R e k l a m a

likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 76)
  • Autor
    Wpisy
  • #30406 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    Oj i z 24 i 25 też nie ma. No nie, chociaż moje mogły zostać, tyle się napisałam. A może ktoś wie kto to jest KoS z IPP?

    #30407 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    też mieszkanka możliwe, że szukasz komentarzy które znajdują się pod tym wpisem https://twojepajeczno.pl/aktualnosci/likwidacja-szkol-w-gminie-rzasnia/
    tam znajduje się kilka obszernych komentarzy Twojego autorstwa.

    #30409 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    Oj dziękuję bardzo. Nie, to nie tak, że ja się o swoje upominam. Te inne są o wiele lepsze. Bardzo dziękuję, że mi wskazałeś odpowiedni link. Mogłam przeoczyć. Przepraszam. Ale polowanie na czarownice się zaczęło, niestety. Straszą jak cholera. Tylko dlaczego?

    #30579 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    Co tu tak cicho?

    #30603 Reply
    magda
    Gość

    Bo wszyscy już wójta przeprosili, że ośmielili się być przeciwko likwidacji szkół 😀

    #33438 Reply
    bielski
    Gość

    Wieść gminna niesie, że Wojewoda unieważnił uchwałę Rady Gminy Rząśnia w sprawie likwidacji szkół, podobno wójt nie dochował procedur. Prawda to ? Czy tylko wymysły ?

    #33466 Reply
    jasio
    Gość

    podobno w Zielęcinie było na ten temat spotkanie i rzeczywiscie jest coś na rzeczy

    #33804 Reply
    edw
    Gość

    Mieszkańcy się jeszcze łudzą, a co na to radni z Zielęcina ?
    Hachurskiego żona jest sekretarką w ZSP w Rząśni, żona Dragana pracuje w tej samej jednostce, albo na kuchni, albo już gdzieś awansowała na pracownika biurowego. Szwagierka Dragana od niedawna pracuje w szkole w Białej. Macie jeszcze jakieś pytania ?

    #33930 Reply
    Na_zmywaku
    Gość

    Likwidujcie szkoły, a wszyscy młodzi będą posyłać dzieci do placówek oświatowych na Wyspach i w Niemczech 😀

    #34090 Reply
    edw
    Gość

    A ta kasa, co tak głośno gmina komentowała, że mają już sprawcę kradzieży – wróciła do budżetu ?
    Za nią można utrzymać przynajmniej klasy 1-3.

    #34216 Reply
    verte
    Gość

    A dlaczego radni z Rząśni mają się przejmować szkołami ? Można podać kilka przykładów i zachęcam do podawania następnych. Sobczak – zatrudnienie syna w gospodarstwie komunalnym, Juszczyk -córka dyrektorem domu kultury, Mikołajczyk – zatrudnienie syna jako nauczyciela+kasa z grania w piłkę itd. Dbanie o własne interesy, a inni ? Inni się dla radnych nie liczą.

    #34606 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    no to sumienia radnych poruszyłeś przynajmniej Zielęcin został, bardzo dobrze, gratulacje dla Rodziców z Zielęcina za walkę

    #34611 Reply
    jasio
    Gość

    ha ha ha, trochę wstydu im jeszcze zostało

    #34613 Reply
    eter
    Gość

    Sprawdziły się moje słowa, to co napisałem 4 lutego zakładając ten wątek na forum. Zachowanie pionków i łatwe do rozszyfrowania zagrania.

    #34627 Reply
    magda
    Gość

    Co na to radny Sobczak z Broszęcina i Olczak ze Stróży ? Wieść niesie coś o pieskach na smyczy 😉

Przeglądajasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 76)
Odpowiedz do: Reply #34613 in likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.
Twoje informacje