R e k l a m a

Kto oddaje taka działkę???

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Kto oddaje taka działkę???

  • This topic has 20 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Gosia.
Przeglądajasz 6 wpisów - od 16 do 21 (z 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #116862 Reply
    Grześ
    Gość

    A po co burmistrz zakupił zestaw do popcornu i waty cukrowej? I z jakich środków? Czy komisja rewizyjna już sprawdzała ten zakup?

    #118533 Reply
    Magda
    Gość

    Na kino tworzony jest projekt..I z tego co wiem bedzie realizowany…ale na pewno coś Wam w nim nie bedzie pasowało…a jak czytam ze Burmistrz jest powiązany z PiS to mnie smiech ogarnia…

    #118534 Reply
    Ekolud
    Gość

    Po co tworzymy kolejny skoro był świetny projekt na dom kultury z kinem i co najważniejsze z wysoką dotacją ? Do tego piękny budynek na miarę nowych czasów który byłby ozdobą Pajęczna , ktoś tutaj na forum zamieścił jakiś czas temu wizualizację. Wystarczyło tylko zrealizować … No chyba że się mylę…to mnie poprawcie.

    #118567 Reply
    Tomek
    Gość

    Właśnie tak było, super obiekt miał powstać i nawet były pozyskane ponad 4 miliony na realizację.
    Ale po co kontynuować pomysł burmistrza Tokarskiego?
    Obkleimy starą budę styropianem i niech stoi, bo funkcjonalność się nie zmieni.

    #118568 Reply
    Jola
    Gość

    Projekt z pozwoleniem na budowę bloku też był i działka od wspólnoty była, ale nie trzeba było oddać działkę w centrum miasta za darmo spółce i jeszcze podatek zapłacić.
    Taka to jest ZMIANA i KONCEPCJA?

    #118623 Reply
    Gosia
    Gość

    Burmistrz rozdaje bo nie jego…co tam działka za milion…oddał do spółki i jeszcze podatek zapłacił od darowizny?
    Głowa gminy?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 16 do 21 (z 21)
Odpowiedz do: Reply #118534 in Kto oddaje taka działkę???
Twoje informacje