R e k l a m a

Lekarz pediatra – polecicie kogoś ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Lekarz pediatra – polecicie kogoś ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #65802 Reply
    Zły na ZOZ
    Gość

    Witam. Czy możecie polecić jakiegoś ogarniętego lekarza pediatrę w Pajęcznie lub okolicach ?

    Bo moja kolejna wizyta w ośrodku „zdrowia” w Pajęcznie może skończyć się tym że będę na nagłówkach lokalnej prasy i pasku w wiadomościach jak wyjdę z siebie i inaczej zreformuje ten bałagan. Normalnie jak za komuny. Łaskę robią człowiekowi że tam są, zero informacji, zero profesjonalizmu. Arogancja i olewanie człowieka ! No szlag trafia.

    #65803 Reply
    Monika
    Gość

    Dr. Bronisław Morawiecki świetny pediatra lekarz z ogromnym doświadczeniem niestety mieszka pod Lubojną ale warto jechać. Moi znajomi też jeżdżą z dziećmi do Dr Morawieckiego dodatkowo specjalista chorób płuc. Na terenie Powiatu nie znajdziesz dobrego pediatry,poniżej podaję namiary
    Tylin Letniskowa 57
    504-215-861

    #65804 Reply
    „pacjęt”
    Gość

    Zamknąć gabinet pediatryczny w Pajęcznie. A najlepiej cały ośrodek zdrowia. „Wdzięczni” pacjenci nie dopatrzyli się w nim żadnego dobrego lekarza.A to pech!

    #65808 Reply
    Anna
    Gość

    Moje dzieciaki prowadzi dr Wieczorek z Częstochowy- polecam. Gabinet prywatny w Częstochowie na ul Rakowskiej oprócz tego jest On ordynatorem w szpitalu na Barbary. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

    #65849 Reply
    darek
    Gość

    Wojciech Wieczorek – Częstochowa, u. Rakowska, gorąco polecam, konkretny gościu.

    #65857 Reply
    taki jeden
    Gość

    noo licytować kto ma lepszego pediatrę , kto dalej , kto więcej płaci , a jak będzie potrzeba szybkiej pomocy to polecicie do tej „niedobrej ” przychodni….

    #65870 Reply
    XXL
    Gość

    Jasne że polecimy bo nie będzie innego wyjścia. Nie zmienia to postaci rzeczy że w przypadku potrzeby FACHOWEJ pomocy w przewlekłych przypadkach nie ma co liczyć na Ośrodek Zdrowia. Terminy badań takie że człowiek może już dojść do siebie albo kopnąć w kalendarz zanim doczeka się swojej kolejki. Ps. Ponoć NFZ wprowadza możliwość dziedziczenia miejsca w kolejce do specjalisty 😉

    #65881 Reply
    taki tam
    Gość

    nooo taakk ponieważ odległe terminy badań to tylko w Pajęcznie… taka ciekawostka: jak byłem u jednego ze „znanych- miastowych” pediatrów na „nfz ” polecił termin 2019r a prywatnie: w tym roku nie będzie problemu, więc sądzę że wszędzie jest tak samo.

    #65900 Reply
    ktoś
    Gość

    To dziwne, a tvp i minister zdrowia to mówili że wszystko jest w porządku, nie ma kolejek, lekarzy pod dostatkiem, leczenie na wysokim poziomie. Ale pominęli fakt ze jesteśmy na trzecim miejscu od końca w Europie jeśli chodzi o nakłady na służbę zdrowia.

    #65954 Reply
    tyjt
    Gość

    pani doktor filocha

    #65962 Reply
    PJ
    Gość

    DR. WIECZOREK CZĘSTOCHOWA POLECAM. DR FILOCHĘ RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM 🙂

    #65963 Reply
    RTD
    Gość

    A niby dlaczego. Ja też bym polecił. Byłem tam kilka razy i jest jak najbardziej ok.

    #65965 Reply
    PJ
    Gość

    1) przyjechała do noworodka opalona papierosami
    2) chciała zaszczepić dziecko u którego zaczynała rozwijać sie infekcja
    3) przepisała dziecku silny antybiotyk na całe szczęście Pani farmaceutka była czujna i poleciła mi Pana doktora Wieczorka który wyleczył dziecko bez antybiotyku.
    RTD potrzebujesz więcej argumentów? Bo jak dla mnie to są wystarczające aby zmienić lekarza i nie polecac Pani Filochy innym. Wybacz ale jak idę z malutkim dzieckiem do lekarza to chcę aby było dobrze zbadane a nie tylko na oko. Jak dla mnie i wielu innych osób Pani Filocha nie powinna zajmować sie leczeniem a tym bardziej leczeniem dzieci.

    #65966 Reply
    babcia
    Gość

    A jak ja czytam takie badziewie, to chcę, żebyś miała cywilną odwagę i podpisała się pełnym imieniem i nazwiskiem. Ty zwyczajnie oskarżasz, chcąc zareklamować jakiegoś pana Wieczorka.

    #65969 Reply
    Dorota
    Gość

    Dobrze że nie była wypita

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Reply #65969 in Lekarz pediatra – polecicie kogoś ?
Twoje informacje