R e k l a m a

Koryto+

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
 • Autor
  Wpisy
 • #115585 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  W obozie władzy doskonale wiedzą, że bolesny upadek nadciąga. Wymyślili więc, że zafundują sobie na koszt państwa złote spadochrony.

  Posłowie Prawa i Sprawiedliwości złożyli w Sejmie projekt ustawy o zmianie ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym oraz ustawy o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami.

  Pod tą skomplikowaną nazwą kryje się proste rozwiązanie: teraz, k…, my, a gdy nawet ludzie nas już nie będą chcieli, to i tak, k…, nadal będziemy my.

  Ot, ustawa, którą śmiało można nazwać „Koryto plus”. I to bez żadnej przesady.

  https://wiadomosci.wp.pl/wladze-stracimy-ale-koryta-nie-oddamy-pis-nie-pozostawia-zludzen-opinia-6826622770772928a

  #115586 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Brejza chyba znowu sypnął trollom z soku z buraka 🤣

  #115588 Reply
  Misio
  Gość

  Przecież wiadomo, że pisiory to nieudacznicy, marnotrawcy, złodzieje I dupiarze. Zabezpieczają kasę na adwokatów. Zniszczyli Polskę totalnie. Brawo Pielucha.

  #115589 Reply
  Rafau
  Gość

  A to kto był dupiarzem można POczytać w necie lecz dla lemingów trudne jest czytanie

  #115595 Reply
  Matusowiec
  Gość

  Wystarczy sprawdzić oficjalne statystyki. Poparcie dla PIS jest odwrotnie proporcjonalne do wykształcenia, zamożności i liczebności miejsca zamieszkania. W tłumaczeniu dla suterena : im jesteś głupszy, im biedniejszy (te 2 idą w parze) i w na większym mieszkasz zad_piu tym bardziej kochasz Pis.

  #115596 Reply
  Jacek
  Gość

  Odezwał się wybitnie wykształcony z Matusiowca, meropolii Polski🤣

  #115614 Reply
  Anemo
  Gość

  Oj pisiorki boją się o posadki na kopalni oj boją .Trzeba będzie wrócić do zwykłej pracy 🙂

  #115615 Reply
  Emil
  Gość

  Ruda dycha jest w stresie.

  #115617 Reply
  Julka
  Gość

  Ustawa która upokarza społeczeństwo , dbanie tylko o swoje koryto a nie o społeczeństwo , pociągniemy do odpowiedzialności winnych straty przez skarb państwa za wybory 100 mln zł, za kary finansowe za brak praworządności, za Turów, Ostrołękę, inflację, węgiel, Smoleńsk i wiele innych oszustw.
  To jest polski Sejm? W kraju ceny okupacyjne, paliwo za 8 złotych, opału na zimę brak, prąd i gaz maja być racjonowane w największe mrozy, miliardy euro za łamanie praworządności zamrożone, za Odrę dalej nie ma winnych, a przerażony przegraną wyborczą PiS kombinuje jak wy..chać ludzi, aby sobie zabezpieczyć przyszłość. Dlaczego naród na to pozwala? Przecież was zwolenników również PIS ru..a codziennie!!!

  #115621 Reply
  Rzeczpospolita emerycka
  Gość

  Ale zwolenników PIS to i tak raczej nie interesuje, bo to w większości stare pierniki , którym już dużo życia nie zostało i myślą tu i teraz

  #115622 Reply
  Wyborca
  Gość

  PiSowi mówię zdecydowane nie!!!. Jeżeli partia decyduje się na takie posunięcia to znaczy ma brak poparcia i zaufania. A tak na marginesie, chciałbym gdzie ci fachowcy nominowani przez PiS znajdą pracę po zmianie władzy w 2023r.

  #115624 Reply
  Maczo
  Gość

  Gdzie ruda dycha znajdzie robotę. Kto zatrudni donosiciela.

  #115625 Reply
  Hah
  Gość

  Tylko , czy ona musi jeszcze pracować ? Podejrzewam , że przez te parę ostatnich lat już się ustawiła finansowo na resztę życia i nie martwi się czy ktoś ją zatrudni.

  #115628 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Patoopozycja już (nie)rządziła i czym to się skończyło nasze państwo istniało tylko teoretycznie bo chcieliście robić interesy z Rosją taka jaka ona jest bo było h..j d..a i kamieni kupa

  #115629 Reply
  Znawca
  Gość

  A pis chce z Rosją wojować. Lepiej handlować niż wojować ale pisiory to porąbani ludzie. Poza tym moim zdaniem za mocno przytulili się do zydokomuny z USA i są na ich smyczy. To zdrada Polski.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Koryto+
Twoje informacje