R e k l a m a

likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 76)
  • Autor
    Wpisy
  • #29440 Reply
    Spoko
    Gość

    Za przeproszeniem kic nie pierdol głupot, może zarabiają, ale mają wyższe wykształcenie, nie są po zawodówce albo podstawówce jak Ty „górniku”. Nikt Ci ciemnoto nie zabraniał iść na studia i zapierdalać! I żeby nie było, nie mam nic do pracowników kopalni (przez szacunek do ich ciężkiej pracy!), ale apeluje o trochę pokory i szacunku do ludzi wyżej wykształconych niż Ty.

    #29441 Reply
    ja mieszkaniec
    Gość

    Tylko dlaczego Wójt gminy zaniżył na sesji ilość uczniów ze szkoły w Zielęcinie?????

    #29442 Reply
    michu
    Gość

    @spoko kik ma rację, nauczyciele to najbardziej roszczeniowa grupa społeczna w Polsce, myślą że oni mogą wszystko, a mają takie przywileje jak mało kto ( karta nauczyciela). Chcecie ratować swoje szkoły ? walczcie żeby szkoły przejęły stowarzyszenia wprowadzając bon oświatowy.

    #30204 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    Ale za to zawyżył etaty

    #30205 Reply
    ja
    Gość

    proszę Cię… na pedagogikę same nieuki za moich czasów szły, a najśmieszniejszy był okres (całkiem niedawno bo za Giertycha) jak była amnestia i połowa z tych amnestionowanych poszła na pedagogikę 😀 😀 jak się chciało studiować to trzeba było medycynę wybrać albo politechnikę żeby zapierd… a nie pedagogikę.

    #30206 Reply
    ja
    Gość

    Jeszcze dodam, że Ci co chcieli mieć całe życie wakacje są teraz nauczycielami, a całe społeczeństwo na nierobów musi tyrać

    #30209 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    No to kto Twoim zdaniem powinien uczyć? Ja też mam swoje zdanie o niektórych p-pedagogach, ale nie zapominajmy o dzieciach, jest szansa oczyścić szeregi. Ale jak znam życie to do domu pójdą ci dobrzy a zostaną ci co mają układy. Ja wszystkich nie wrzucałabym do jednego worka, niektórym wyrządzamy krzywdę. A oświata to przecież nie fabryka do robienia pieniędzy.

    #30214 Reply
    anetta
    Gość

    Najlepiej tylko obrazac i krytykowac wszystkomi wszystkich

    #30285 Reply
    michu
    Gość

    to rodzice powinni wybierać nauczycieli którzy mają uczyć ich dzieci, a nie układy, nie karta nauczyciela, nie staż pracy, nie minister, nie premier, żadne MEN. To rodzić wie czego potrzebuje jego dziecko i jakie jest dla niego dobro. W państwowej szkole to nie rodzic decyduje tylko władza, w prywatnej natomiast rodzic. Dlatego, jeśli nie chcemy prywatyzować szkół, bądź ich zamykać, warto oddać je stowarzyszeniom.

    #30288 Reply
    iza
    Gość

    Niestety nie my o tym decydujemy

    #30294 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    W Działoszynie nie likwidują tylko robią filie

    #30301 Reply
    michu
    Gość

    tu ciekawy artykuł jak nauczyciele bronią się rękami i nogami wykorzystując związek: http://wpolityce.pl/polityka/234386-szkoly-akcja-likwidacja-demontaz-panstwa-trwa-ponad-2-tys-szkol-moze-w-tym-roku-zostac-sprywatyzowanych

    Szkoła kierowana przez stowarzyszenie, prowadzi ją bez karty nauczyciela, czyli bez przywilejów dla nich.

    #30302 Reply
    michu
    Gość

    a po za tym stowarzyszenia prowadzą szkoły taniej z czego więcej jest pieniędzy na naukę i potrzebny sprzęt niż na samo przeżarcie

    #30403 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    Nie mogę znaleźć wpisów z dni od 11 do 22 lutego. Coś się stało? Jakaś awaria? Ktoś szukał wrogów, nazwisk IP? „Wśród serdecznych przyjaciół, psy zająca zjadły”

    #30405 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    też mieszkanka sprawdziłem i w tym temacie na forum usunięty był jeden komentarz ale autorstwa innej osoby. Podeślij na nasz adres mailowy czego dotyczył komentarz lub kto był jego autorem i sprawdzimy. Czasami filtr antyspamowy nie przepuszcza niektórych komentarzy szczególnie tych z linkami lub pisanych z proxy lub TORa.

    Jeśli chodzi o IP to każdy kto np. poczuł się urażony komentarzem może przez odpowiednie służby lub w procesie cywilnym wystąpić o IP autora komentarza. Jednak w temacie likwidacji szkół nie otrzymaliśmy takiego zapytania od uprawnionych instytucji.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 76)
Odpowiedz do: Reply #29289 in likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.
Twoje informacje