R e k l a m a

Koszmar w Banku PKO

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #26347 Reply
  igo
  Gość

  Byłem dzisiaj w częściowo wyremontowanym Banku PKO w Pajęcznie. To co zobaczyłem przeszło moje wyobrażenie ! Stłoczeni ludzie tuż przy biurkach z interesantami, żadnej anonimowości klientów , doskonale słyszałem kto ile wpłaca -mówię tutaj o dużych kwotach. Czy tak powinno być w banku ? Kto tam rządzi?Jeden wielki skandal !!! Nie wspomnę że zajęło mi to 40 minut.Dobrze że tylko raz w miesiącu tam jestem spłacając kredyt bo chybabym zwariował.

  #26350 Reply
  ołówek
  Gość

  Zgadza się. Słychać dosłownie wszystko.
  Sam zastanawiam się nad zmianą banku, bo co tu dużo ukrywać, PKO to teraz jeden z najgorszych banków na rynku. Nie dość, że zdzierają coraz większą kasę za prowadzenie konta, to w zamian nie oferują klientowi praktycznie nic. Ich lokaty w rankingu praktycznie nie istnieją.
  Tylko za bardzo w tym naszym Pajęcznie nie ma w czym wybierać.

  #26372 Reply
  anonim
  Gość

  Serdecznie polecam nowo otwarty odział PKO w Sulmierzycach ! Szybka, miła i ekspresowa obsługa!

  #26394 Reply
  robert
  Gość

  Igo…Bełchatów nie jest tak daleko od Pna..tam masz wybór . Jest kilka banków ktore nie zdzieraja tak jak PKO na wszystkim.. to paliwo raz w miesiacu taniej wyjdzie niz oplaty w PKO ..no i nie widzisz dziadostwa i kolejek w Pajecznie.

  #26424 Reply
  daro
  Gość

  a mi bank pko bp bardzo odpowiada. Ofertę konta mają konkurencyjną, tak, że nie opłaca mi się zmieniać na inne, a co do obsługi to jest profesjonalna jak nigdzie indziej. I skończcie narzekać!

  #26428 Reply
  maciuś
  Gość

  ale w PKO BP w naszym mieście jest remont, wiec nie dziwne, ze mogą być chwilowe utrudnienia. Na pewno po remoncie będzie lepiej 😉

  #31128 Reply
  milioner
  Gość

  I co jakas poprawa w PKO czy nadal kolejki, kolejki, kolejki…

  #31132 Reply
  też mieszkanka
  Gość

  jest ok

  #31154 Reply
  Ibisz
  Gość

  Narzekacie na PKO a w esbanku jest ok….????

  #31232 Reply
  Makler
  Gość

  Co tam kolejki, porównajcie oprocentowanie lokat w PKO a np. w banku IDEA…

  #31236 Reply
  Adam
  Gość

  Nie jestem klijentem banku PKO w Pajęcznie, zawsze odstraszała mnie kolejka, ale ostatnio pojechałem tam wpłacić niewielką kwotę bo taka była potrzeba. Kolejka jak zwykle. No trudno stoję czekam zastanawiam się dlaczego tak długo. Po dojściu do okienka sprawa się wyjaśniła, po pani która mnie obsługiwała koniecznie namawiała mnie do założenia konta. Moje argumenty do niej nie przemawiały, aż w końcu stwierdziłem grzecznie że wkońcu od kolejki coś na mnie poleci i skończyłem tę w moim przypadku bezsensowną dyskusję. Wmoim banku też mi zawsze coś tam reklamują ale nie trwa to tyle co w Pajęcznie, co mnie naprawdę zaskoczyło.

  #31265 Reply
  zuzia
  Gość

  kolejki w PKO to nie nowosc, dlatego jezeli dyrektorowi zalezy na nowym kliencie to powinien rozwiazac ten problem

  #31323 Reply
  Andrzej
  Gość

  pan dyrektor kolejki w banku tłumaczy nie udolnością nie obsługi, ale klientów . cytuje odpowiedź pana kierownika „bo widzi pan ta babcia przyszła po 200zł a mogła by wziąć takie pieniądze z bankomatu ,ta osoba w białym berecie czeka aby zapłacić rachunek za prąd znowu- wina petenta bo nie ma ipko”.tak tłumaczy się pan kierownik -sami jesteście państwo winni tych kolejek .dla mnie totalne chamstwo nic dodać nic ująć .starsi ludzie nie będą korzystać z komputerów i kart i trochę szacunku powinno się im należeć i panią w okienkach obroty podkręcić .

  #32190 Reply
  Magda
  Gość

  Kolejki jakie były takie są, jest teraz mniejsza poczekalnia i dlatego wydają się ogromne. Pomysł nietrafiony z krzesełkami ale to szczegół. Podkręcić obroty Panią za stolikami a w jaki sposób, przecież muszą klienta obsłużyć. Jeśli bank taki niedobry to przenieście konta będzie was mniej w kolejce.
  Pozdrawiam
  Zadowolony klient

  #64667 Reply
  Zbyszek
  Gość

  Oddział Kępno, koszmar, z reguły klientów obsługują dwie lub trzy stanowiska. Co gorsza one załatwiają wszystko, operacje kasowe kredyty, informacje. Stanowiska, które wcześniej obsługiwał sprawy poza kasowe stoją puste. Koszmar, horror, klientów mają w d…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Koszmar w Banku PKO
Twoje informacje