R e k l a m a

KOMITETY WYBORCZE W NOWEJ BRZEŹNICY

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego KOMITETY WYBORCZE W NOWEJ BRZEŹNICY

 • This topic has 20 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 months temu by Kuba.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
 • Autor
  Wpisy
 • #126547 Reply
  INFORMATOR
  Gość

  1. KWW TOMASZA DYGASIA
  2. KWW JACKA JARZĄBKA NOWA BRZEŹNICA
  3. KWW MIŁOSZA PIETRASA
  ŻRÓDŁO TO STRONA INTERNETOWA KRAJOWEGO BIURA WYBORCZEGO W SIERADZU
  SKRÓT KWW OZNACZA „KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW”

  #127082 Reply
  INFORMATOR
  Gość

  PRZYPOMINAM !

  #127088 Reply
  Filek
  Gość

  A co dla Brzeznicy zrobiła Marcia z pisu, oczywiście oprócz ustawienia swojej rodziny?

  #127092 Reply
  Kolodzie
  Gość

  Marcia to tragedia dla gminy. Sama ustawiła siebie, męża, rodzinę w pge a mieszkańców ma na końcu przewodu pokarmowego. To katastrofa dla regionu

  #127097 Reply
  Kamyk
  Gość

  Nie Marcia tylko Pani Marta. Jest kobietą powszechnie znaną i lubianą. Czyżby te komentarze pisały osoby inspirowane przez jednego pana, któremu wyszło ostatnio, że ma „super” wykształcenie? A kto nie dostał się z pajęczańskiego przez ostatnie 8 lat do PGE, to albo nieuk albo leser.

  #127119 Reply
  Prawda
  Gość

  Ile Marcia i jej mąż nadoiła w pge, a ile gmina ma pożytku z Marci?

  #127123 Reply
  Ławka
  Gość

  Tak do nicku ostatniego wpisu. Jak powiedział klasyk. Są trzy prawdy. Święta prawda, też prawda i gówno prawda.

  #127125 Reply
  Brzeźna
  Gość

  Marcia to pisowski dojarz, takie fakty.

  #127127 Reply
  Ławka
  Gość

  Czyżby zmiana nicku? Łatwo jest pod przykryciem ubliżać i sprawiać przykrość . I to kobiecie. Wstyd. Masz okazję 7.04 wybrać swoich, którzy będą wykonywać polecenia i żądania takich jak ty frustratów.

  #127128 Reply
  Chlapa
  Gość

  A co zrobiła Marcia, pis wyrzucił doświadczonego pracownika kopalni, tuż przed emeryturą aby zrobić miejsce Marci. Nie miała pojęcia o tej robocie, latała po piętrze i dopytywała pracowników o co chodzi. Podpowiadali jej bo byli w pisowskim zastraszeniu. Jej mąż co go wsadzili chwilowo na mechanika, to beztalencie. Po 3 miesiącach zabrali go do biura do spraw niepotrzebnych. Taka historia Marci w pge. Pisowska patologia. Ci co ją bronią to chyba tacy sami. CO GMINA MA Z NIEJ.

  #127136 Reply
  Piasek
  Gość

  No i co Brzeznica ma z tej Marci po kilku jej kadencjach, bo ona to milionerka pisowska.

  #127139 Reply
  Ławka
  Gość

  Powinieneś/nnaś pisać pod nickiem „znowu w życiu mi nie wyszło”. Jesteś dobrze poinformowaną osobą. Przypuszczam że pracujesz również w PGE lub jakiejś spółce. Widzę że nerwy zaczynają ci puszczać, bo idziesz w kierunku kłamstw i pomówień. Znam Martę i wiem, że jest odważna do stanięcia z tobą twarz w twarz. Ale podejrzewam że ty stchorzysz. Bo lepiej być „odwaznym” w internecie. Proponuję „oCHLAPAć” się zimną wodą. Może za pomocą mobilnej myjni samochodowej.

  #127141 Reply
  Sąsiad
  Gość

  Radny podejmując się tej funkcji powinien przysparzać gminie pożytki, inwestycje, dotacje a nie tylko być. Ta Pani jest w ścisłej czołówce lokalnej pisowskiej władzy od wielu lat i to z mocnym wsparciem zewnętrznym (posłanka, wojewoda, przewodniczaca sejmiku, starosta) i szału rozwojowego w gminie nie widać.

  #127142 Reply
  Chlapa
  Gość

  Skoro taka prawa i sprawiedliwa dlaczego dopuściła do upokorzenia człowieka tuż przed emerytura aby zająć jego miejsce? Dlaczego nie interweniowała jak pis gnębił innych? Powinna wiedzieć co wyprawia jej koleś partyjny, Marek S. Tacy są prawi i sprawiedliwi, chyba inaczej. Kończy się ich czas, jeszcze wyjdzie wiele smrodu.

  #127158 Reply
  Ludwik XIC
  Gość

  Cześć dziewczyny, cześć chłopaki!
  Chlapa czego się tu spodziewać jak to właśnie Marek S. ją tak nauczył bo, był je belfrem w gimplu w Pajęczewie przez 4 lata siedziała w pierwszej ławce i nigdy się nie odzywała po prostu prowadziła nasłuch. Potem za pewne donosiła i tak jest do dzisiaj. Jacy wy jesteście naiwni. Osły, tumany, osły tumaniaste. Cicha woda brzegi rwie. Pakuj się Martusia razem z małżonem.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
Odpowiedz do: KOMITETY WYBORCZE W NOWEJ BRZEŹNICY
Twoje informacje