R e k l a m a

komunia

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
 • Autor
  Wpisy
 • #70350 Reply
  iza
  Gość

  Dlaczego ks proboszcz za komunie zarządał 5,500 zł czy to jest normalne zeby za godzine pracy wołac 5,500 zł

  #70398 Reply
  Wiewcok
  Gość

  To w sumie tyle co dariusz w ratuszu

  #70429 Reply
  adam
  Gość

  a to nie powołanie to buisnes.

  #70430 Reply
  damian
  Gość

  ja terz pujde na ksiedza i bede zarabiał 5500 na godzinę

  #70431 Reply
  damian
  Gość

  tylko rzona nie pozwala mi isc do innej pracy

  #70504 Reply
  Tomek
  Gość

  Buisnes, terz pujde,rzona. Ha ha szlachta z Pajęczna. A no. Zenek Martyniuk i te sprawy!!!!.

  #70525 Reply
  faroo
  Gość

  A Ty TOMEK szlachta co słoma z butów wystaje

  #70758 Reply
  Agnieszka
  Gość

  Ludzie ,co Wy tu za brednie wypisujecie!!!!!.Jak tak można, widać ,że tu są jakieś małolaty bez pojęcia .Jeżeli to któryś z rodziców dzieci komunijnych napisał ,to musi mieć za przeproszeniem coś nie tak z głową.WSTYD!!!!!!na całego.Ja też jestem rodzicem dziecka komunijnego ,i takiej sytuacji ,jak tą tu przedstawiliście nie było.Nie było proponowania żadnej kwoty .Ks.proboszcz ani razu nie powiedział ile mają dać rodzice,to rodzice sami ustalali składkę na kościół.Puknijcie się w te puste głowy!!!! To była decyzja nas samych ,rodziców, a nie ks.proboszcza.Moje dziecko szło do komunii w tamtym roku ,i powiem szczerze jest mi wstyd za tych rodziców co napisali ten post.A druga sprawa te pieniądze nie poszły na nic,ile jest przy kościele zrobione ,jest pięknie tak ?.Tak i to wszyscy potwierdzą.Nasz ks.proboszcz dba ,abyśmy my wszyscy mieli ,dla kogo to robi powiedzcie mi ,dla kogo.?Dla was wszystkich ,dla waszych dzieci ,to wszystko zostanie dla pokoleń.Nie zrozumie chyba nikt tego ,kto nie chodzi do naszego kościoła na mszę św.I takie brednie wypisywać !!!!.Jak ktoś ma jakieś pretensje ,to mógł nie posyłać dziecka do komunii ,skoro mu było szkoda dać na kościół.Powiem jeszcze raz WSTYD i Żenada ,z takim wpisem ,nie tylko obrażacie ks.proboszcz , ale również wszystkich rodziców dzieci komunijnych,i nawet te dzieci same!!!!Obrażacie nawet tych ,co w tamtym roku miały komunię i w poprzednich latach też.Jeżeli ktoś napisał taki post ,to czemu nie powie togo publicznie na mszy w kościele ,czemu….????Skoro tak anonimowo może oczerniać,to niech ma też odwagę wyjść w kościele na środek i powiedzieć o co ma pretensje.WSTYD ,wstyd i jeszcze raz wstyd ,a do tego proszę się jeszcze wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć podstaw ortografii…Jestem bardzo zniesmaczona postawą tych rodziców, bo to musiało wyjść przed samą komunią,ale wychodzi na to ,żę każdy wymaga nie wiadomo czego a od siebie nic nie chce .
  Agnieszka.

  #70759 Reply
  Agnieszka
  Gość

  Ludzie ,co Wy tu za brednie wypisujecie!!!!!.Jak tak można, widać ,że tu są jakieś małolaty bez pojęcia .Jeżeli to któryś z rodziców dzieci komunijnych napisał ,to musi mieć za przeproszeniem coś nie tak z głową.WSTYD!!!!!!na całego.Ja też jestem rodzicem dziecka komunijnego ,i takiej sytuacji ,jak tą tu przedstawiliście nie było.Nie było proponowania żadnej kwoty .Ks.proboszcz ani razu nie powiedział ile mają dać rodzice,to rodzice sami ustalali składkę na kościół.Puknijcie się w te puste głowy!!!! To była decyzja nas samych ,rodziców, a nie ks.proboszcza.Moje dziecko szło do komunii w tamtym roku ,i powiem szczerze jest mi wstyd za tych rodziców co napisali ten post.A druga sprawa te pieniądze nie poszły na nic,ile jest przy kościele zrobione ,jest pięknie tak ?.Tak i to wszyscy potwierdzą.Nasz ks.proboszcz dba ,abyśmy my wszyscy mieli ,dla kogo to robi powiedzcie mi ,dla kogo.?Dla was wszystkich ,dla waszych dzieci ,to wszystko zostanie dla pokoleń.Nie zrozumie chyba nikt tego ,kto nie chodzi do naszego kościoła na mszę św.I takie brednie wypisywać !!!!.Jak ktoś ma jakieś pretensje ,to mógł nie posyłać dziecka do komunii ,skoro mu było szkoda dać na kościół.Powiem jeszcze raz WSTYD i Żenada ,z takim wpisem ,nie tylko obrażacie ks.proboszcz , ale również wszystkich rodziców dzieci komunijnych,i nawet te dzieci same!!!!Obrażacie nawet tych ,co w tamtym roku miały komunię i w poprzednich latach też.Jeżeli ktoś napisał taki post ,to czemu nie powie togo publicznie na mszy w kościele ,czemu….????Skoro tak anonimowo może oczerniać,to niech ma też odwagę wyjść w kościele na środek i powiedzieć o co ma pretensje.WSTYD ,wstyd i jeszcze raz wstyd ,a do tego proszę się jeszcze wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć podstaw ortografii…Jestem bardzo zniesmaczona postawą tych rodziców, bo to musiało wyjść przed samą komunią,ale wychodzi na to ,żę każdy wymaga nie wiadomo czego a od siebie nic nie dać.
  Agnieszka.

  #70765 Reply
  ołówek
  Gość

  Dobrze prawisz Anka!! Iza nie miała odwagi zapytać proboszcza po co mu ta kasa, ale do siania plot na forum to pierwsza. Niestety czasy takie, że każdy chce zaistnieć za wszelką cenę.

  #70767 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  co tu się dziwić, platfusy mieszają

  #70772 Reply
  iza
  Gość

  To wkoncu Agnieszka czy Anka Zamowil sobie 3 sztuki ornatow.w innych parafiach biora za komunie 500 zl ale w Pajecznie ludzie sa tak bogaci ze trzeba 5500zl

  #70818 Reply
  Rodzic
  Gość

  Jako rodzic dziecka komunijnego stanowczo dementuję powyższą nieprawdziwą informację. Nieprawdą i oszczerstwem jest pomówienie o domniemanych żądaniach księdza proboszcza, ze strony którego choć w najmniejszym stopniu nie było żadnego roszczenia ani nacisku. Ofiarę na potrzeby wciąż budującego się kościoła złożyliśmy absolutnie dobrowolnie, z własnej woli i potrzeby serca.

  #70819 Reply
  Rodzic
  Gość

  Natomiast szanowną panią Izę proszę o większą powściągliwość w wyrażaniu opinii, co do których nie ma pewności, iż nie mijają się z prawdą.

  #70848 Reply
  Rodzic 2
  Gość

  Szanowna Pani Izo, w Parafii Narodzenia Pańskiego ksiądz Proboszcz za Komunię nie pobiera żadnej opłaty w przeciwieństwie do innych, o których Pani wspomina. Ksiądz jest osobą, która wszystkie pieniądze od ludzi przeznacza na Kościół. Nieważne czy za pieniądze z darów od dzieci komunijnych zakupi ornaty, ławki czy monstrancję, widać „gołym okiem”, że przeznacza te pieniądze na potrzeby Kościoła, jak i całej Wspólnoty.
  Tak dla wyjaśnienia – DAR OŁTARZA – to coś w rodzaju podziękowania za uroczystość i za udzielenie dzieciom sakramentu. Jest to dawane Księdzu dobrowolnie i jak napisał rodzic wcześniej z własnej woli i dobrego serca. Taki dar zostaje dla Parafii, z którego poniekąd każdy korzysta!!!
  Proszę w imieniu rodziców o nieoczernianie księdza Proboszcza, który stara się robić wszystko jak najlepiej dla swoich Parafian.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: komunia
Twoje informacje