R e k l a m a

Leszek Janeczek i jego ekipa

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Leszek Janeczek i jego ekipa

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #128067 Reply
  realny i pozytywny
  Gość

  Obserwuję kampanię do gminy i powiatu i komitet Leszka jest miłym zaskoczeniem

  #128069 Reply
  bożena
  Gość

  Jedyna dobra opcja dla gminy! Trzech muszkieterów z jednego komitetu: Leszek Janeczek, Sylwek Kotyla i Stefan Synowiec. Głosujcie nanich!

  #128070 Reply
  Zoltan Chivay
  Gość

  JA GŁOSUJĘ NA PANA DARIUSZA !!!

  #128071 Reply
  kazik
  Gość

  Ktoś kto startuje z komitetu Leszka musiał być ewidentnie szantażowany. Nie wierzę, że Stefan Synowiec i Sylwek Kotyla się sami zgodzili na taką kompromitację.

  #128072 Reply
  Iza
  Gość

  Też na niego będę głosować. Wystarczy mi tylko tyle, że to kandydat, któremu nie można zarzucić „kalkulacji” czy powiązań biznesowych. Myślę że zadbał trochę o Niwiska. Bardziej reprezentuje stronę mieszkańców niż interesy firm (nie tych małych tylko tych naruszających Ochronę Środowiska).

  #128073 Reply
  kazik
  Gość

  Może tak było w zeszłej kadencji, bo jak Leszek został przewodniczącym to już mu się poodmieniało i głosował za podwyżkami za śmieci.

  #128082 Reply
  kliczko
  Gość

  Nie no kwiat samorządu gdzie do gminy od razu do europarlamentu

  #128084 Reply
  boniek
  Gość

  Ku przestrodze! Komitet się nazywa Nasza Gmina Pajęczno: kandydat na burmistrza Leszek Janeczek, a jego drużyna to Stefan Synowiec, Sylwester Kotyla, Helena Troczyńska, Stanisław Cytarzyński, Tobiasz Dźbik, Karolina Kotynia

  #128088 Reply
  Wyborca
  Gość

  🙈🙈🙈 elyta…

  #128093 Reply
  Endy
  Gość

  Dejta se siana ,parodia do kabaretu roku!!!
  Istny kabaret.

  #128097 Reply
  Niwiscok
  Gość

  Z całym szacunkiem proszę przyjechać do Niwisk w okolicę cmentarza i zobaczyć składowisko odpadów. Jesteśmy jedyną miejscowością w której drogę remontuje się kładąc materiał odpadowy z rozbiórki chodnika w Pajęcznie. Woda deszczowa ciągle zalewa mieszkańców w tym samym miejscu od wielu lat. Park zarośnięty, a fundusz sołecki 15 tys przeznaczono na oklejenie styropianem dwóch ścian remizy która wymaga pełnego remontu w środku. To tak zwana gospodarność fasadowa.

  #128129 Reply
  daria
  Gość

  Dajmy wreszcie szanse komuś innemu w Niwiskach niż Leszek. Cukierki na mikołaja i kawałek chodnika to trochę mało jak na 5 lat.

  #128291 Reply
  kazik
  Gość

  Chcecie cyrku w radzie miasta? Głosujcie na Janeczka i jego kandydatów: Stefan Synowiec, Sylwester Kotyla, Helena Troczyńska, Stanisław Cytarzyński, Tobiasz Dźbik, Justyna Kotynia

  #128296 Reply
  Ela
  Gość

  Tak gadacie że wszystko źle… w Pajęcznie też nie było żadnych inwestycji. ul. Długa też dziurawa i do przekopania. Ale jakby tej kostki u Was przed cmentarzem nie było to po czym byście chodzili? A te cukierki to wypluwacie za plecami??? Kto o Was zadba bardziej niż Wasz mieszkaniec? Pani Stawiak wybuduje wam drogę?

  #128406 Reply
  Niwiscok
  Gość

  Parkingi przez cmentarzem że starej kostki ułożony został w czynie społecznym przez kilku mieszkańców. A gdzie była w tedy tzw Gmina. To chyba nie te czasy. Może drogi, chodniki i wszystko pozostałe w Niwiskach też należy samemu robić. To po co radni, burmistrz. Dajcie pieniądze ludziom to sami sobie zrobią. Bez łaski

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Leszek Janeczek i jego ekipa
Twoje informacje