczych raz na pięć lat są praktycznie pomijalne.

  @Mecenas II – nie przewiduję kolejnej publikacji na ten temat. Uprzedzając kolejne teorie, to dotychczas w podobnych przypadkach postępowanie było takie samo.

  @Wojtek – w momencie publikacji naszego tekstu DDB również nie wspomniało o alkoholu.
  Co do jedynie słusznej partii to chyba nie jesteś pilnym czytelnikiem tego serwisu, ponieważ wiedziałbyś, że ukazało się tutaj wiele tekstów bardzo dla niej nie na rękę.

  Mam nadzieję, że temat został wyczerpany.

  #108436 Reply
  Mecenas II
  Gość

  Nie miałem na myśli ze czekam na publikację w tym temacie na portalu twoje pajeczno tylko ze tak jak to jest w podobnych przypadkach kolizji / wypadków zostanie podane opinii publicznej nie koniecznie na tym portalu czy sprawca był czy nie był pod wpływem alkoholu, tylko tyle..aczkolwiek z tego co tu koledzy pisza widzę ze to może być az tyle…

  #108437 Reply
  Nowat
  Gość

  No to skoro nie wiem z czego to pochwal się na czym zarabiasz?

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Komentarze
Twoje informacje