R e k l a m a

Które Koło Wędkarskie wybrać Działoszyn vs Pajeczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Które Koło Wędkarskie wybrać Działoszyn vs Pajeczno

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #117983 Reply
  Reniek
  Gość

  Witam mieszkam na pograniczu a dokładnie Wydrzyn i mam dylemat które koło Wędkarskie wybrać W Działoszynie czy w Pajęcznie?

  #118007 Reply
  Dawid
  Gość

  Polecam Działoszyn

  #118008 Reply
  Kamil
  Gość

  PZW Pajęczno organizuje dużo zawodów i są fajne nagrody do wygrania. Natomiast nie wiem nic , jak to jest w Działoszynie.

  #118015 Reply
  Tom
  Gość

  Hey. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od kola.
  Ja przez kilka lat należałem do koła z pajeczna bo mieszkałem blisko. Wody mają te same, bo to pzw Częstochowa.Chyba że masz zamiar brać udział w zawodach to jak wyżej ktoś zauważył p-no organizuje je często. Jeżeli jesteś zwykłym moczykjiem i tylko jedziesz żeby posiedzieć z wędką to bez różnicy jakie koło wybierzesz.

  #118020 Reply
  Roman
  Gość

  W Pajęcznie stanowczo za dużo zawodów i do tego startowe po ponad 100 zł zawody tylko dla elit a w Działoszynie tak jakoś dla normalnego zjadacza chleba i na wesoło. A co najważniejsze piękne wody i krajobrazy….

  #118032 Reply
  Kazik
  Gość

  No drogo to wszystko wychodzi z moją emerytura 1700zl nie stać mnie na takie uczestnictwo w zawodach do wpisowego doliczyć zanęty robactwo i mamy 200zł albo lepiej. W Działoszynie trochę taniej to podobno wychodzi po średnio po 30zl Wpisowe a nagrody jak za taką cenę i tak niezłe, ale chodzi o zabawę rywalizację a nie nagrody.

  #118035 Reply
  Kamil
  Gość

  Ja już bardzo dawno temu skończyłem wędkować , ale myślę ,żeby do tego wrócić. Wody wokół Pajęczna znam , ale czy w okolicach Działoszyna są też jakieś fajne stawy , starorzecza itp. żeby połowić na spławik ?

  #118049 Reply
  Slawek
  Gość

  Jest bardzo fajne Starorzorzecze Wały w Działoszynie ale tylko dla wędkarzy z koła Działoszyn a poza tym jest i rzeka z fajnymi miejscówkami oraz jeżeli należysz do Koła Działoszyn są za dopłatą Stawy.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Które Koło Wędkarskie wybrać Działoszyn vs Pajeczno
Twoje informacje