R e k l a m a

likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 76)
  • Autor
    Wpisy
  • #34645 Reply
    Renia
    Gość

    I Bradzo dobrze, że chociaż jedna szkoła została. Likwidacja szkół to tak jak za zaborów gdy nie ma szkół nie ma w tej wsi życia. Dobrze,że chociaż Stróża ma kościół więc życie wsi może się odbywać wokół plebanii. Oczywiście za zgodą i mądrością proboszcza. Na taką wieś jak Zielęcin (jedna z 3 najludniejszych wsi) miała być zlikwidowana.Budowana jak pamiętam zopowieśći za pomocą mieszkańców a teraz z piękną salą gimnastyczną miałaby być zlikwidowana. Zgroza. Wolę by moje dzieci chodziły do takich szkół jak Zielęcin niż do spędu w Rząśni. Wiadomo,że tam nasze dzieci nie będą mieć równych szans startu z dziećmi z Rząśni. Znają się dobrze i dzieci i nauczyciele a klasa licząca 30 dzieci to jeden bałagan i harmider.

    #34688 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    To ty placóweczkę z Rząśni nazywasz spędem? No coś ty tam panuje jedna zasada, a jaka to rodzice i dzieci się przekonają. Oj zatęsknią do swoich grajdołków, zatęsknią!

    #35575 Reply
    joooool
    Gość

    taaaaaa chyba w spółce :PPPP

    #35720 Reply
    ciekawy
    Gość

    ciekawy jestem czy w związku z likwidacją tych szkół zmniejszy się ilość zatrudnionych w administracji oświatowej w Rząśni

    #35806 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    nie tylko w administracji oświatowej jest okazja powysyłać na zasłużoną emeryturkę z rożnych innych placóweczek a dać pracę młodym i zdolnym

    #35890 Reply
    KoS
    Gość

    Słuchaj „też mieszkanka”….
    Jak ja się zainteresuję co się dzieje w Rząśni i Stróży to ci się czkawką odbije…
    Od KoS-a proszę się odpierd….ć !!!

    #35894 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    KoS ty mnie straszysz czy mi się wydaje? A jeśli jesteś tym samym KoS-em, o którego kiedyś tam pytałam, czy to znaczy, że straszy mnie lokalna prasa? Słownictwo typowo medialne, tylko pogratulować! I czemu są winne te dwie wsie Rząśnia i Stróża? Nie lubisz tych wsi? A i jeszcze jedno kiedyś ze zwykłej ciekawości pytałam kim jest KoS, a teraz z tej samej zwykłej ciekawości pytam kim jest GeP. Czy to jest aż tak wkurzające?

    #35895 Reply
    KoS
    Gość

    „też mieszkanka” – nie występuję jako prasa tylko jako zwykły obywatel
    a z osobą która ma niepoukładane pod kopułką nie mam zamiaru polemizować….
    i jeszcze raz powtarzam ode mnie wara !!!

    #35896 Reply
    ciekawy
    Gość

    ciekawy jestem czemu się „KoS” tak denerwujesz? masz coś na sumieniu? „też mieszkanka” dobrze mówi

    #35897 Reply
    eter
    Gość

    @KoS
    Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
    Jest zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

    #35898 Reply
    KoS
    Gość

    „Ciekawy”…
    Nie obchodzą mnie wasze wpisy, polemiki itp.
    Wiem kto to jest „też mieszkanka” i nie życzę sobie „paplania’ o mnie !!!

    #35899 Reply
    eter
    Gość

    Fajny był tu wątek o „dokonaniach” radnych z Rząśni, a może ktoś napisze o powiązaniach biznesowych ?

    #35914 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    Rada Etyki Mediów – organizacja powstała 29 marca 1995 z inicjatywy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, na mocy Karty Etycznej Mediów, zajmująca się opiniowaniem zachowań dziennikarzy oraz innych spraw istotnych dla mediów i ludzi związanych zawodowo z mediami. Jej założeniem jest pilnowanie przestrzegania zasad etycznych przez media./Wikipedia/
    Z Karty Etycznej Mediów ”Zasadą szacunku i tolerancji – czyli poszanowania ludzkiej godności, praw dóbr osobistych, a szczególnie prywatności i dobrego imienia.”

    http://ipp-pajeczno.pl/index.php/rzasnia/siatkarze-z-rzasni-kontynuuja-festiwal-zwyciestw/#more-7990

    #35915 Reply
    on
    Gość

    Ja bym tu dodał jeszcze przepisy prawa prasowego dziennikarz nie jest zwykłym obywatelem, facet ma chyba jakieś mary nocne bo „Też mieszkanka” pisze rzeczowo i nikomu na tym portalu nie ubliżyła prześledziłem wszystkie jej wpisy a o KoSa tylko zapytała. rzetelny dziennikarz nie kryje sie pod inicjałami tym bardziej że afiszuje sie z identyfikatorem gazety na różnych imprezach. Naczelny powinien mu podziękować bo sprowadzi na gazetę nieszczęście.

    #35916 Reply
    eter
    Gość

    @KoS – takie milicyjne odzywki: „kopułka”, „wara ode mnie” itp. jednym słowem brzydko.
    IPP=LAGAP
    LAGAP – dostaje kasę z gminy Rząśnia za obsługę imprez. Więc jak tu gryźć rękę chlebodawcy ? Takie to mamy gazety powiatowe …

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 76)
Odpowiedz do: Reply #35720 in likwidacja szkół w Broszęcinie, Stróży i Zielęcinie.
Twoje informacje