R e k l a m a

Kostka brukowa Kost-Bet

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #83362 Reply
    Anna
    Gość

    Mam problem z kostką czy ktoś korzystal z usług firmy kost-bet i jaka jest wasza opinia na temat ich produktów.

    #83371 Reply
    Ooo
    Gość

    Ja mam kostkę z kost-bet i tez mam z nią problem.

    #95728 Reply
    Edgar
    Gość

    Ja również skorzystałem z oferty Kost-Bet ale nie mam żadnych problemów z niczym. Mamy podjazd wyłożony kostką dekoracyjną, płyty na tarasie i ogrodzenie też nam robili. Jesteśmy zadowoleni z realizacji projektu, wszystko solidnie wykonane. Dostaliśmy namiar na tą firmę od naszych znajomych.

    #98468 Reply
    wiktor11
    Gość

    Mam kostkę od nich od zeszłych wakacji. Bardzo ładnie wygląda, nie zauważyłem pęknięć czy wykruszeń więc na jakość, jak i wygląd kostki nie mogę narzekać. Chcieliśmy sprawdzić firmę, czy sprzedaje solidne produkty i jesteśmy na tyle zadowoleni, że będziemy teraz zamawiac nowe ogrodzenie od nich.

    #98525 Reply
    lucy88
    Gość

    Kostkę tej firmy mam dopiero rok, ale nie zauważyłam póki co niczego, co by mogło mnie martwić.Żadnych pęknięć czy wykwitów. Wszystko ładnie wygląda. Mamy białą kostkę Aprilia, czyścimy ją karcherem raz na jakiś czas dzięki czemu ciągle wygląda, jak nowa.

    #98562 Reply
    Kornel
    Gość

    Ja nie miałem problemu z kostką Kost-Bet, może to wina wykonawcy? My dostaliśmy namiar na firmę, która kładzie kostkę od brata mojego i mamy ładnie ułożoną, odpowiednie dystanse wiedzy każdą kosteczką. Dopracowane wszystko.

    #99625 Reply
    ersen
    Gość

    Co dokładnie się dzieje? W dużej mierze problemy są winą błędów wykonawcy.

    #100796 Reply
    artur
    Gość

    Ja nie narzekam. Kostka już z 5-6 lat u nas na podjeździe i elegancko wygląda.

    #100863 Reply
    Ooo
    Gość

    Nie polecam. Dziadostwo jak cholera, w katalogu wygląda inaczej,po położeniu inaczej. Na schodach białe wykwity, nie estetycznie to wygląda.

    #101060 Reply
    Będziesz Pan Zadowolony ABW
    Gość

    Wystarczy zobaczyć koło nowego kościoła w Pajęcznie jak wyblakła.

    #101483 Reply
    Hubert
    Gość

    Nie zauważyłem jakoś bardzo żeby wyblakła. Poza tym kiedy tam była kostka układana? I masz pewność, że to Kost-Bet?

    #102070 Reply
    Gambit
    Gość

    Dawno 😉 Moja siostra ze szwagrem mają ich kostkę i nie narzekają.

    #102798 Reply
    Karolina W.
    Gość

    Kost-Bet dla mnie ma na prawdę dobrej jakości kostkę przy czym cenowo nie są najdrożsi, za co duży plus. Podjazd robiliśmy na jesień i jestem zadowolona. Wiosną będziemy robić taras z tego co nam zostało materiału.

    #102975 Reply
    Hubert J.
    Gość

    To prawda nie są drodzy. Porównałem sobie ofertę jeszcze 2 innych firm i Kost-Bet dobrze wypadł. Na wiosnę robimy podjazd z ich kostki Akropolis.

    #103222 Reply
    Anna
    Gość

    Ma ktoś może ogrodzenie Royal i może się wypowiedzieć?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
Odpowiedz do: Reply #101060 in Kostka brukowa Kost-Bet
Twoje informacje