R e k l a m a

Lewacka posłanka ze swoją mądrością

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Lewacka posłanka ze swoją mądrością

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #114598 Reply
  logika lewactwa
  Gość
  #114607 Reply
  Tw balbina 13 grudnia spał do południa.
  Gość

  Przecież decydują teraz o nas tacy ludzie: Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki przez trzy miesiące przebywał na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu w Kobierzynie. Trafił tam po próbie podpalenia mieszkania muzyka Piotra Marka. Sprawę opisał dr Bogusław Tracz. W zaprószeniu ognia za pomocą zapalonej gazety, od której zajął się kosz na śmieci
  Terlecki po latach przekonywał, że pożar wybuchł przypadkiem, od niedopałka. Śledczy uznał, że sprawa jest na tyle błaha, iż nie wymaga wszczęcia postępowania karnego. Jednak przyszły wicemarszałek Sejmu trafił do aresztu, a przesłuchujących go funkcjonariuszy interesowały głównie narkotyki. „Po miesiącu został skierowany na trzymiesięczną obserwację psychiatryczną do szpitala w Kobierzynie. – Szczęśliwie trafił pod opiekę dr Noemi Madejskiej, przyjaznej wszelkiego rodzaju odmieńcom i outsiderom – dodaje Tracz. O zwolnienie Terleckiego zabiegało wiele osób, m.in. ks. Adam Boniecki” – opisuje historię „Rzeczpospolita

  #114617 Reply
  Ukasz
  Gość

  A czy w pisie jest ktoś normalny? Odkryli się wszyscy. Pajęczański pis też.

  #114623 Reply
  Hmm
  Gość

  Przytoczyć normalne i „inteligentne” wypowiedzi twoich POsłów patoopozycji ??

  #114643 Reply
  Hehe
  Gość

  Dla wyborców Pis-u każdy ,kto popiera jakąkolwiek inną partię jest lewakiem 😀 Tylko , że pod najważniejszym (gospodarczym ) względem polityka PIS to czysta komuna i podejście zdecydowanie lewicowe.

  #114645 Reply
  Realist
  Gość

  Ta lewacka posłanka to kto to jest, Pielucha?

  #114648 Reply
  łolaboga
  Gość

  nie, to chyba Marta Maria Kaczyńska-Zielińsk primo voto Smuniewska, secundo voto Dubieniecka zawsze dziewica pisowska

  #114649 Reply
  obserwator
  Gość

  Cenzura,cenzura i jeszcze raz cenzura na tym forum.Czy po to ginęli górnicy na Wujku
  żeby na tym forum cenzor gumkował artykuły i wpisy niekorzystne aczkolwiek prawdziwe na Draba.Jakich czasów dożyliśmy komuna wróciła.

  #114650 Reply
  łolaboga
  Gość

  potwierdzam, w dziwny sposób niektóre komentarze giną lub się nie pojawiają. jedni mogą zamieszczać linki, inni nie… o co kaman??

  #114651 Reply
  Ola
  Gość

  Chyba trzeba się do pisu zapisać aby można było swoją opinie wyrażać.

  #114654 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  Przypominamy, że na portalu TwojePajeczno.pl działa filtr antySPAMOWY, który wychwytuje podejrzane komentarze i przekazuje je do ręcznego sprawdzenia. Niestety tego rodzaju filtry czasem się mylą i widzicie na naszych stronach spamerskie komentarze lub co gorsza Wasze komentarze trafiają do spamu.
  Komentarze z TORa, „ukrytego” IP, proxy czy innych usług maskujących IP są w 90% przypadków traktowane z automatu jako spam i nie pojawią się na stronie.
  Podobny los czeka powtarzające się komentarze pisane z tego samego IP. Zazwyczaj do sprawdzenia trafiają również wypowiedzi zawierające przekleństwa.

  Jeśli Twój komentarz nie pojawił się w serwisie napisz do nas anonimowo przez formularz kontaktowy. Wtedy komentarz zostanie szybciej odblokowany.

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Lewacka posłanka ze swoją mądrością
Twoje informacje