R e k l a m a

Likwidacja szpitala w Pajęcznie!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Likwidacja szpitala w Pajęcznie!

 • This topic has 39 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 years, 4 months temu by Mało-Miasteczkowy-Hejt.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 40)
 • Autor
  Wpisy
 • #55459 Reply
  Piotr
  Gość

  Ciąg dalszy „Dobrej zmiany”. Jak podaje Dziennik Łódzki dzienniklodzki.pl/zdrowie/a/siec-szpitali-w-lodzkiem-szpitale-w-lodzi-i-szpital-w-pajecznie-straca-pieniadze-z-nfz,11546422 rząd Prawa i Sprawiedliwości pracuje nad systemem podstawowego, szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ), czyli tzw. siecią szpitali. Zakłada ona utworzenie grupy placówek w każdym regionie, które przez cztery lata będą miały zagwarantowane finansowanie z publicznych pieniędzy. (…)Z kolei pozostałe placówki, które do sieci się nie załapią, stracą kontrakty. To dla nich może oznaczać koniec działalności na rynku usług medycznych(…)

  (…)Gdyby sieć szpitali zaczęła obowiązywać od grudnia, w naszym regionie nie weszłyby do niej na pewno: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Biegańskiego w Łodzi oraz szpital w Pajęcznie.(…)

  To obiecywaliście w wyborach? To ma być ta „dobra zmiana”? Wszystko zniszczyć, pozamykać, pozabierać pieniądze gminom, bo nieopłacalne! Ważne że dla pani poseł, pana wicewojewody i dyrektorów w kopalni są pieniądze na podwyżkę! Już wystarczająco zadłużyliście powiat! Jeszcze tylko szpital został, ale pewnie już niedługo. 🙁

  #55460 Reply
  efjeidujwiudh
  Gość

  jeszcze raz gratuluję wyborcom pisu, pieluchowa narobiła syfu i się zawinęła.

  a tacy wszyscy byli podjarani „do sejmu weszła od nas posłanka, na pewno coś zdziała!”

  i zdziałała, szpitale pozamykają, kasy z kopalni nie będzie.

  i te jej artykuły – kaczyzm w czystej postaci

  jak patrzę co tu się odpierdala niedługo sam się stąd deportuję

  je*ać pis!

  #55482 Reply
  Jan
  Gość

  Trzeba na gwałt szukać gdzie się da kasy na 500+, bo nas na to zwyczajnie nie stać.

  #55483 Reply
  Stasiek
  Gość

  PODLA ZMIANA!!
  Gratulacje dla Pieluchowej i wicewojewody Mlynarczyka!! Brawa też dla Szydlowskiego i Lawniczka!! Pilnują tylko swoich koryt!! Tak krzyczeli przy karetkach!! A teraz was NIE SŁYCHAĆ?! Kasę z kopalni liczycie!! Jeśli dojdzie do tego że szpital przynoszący ZYS upadnie to na taczki z ta BANDĄ PISIEWICZOW!!!

  #55484 Reply
  Marcin
  Gość

  Przez ten PIS i naszych Szydlowskich Lawniczkow Pieluche i Mlynarczyka gminy tracą kase z kopalni!! Co na pewno ograniczy inwestycje w tych gminach!! To dodatkowo przez NICH UPADNIE SZPITAL!!!
  Jeśli Szydlowski pieluchowa Lawniczek Młynarczyk doprowadzą do tego to na taczki ich i do kopalni na 10 lat ciężkich robót!!

  #55485 Reply
  10warta
  Gość

  No to teraz Pani Poseł ma przesrane już w całym powiecie a nie tylko w kilku gminach. Aż mi jej szkoda… co ta kobieta może. Dobra zmiana i już. Zresztą zapewne i tą popiera 😀

  #55487 Reply
  gosc
  Gość

  Najpierw szkoły, potem emerytury rolnicze, teraz szpitale a co na to nasi samorządowcy.
  Dziwię się samorządowcom z takiego PSL patrz Brzeźnica jak pieski latają do Pani B. i udają agentów 07.
  Tylko protesty społeczne, nasze i to nie w stolicy, ale tu na prowincji -tego Jaro najbardziej się boi.
  Jak już zostanie pustynia to gdzie ludzie pójdą: kina nie ma, teatru ba, dom kultury tylko z nazwy i to tylko w Pajęcznie; zostaje ONR lub msza o 17. No jeszcze Koło Gospodyń ….
  Naród to nie synonim ciemnogrodu; ale co tam i tak zagłosujecie jak w Kleszczowie (60% na PIS) a teraz niech mieszkańcy posłuchają swojej wyroczni:
  „Natomiast budżet Kleszczowa, ponad dwieście milionów na ok. siedem tysięcy mieszkańców, to tak nie powinno być.”
  Im zabiorą, nam nie dadzą, ale jak cytując klasyka rząd musi się wyżywić (szczególnie swoją partyzantkę i misiewiczów). Tyle.

  #55491 Reply
  tom
  Gość

  Zdziwieni??? niesamowite…. macie za swoje wyborcy sekty, teraz macie!!! Ile skorzystaliscie na tzw. Zmianie ( to pierwsze słowo nie może przejść przez moje gardło… Nie będę kłamać), a nieeee przepraszam macie przescież 500+ no tego nie da się ukryć bo jak hienny polujecie na gazetki w marketach i chodzicie jak zahipnotyzowane cielęta kupując żarło jakby miał być koniec świata… Zbulwersowani…to dalej…dzisiaj w łodzi zmarło dziecko które zostało pobite na śmierć przez rodziców, matka w 5 miesiącu ciąży jeszcze jedno dziecko gdzieś ale nie wiadomo gdzie…ale jest przecież 500+ więc moze jeszcze jak to się urodzi to czas na następne, kolejny dzisiejszy przypadek – 3 miesięczne dziecko też pobite… Skąd pieniądze na alkohol… A emerytury macie już te wasze wymarzone na koncie?.. Kwotę wolną też już odczuliście?? A wasze dzieci uczą się już o małym, zakłamanym człowieczku ktory mści sie za to że kazal bratu lądować a teraz szuka winnych?? Kolejki do lekarzy też się zmniejszyły cooo?? A ile nasz powiat zyskał?? NIC NIC I JESZCZE RAZ NIC ZYSKALI TYLKO MISIEWICZE BO IM SIE NA KONICE ZGADZA A WAS MAJĄ GŁEBOKO… GDZIEŚ AAAAA ZAPOMNIAŁEM… DARMOWE DEPORTACJE…. DO CYT. ARABÓW I TALIBÓW

  #55495 Reply
  Diego
  Gość

  Sami to 500+ przyjmujecie i oczywiście wszystkich w koło oczerniacie od patologii, od nierobow! Najśmieszniejsze jest w tym wszystkimvto,ze ta patologia nazywanie wszystkich w koło,nie siebie!!! W każdym cywilizowanych kraju są tego typu pomoce!!! Obecny temat że szpitalem jest tak samo rozdmuchany jak niedawne invitro,aborcje itd. Wyszliscie na ulice sami nie wiedząc po co! Tak samo będzie teraz, wyrwanie jadu jaki ten pis zły!!!! A później okaże się że chodzi w tym wszystkim o coś zupełnie innego! Widocznie na takich małych portalach też działają dezinformatorzy poprzedniego rządu,ktorzy już rok nie mogą się pogodzić że strata zlobu!!!

  #55496 Reply
  Greg
  Gość

  Pieprzysz Diego pewnie zajmujesz jakiś stołek dzięki pisowi.

  #55498 Reply
  pesymistka
  Gość

  Stań , DIEGO, przed nami i wytłumacz, gdzie się mylimy? Chętnie posłuchamy o tych dobrodziejstwach.Rodzice też się ockną, jak w przyszłym roku ich dzieci będą się na trzy zmiany gnieżdzić w jednej szkole. Zapomnijcie o dwóch podstawówkach, bo nie na tym polega oszczędność według PiS-u.Zabiorą pieniądze gminom, zostawią je w gestii wojewodom i to będzie koniec JAKICHKOLWIEK inwestycji.Jakie jeszcze PiS ma „pomysły”, okaże się niebawem, gdy już w ich ręce trafi Trybunał Konstytucyjny. Zacznie się „hulaj- dusza!”.

  #55504 Reply
  Lary
  Gość

  Grey i Pesymistka mają rację. Dobrze by było, gdyby pani poseł się wypowiedziała z panem wojewodą.

  #55506 Reply
  Adam
  Gość

  Polecam przeczytać stanowisko Ministerstwa Zdrowia. Proszę tylko bez Paniki. Nasz Szpital już kilka razy likwidowali i się nie udało. I tym razem tak będzie. Istnieje możliwość ,,Wejścia” do sieci pomimo posiadania niepełnoprofilowego szpitala. http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/wyjasnienie-w-sprawie-wprowadzenia-sieci-szpitali-psz/

  #55507 Reply
  gosc2
  Gość

  jak jest mało w okolicy to może przetrwamy

  #55516 Reply
  Dezinformator Diego
  Gość

  Diego to jesteś chyba tym trollem pracujacym dka Pis-u!! Prawda „koli w oczy”!! Masz napisane odbierają podatek gminą z naszego powiatu mniej pieniędzy na ich rozwój!! Doprowadzą do upadku szpitala?! A ty piszesz ze ktos kogoś oderwal od koryta!! Narazie to Pieluchowa załatwia tylko KORYTA dla swoich pisiewiczow!! To sa 2 realne problemy które dotyczą Powiatu!! I gdzie sa teraz Pieluchowa posel naszego powiatu? Szydlowski Lawniczek radni powiatowi!! Wicewojewoda?? Dlaczego nie spotykają się z mieszkańcami?! Nie zajęli stanowiska!!!! Ja ci powiem dlaczego bo ta partia nie lubi takich co wychodza przed szereg!! Dostałeś 25 tys.na miesiąc to siedz cicho!! Nie pisz gupot ze ktos ich atakuje bo są tacy zajeb…. Teraz widac po co im byla ra podła zmiana!! Żeby napchac sobie portfele!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 40)
Odpowiedz do: Likwidacja szpitala w Pajęcznie!
Twoje informacje