R e k l a m a

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Działoszynie i PPP-P w Pajęcznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Działoszynie i PPP-P w Pajęcznie

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #59935 Reply
    xyx
    Gość

    Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Działoszynie i Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pajęcznie

    #59938 Reply
    Elżbieta
    Gość

    Ty taki konkurs ogłaszasz czy kto????

    #60066 Reply
    Arturo
    Gość

    A wiadomo juz kto wygra?

    #60665 Reply
    zyx
    Gość

    A jakie są kandydatury- ktoś już wie?

    #60691 Reply
    Lolek
    Gość

    To w starostwie?

    #60773 Reply
    zyx
    Gość
    #61189 Reply
    xxz
    Gość

    A po co w takiej małej szkole dyrektor i wicedyrektor. W wielu większych jest tylko dyrektor i daje radę!

    #61197 Reply
    Lolek
    Gość

    Był wolny gabinet to co ma sie marnowac 🙂

    #61251 Reply
    Mariusz
    Gość

    Po poprzednich latach i rządach niestety nic dobrego nie wyszło p. Czuba mimo iż to sympatyczny człowiek nie pociągła szkoły do końca z duchem czasu. Tu wiadomo uniwersytetu się nie zrobi w Działoszynie ale trzeba próbować aha i bez sali gimnastycznej z prawdziwego zdarzenia też jest nie przyjdzie z uczniów a po co tyle młodzieży ma wcześnie wstawać i poźno wracać z takiego Wielunia. Trzeba kogoś nowego i młodego tak jak wymiany niektórych nauczycieli nam p. Ci…. od przedsiębiorczości która nie ma najmniejszego pojęcia o tym czego uczy. Najmniejszego.

    #61252 Reply
    kas
    Gość

    Nareszcie może nowy dyrektor wprowadzi trochę życia do tej szkoły.Kilkanaście lat temu uczeszczalam tu i pomimo ,iz przez wielu nauczycieli byłam szykanowana za koligacje rodzinne ,które ode mnie nie zalezaly,to liceum skończyłam i mogę powiedzieć ,iz daleko zaszlam.W tamtych latach dzialoszynskie liceum cieszyło się renomą i nie było mowy o dojazdach do innych miejscowości.Bardzo się dziwię,że w przeciągu kilkunastu lat tak zeszło z poziomu ,że młodzież nie bieze pod uwagę wyboru naszej szkoły.Kibicuje,aby ta szkoła dostala wreszcie dyrektora,który godnie zaprezentuje i poprowadzi tą placówkę .

    #61266 Reply
    Jacek
    Gość

    Nie liczę na zmiany, kuratorium oświaty zrobi wszystko aby swojego wrzucić, dr Slonina odpowiada za likwidację szkół w regionie i raczej zrobi deal – konkurs to powinna być ocena merytoryczna dyrektora jego osiągnięć.
    Patrząc na gminne podstawówki (Brzeźnica) to inny organ raczej wybiera osoby kompetentne inaczej.
    Dlaczego dzieci uciekają bo rodzice wiedzą że edukację nie da się tak łatwo nadrobić.

    #61747 Reply
    gosc
    Gość

    Tylko 1 kandydat?

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #61189 in Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Działoszynie i PPP-P w Pajęcznie
Twoje informacje