R e k l a m a

KONIEC PLANDEMII KONIEC LIMITÓW KONIEC MASECZEK

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego KONIEC PLANDEMII KONIEC LIMITÓW KONIEC MASECZEK

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #110321 Reply
    Paj
    Gość

    WRACA NORMALNOŚĆ WIĘC WSZELAKIE SKLEPY I PUNKTY USŁUGOWE MUSZĄ ŚCIĄGNĄĆ KARTECZKI O MASECZKACH I LIMITACH

    #110329 Reply
    Kropka
    Gość

    Od początku to był szwindel

    #110335 Reply
    Wraca normalność
    Gość

    Te kartki które wiszą w drzwiach są już zbędne

    #110340 Reply
    Hmm
    Gość

    Może już niedługo je zdejmą

    #110351 Reply
    Jurek
    Gość

    Jakbyś przechorowal to dziadostwo tak ciężko że oddechu byś nie mógł złapać to inaczej byś śpiewał

    #110356 Reply
    Hmm
    Gość

    Ale się nie szczepiłem nie przechorowałem bo nie oglądam medialnej szczujni nagonkowej jak by Jurek ci powiedzieli w TVN żebyś zjadł gówno to też byś je zerzarł a tak z ciekawości zapytam na jaki wariant ci powiedzieli że chorowałeś Indyjski Brytyjski 🤔

    #110358 Reply
    Miejscowy
    Gość

    Te ham czy hmm jak tam się piszesz, wszystkich masz w domu? To że oglądasz filmiki z d… kręcone nie wiadomo przez kogo nie znaczy że wszyscy tak robią.Jurek ma rację. Znałem takiego kozaka, co twierdził to samo co ty, a teraz wącha kwiatki w podziemnej kwaterze 2×1. Także jak udało ci się zdrowo przeczekać to się ciesz i nie pier,,,,l głupot.

    #110363 Reply
    Kwiatuszek
    Gość

    Wącha bo się pewnie zaszczepił syfem które propagują media

    #110382 Reply
    Xxx
    Gość

    Nie znam nikogo kto zmarł na tylko na koronkę w każdym przypadku była to osoba bardzo chora, na powikłania po grypie też ludzie umierają.

    #110393 Reply
    Wyłącz media włącz myślenie
    Gość

    Nie liczy się człowiek na co umarł liczy się tylko statystyka by dostać dodatek pieniężny przecież innych chorób już nie ma

    #110403 Reply
    Taka prawda
    Gość

    Dokładnie

    #110414 Reply
    Ściągać kartki
    Gość

    Jednym słowem wraca normalność

    #110446 Reply
    Dokładnie
    Gość

    Od Marca

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #110356 in KONIEC PLANDEMII KONIEC LIMITÓW KONIEC MASECZEK
Twoje informacje