R e k l a m a

Konkurs na stanowisko pracy w Starostwie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Konkurs na stanowisko pracy w Starostwie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
 • Autor
  Wpisy
 • #82356 Reply
  Gacek
  Gość

  Starostwo ogłosiło konkurs na staniwisko do zamówień publicznych i obsługi prawnej a wymogiem jest doświadczenie w pozyskiwaniu środków…magia😊

  #82363 Reply
  mimi
  Gość

  Tam się ciekawie dzieje na sekretariacie, w ośrodku zdrowia i jeszcze paru miejscach

  #82366 Reply
  RTD
  Gość

  Prawda jest taka, że w zarządzie powiatu jest pewien Pan który sprawuje tam swoje rządy (i nie jest to starosta). Jest on najlepszy w negatywnym tego słowa znaczeniu niestety, w roszadach ludzkich, knuciu, skłócaniu ludzi i osobistej wynikającej z niewiadomych przyczyn „misji”. Ten Pan zniszczy ten powiat bardziej niż PIS, którego w cudowny sposób został członkiem po wyborach oszukując swoich wyborców. Przykre.

  #82367 Reply
  elvis
  Gość

  Doskonały przykład jak można załatwić wszystkie swoje interesy w „białych rękawiczkach Aż dziwne ze PIS mu na to pozwala on działa na ich niekorzyść.

  #82375 Reply
  Piotuś
  Gość

  ogłoszenie mistrzowskie ds. zamówień, a w wymaganiach staż ds. funduszy, ani słowa o zamówieniach o doświadczeniu. Jaki urząd takie ogłoszenie bu ha ha !!!!

  #82385 Reply
  Berta
  Gość

  No ciekawie dzieje się w Starostwie

  #82394 Reply
  Darek
  Gość

  Oczywiście ciekawe, jeden siedzi sobie w domciu na wypowiedzeniu i kase za to bierze a tutaj cisza.

  #82410 Reply
  Anna
  Gość

  Ten pan to największa porażka od czasu istnienia powiatu…chyba już mało kto nie słyszał o jego poczynianiach a to dopiero początek..trzeba bacznie go obserwować bo niedługo może być jeszcze ciekawiej..

  #82429 Reply
  Łania
  Gość

  Ktoś się orientuje czy trwa jeszcze kurs dla sprzątaczek na pomoc biurową? Zima się skończyła, na drutach już robić nie będę to może do jakiej roboty biurowej pójdę, wykształcenie podatwowe posiadom.

  #82432 Reply
  Paweł
  Gość

  Przyjdzie na jesień Pielucha to ułoży, po pisowsku, czyli kicha.

  #82491 Reply
  Edek
  Gość

  Wymagania w konkursie zmienione!! Niech mi ktoś napisze kto tam jest kadrową? Ktoś z doświadczeniem czy po lini partyjnej jakiś/aś pisiewicz? Bo jak czytam te ogłoszenia to jakaś masakra! Ewidentnie widać że pisane pod kogoś!?!

  #82495 Reply
  Kaja
  Gość

  To pani z okienka w geodezji…na ostatniej posiadówce pisowskiej siedziała z mężem w pierwszym rzędzie…

  #82554 Reply
  Mikołaj
  Gość

  Sekrerarka kadrową, cukiernik kierowcą, sprzątaczka pracownikiem biurowym..a ten słynny pan dostał zabawki,cieszy się jak dzidziuś i biega po urzędzie i pajecznie jak z piorkiem w d… tylko biedny nie jest świadomy że nikt go poważnie nie traktuje…urząd zszedł na psy…a to dopiero początek kabaretu

  #82582 Reply
  Wacek
  Gość

  Czy to prawda że mąż kadrowej z pisu robi remomty w starostwie?? Kolesiostwo i nepotyzm króluje w Starostwie a miało być tak pispięknie.

  #82651 Reply
  Oluś
  Gość

  Oj nie ładnie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
Odpowiedz do: Konkurs na stanowisko pracy w Starostwie
Twoje informacje