R e k l a m a

Lewaccy politycy stracili kontakt z rzeczywistością

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Lewaccy politycy stracili kontakt z rzeczywistością

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #114997 Reply
  Konfederat
  Gość

  To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie EUROKRACI razem z patoopozycją chcą by latem oszczędzać wodę zimą oszczędzać ogrzewanie a fabryki i przemysł mają oszczędzać energię przecież to jest absurd ostatnio Euro debile chcą doprowadzić by ze sklepów zniknęło 70% telewizorów … jednym słowem według lewactwa mamy siedzieć w jaskiniach

  #114998 Reply
  Julka
  Gość

  To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Niejacy konfederaci czyli pisiory wystawiają ogromne rachunki za ogrzewanie, energię samorządom poprzez spółki skarbu państwa. Cały aparat pisowski przysłał do wszystkich instytucji nakazy wyłączania światła, zmniejszania temp. ogrzewania do 18*. W szpitalu w Pajęcznie pozabierali piloty do klimy żeby broń boże któryś z pracowników nie podgrzał sobie tyłka. Bo się budżet nie spina. Spinał się przed podwyżką dla dyrektorki z pis!!! 6tyś każdego miesiąca i nagroda 30 tyś!!!
  Nam obywatelom, przysyłają rachunki które są dramatycznie wysokie. Za to wszystko jest odpowiedzialny PIS!
  A ty konfederacie martwić się nie musisz o swój telewizor bo ci go nie zabiorą, Bedą Ci pisiory ryć mózg jak w Rosji Putin swoim obywatelom.

  #114999 Reply
  Masakra
  Gość

  Julka ale TVN ci wyprał mózg 🙆

  #115000 Reply
  Gruszka
  Gość

  Pis mówi, że mamy węgla na 200 lat ( a nigdzie go nie można kupić), mamy pełne zbiorniki gazu ( ale na trzy miesiące bo są tak małe), jesteśmy przygotowani na zimę (tylko nie wiem kto?, bo nie ludzie!) Jesteśmy samo wystarczalni. Jeździmy milionem elektrycznych samochodów, pływamy promami i latamy z CPK. Mieszkamy za setki milionów w drewnianych domkach. Wszyscy zarabiamy mnóstwo pieniędzy (tylko, że nadal to tylko 480 euro:))
  Wiec koledzy moi mili to wszystko widać jak na dłoni, jak jest!
  A Julka pisze prawdę. Bo tak jest!

  #115001 Reply
  Xyz
  Gość

  Czy jest na świecie jakiś bogaty komunistyczny kraj ,gdzie ludziom żyje się dobrze ? Jeśli nie ,to po co pisiory znów próbujecie wprowadzać w Polsce komunę ?

  #115002 Reply
  Jp
  Gość

  Lemingi to faktycznie stan umysłu w TVN i Eurokraci POwiedzą żeby latem oszczędzać wodę i zimą nie grzać to Lemingusy ze śmietnika temu przyklaskują

  #115003 Reply
  Klaus
  Gość

  Nadchodzi Wielki Reset ,czy z prawej strony czy z lewej to wszystko marionetki globalistów i wszystko jest zaplanowane.

  #115004 Reply
  Kaziu
  Gość

  Pisiory robią to co im judajczycy każą. To zdrajcy, złodzieje i zaprzancy. Nawet w zaborach tak Polska nie była zniszczona.

  #115005 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Ale jest to paradoks Eurokraktów chcą zimą ograniczać ogrzewanie a latem ograniczyć wodę że o energii nie wspomnę a ze sklepów znikną telewizory

  #115009 Reply
  name
  Gość

  Na rozwój i modernizację energetyki od lat dostawaliśmy grube pieniądze z unii, oczywiście pieniądze te rozeszły się na wały i rozdawnictwo w celu kupowania głosów. Do tego uwalenie przez pis elektrowni wiatrowych oraz fotowoltaiki. Do ograniczania energii nikt cię nie będzie zmuszał, sam to zrobisz jak niedługo zobaczysz nową stawkę za kilowatogodzinę. Jeszcze zatęsknicie za inflacją 16% po kolejnych podwyżkach cen energii.

  #115021 Reply
  urolog
  Gość

  Przecież najbardziej lewicowy program realizuje w tej chwili PiS czyli tak naprawdę to wszyscy powyżej piszący macie rację.

  #115022 Reply
  Becia
  Gość

  PiS to katastrofa tysiąclecia.

  #115027 Reply
  Für Doutchland ACTA 2.0
  Gość

  Katastrofa tysiąclecia to był sprzedajny (nie) rząd PO-PSL

  #115687 Reply
  Jon
  Gość

  dokładnie

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Lewaccy politycy stracili kontakt z rzeczywistością
Twoje informacje