R e k l a m a

Kort tenisowy Pajęczno – pytanie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Kort tenisowy Pajęczno – pytanie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #118352 Reply
    Tłok
    Gość

    Kamil masz pretensje , to do Gminy człowieku,ona dysponuje jednostkami i Dyrektorami jednostek. Tyle w temacie.

    #118353 Reply
    gracz
    Gość

    Kamil mówisz o sobie, z własnego doświadczenia. Nie każdy jest takim leniem jak ty. Nazywani przez ciebie pseudo sportowcy, od lat wczesnoszkolnych są związani ze sportem i należeli za młodu do klubów sportowych szkolnych. Tak więc dla ciebie wszyscy old boye co grają na boiskach napowietrznych to też pseudo sportowcy.Mam propozycję, idź i im to powiedź jak będą grali, to pokażą ci co to jest sport, a na pewno boks 🙂

    #118361 Reply
    Kamil
    Gość

    Tak więc widzicie moi drodzy parafianie 😇 sami widzicie ile czasu tracicie na lanie wody na ukrytym forum 🤪 napiszcie projekt na działanie obiektów sportowych ( co jak i za ile) złóżcie do urzędu. Podpiszcie się i działajcie 😊 to może i ja skorzystam ⛹️🤾🏃🚴🏊⚽🏐 czekam z utęsknieniem 💁

    #118363 Reply
    TENISISTA
    Gość

    Wie Pan Kamil wiele o urzędach, że trzeba takie i takie pismo złożyć i to i to będzie…sądzę , że tego osoba pracująca poza urzędem nie wie.
    Chciałbym zapytać Pana gdzie pan pracuje jeżeli można wiedzieć. Ponieważ sądzę że jest Pan Burmistrzem, ale mogę się mylić.

    #118364 Reply
    gracz
    Gość

    Panie Kamilu tyle pan pism dostał i nic z tym nie zrobił, to samo dotyczy się rady miasta…. jak rzucone kamień w wodę, o czym ty mówisz chłopie

    #118365 Reply
    Kamil
    Gość

    Jak się coś z głową napisze to i reakcja będzie 😇 jak coś to zapraszam do Działoszyna 😋

    #118380 Reply
    gracz
    Gość

    Pisać trzeba ale do Instancji wyższych, bo te u nas to tylko zajmują się misiami na ulicach… Adamie

    #118426 Reply
    Ja
    Gość

    Kamil twoje imię to Piotr koncepcja.

    #118573 Reply
    Kamila
    Gość

    Zapraszamy na kort już siatka wisi , i po płaczu .

    #118576 Reply
    Andrzej
    Gość

    Kort to raczej inaczej wygląda ale chociaż dobrze ze coś jest

    #118618 Reply
    Zenek
    Gość

    W Pajęcznie to jeszcze coś normalnie funkcjonuje, czy już koncepcja wszystko rozłożył na łopatki?

    #118631 Reply
    Sport to zdrowie
    Gość

    Władza nie jest zainteresowana krzewieniem idei sportu a młodzież nie jest zainteresowana sportem. W związku z tym każda inicjatywa równa się wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

    #118640 Reply
    Grześ
    Gość

    Ja bym się młodzieży nie czepiał, władza nie daje najlepszego przykładu.
    Młodzieży trzeba zaproponować, a nie mówić jaka to jest zła.
    Ale każdy ocenia po sobie.

    #118934 Reply
    Tenisistka
    Gość

    Na korcie trzeba wymienić nawierzchnię, i wykonać oświetlenie kortu, i jeszcze nowe ogrodzenie, i przygotować kort na całoroczny, i chyba teraz to na tyle.

    #118939 Reply
    Edyta
    Gość

    Musi się burmistrz zmienić, bo przy tym to szans nie ma na nic.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 37)
Odpowiedz do: Reply #118365 in Kort tenisowy Pajęczno – pytanie
Twoje informacje