R e k l a m a

Lekarz pediatra – polecicie kogoś ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Lekarz pediatra – polecicie kogoś ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #65802 Reply
  Zły na ZOZ
  Gość

  Witam. Czy możecie polecić jakiegoś ogarniętego lekarza pediatrę w Pajęcznie lub okolicach ?

  Bo moja kolejna wizyta w ośrodku „zdrowia” w Pajęcznie może skończyć się tym że będę na nagłówkach lokalnej prasy i pasku w wiadomościach jak wyjdę z siebie i inaczej zreformuje ten bałagan. Normalnie jak za komuny. Łaskę robią człowiekowi że tam są, zero informacji, zero profesjonalizmu. Arogancja i olewanie człowieka ! No szlag trafia.

  #65803 Reply
  Monika
  Gość

  Dr. Bronisław Morawiecki świetny pediatra lekarz z ogromnym doświadczeniem niestety mieszka pod Lubojną ale warto jechać. Moi znajomi też jeżdżą z dziećmi do Dr Morawieckiego dodatkowo specjalista chorób płuc. Na terenie Powiatu nie znajdziesz dobrego pediatry,poniżej podaję namiary
  Tylin Letniskowa 57
  504-215-861

  #65804 Reply
  „pacjęt”
  Gość

  Zamknąć gabinet pediatryczny w Pajęcznie. A najlepiej cały ośrodek zdrowia. „Wdzięczni” pacjenci nie dopatrzyli się w nim żadnego dobrego lekarza.A to pech!

  #65808 Reply
  Anna
  Gość

  Moje dzieciaki prowadzi dr Wieczorek z Częstochowy- polecam. Gabinet prywatny w Częstochowie na ul Rakowskiej oprócz tego jest On ordynatorem w szpitalu na Barbary. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  #65849 Reply
  darek
  Gość

  Wojciech Wieczorek – Częstochowa, u. Rakowska, gorąco polecam, konkretny gościu.

  #65857 Reply
  taki jeden
  Gość

  noo licytować kto ma lepszego pediatrę , kto dalej , kto więcej płaci , a jak będzie potrzeba szybkiej pomocy to polecicie do tej „niedobrej ” przychodni….

  #65870 Reply
  XXL
  Gość

  Jasne że polecimy bo nie będzie innego wyjścia. Nie zmienia to postaci rzeczy że w przypadku potrzeby FACHOWEJ pomocy w przewlekłych przypadkach nie ma co liczyć na Ośrodek Zdrowia. Terminy badań takie że człowiek może już dojść do siebie albo kopnąć w kalendarz zanim doczeka się swojej kolejki. Ps. Ponoć NFZ wprowadza możliwość dziedziczenia miejsca w kolejce do specjalisty 😉

  #65881 Reply
  taki tam
  Gość

  nooo taakk ponieważ odległe terminy badań to tylko w Pajęcznie… taka ciekawostka: jak byłem u jednego ze „znanych- miastowych” pediatrów na „nfz ” polecił termin 2019r a prywatnie: w tym roku nie będzie problemu, więc sądzę że wszędzie jest tak samo.

  #65900 Reply
  ktoś
  Gość

  To dziwne, a tvp i minister zdrowia to mówili że wszystko jest w porządku, nie ma kolejek, lekarzy pod dostatkiem, leczenie na wysokim poziomie. Ale pominęli fakt ze jesteśmy na trzecim miejscu od końca w Europie jeśli chodzi o nakłady na służbę zdrowia.

  #65954 Reply
  tyjt
  Gość

  pani doktor filocha

  #65962 Reply
  PJ
  Gość

  DR. WIECZOREK CZĘSTOCHOWA POLECAM. DR FILOCHĘ RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM 🙂

  #65963 Reply
  RTD
  Gość

  A niby dlaczego. Ja też bym polecił. Byłem tam kilka razy i jest jak najbardziej ok.

  #65965 Reply
  PJ
  Gość

  1) przyjechała do noworodka opalona papierosami
  2) chciała zaszczepić dziecko u którego zaczynała rozwijać sie infekcja
  3) przepisała dziecku silny antybiotyk na całe szczęście Pani farmaceutka była czujna i poleciła mi Pana doktora Wieczorka który wyleczył dziecko bez antybiotyku.
  RTD potrzebujesz więcej argumentów? Bo jak dla mnie to są wystarczające aby zmienić lekarza i nie polecac Pani Filochy innym. Wybacz ale jak idę z malutkim dzieckiem do lekarza to chcę aby było dobrze zbadane a nie tylko na oko. Jak dla mnie i wielu innych osób Pani Filocha nie powinna zajmować sie leczeniem a tym bardziej leczeniem dzieci.

  #65966 Reply
  babcia
  Gość

  A jak ja czytam takie badziewie, to chcę, żebyś miała cywilną odwagę i podpisała się pełnym imieniem i nazwiskiem. Ty zwyczajnie oskarżasz, chcąc zareklamować jakiegoś pana Wieczorka.

  #65969 Reply
  Dorota
  Gość

  Dobrze że nie była wypita

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Lekarz pediatra – polecicie kogoś ?
Twoje informacje