R e k l a m a

LOKAL NA WESELE

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #46977 Reply
    Anka
    Gość

    szukam lokalu na wesele tak na okolo 250-300 osób w okolicach Sulmierzyc
    ktoś moze mi polecic?

    #46980 Reply
    Ilona
    Gość

    Perła w dzieloczynie albo lokal pod grzybkiem tylko troche daleko ale jest ok

    #46985 Reply
    Denver
    Gość

    Rezydencja Kruplin koło Nowej Brzeznicy

    #47058 Reply
    paj
    Gość

    oj sporo gosci.Rezydencja w kruplinie nie pomiesci tylu gosci, chyba ze beda sziedziec jak sledzie.Chyba w ostrolece jest duza sala na ponad 200 osob.Tak z tego co sie orientuje to wiekszosc potrafi przyjac 160-180.Powodzenia

    #47059 Reply
    Denver
    Gość

    Rezydencja jest na ponad 200 gości

    #47062 Reply
    Ewelina
    Gość

    W Sulmierzycach byłam na weselu i było ponad 200 osób to jest sala taka z boku parterowa z filarami

    #47069 Reply
    paj
    Gość

    bylem w kruplinie i bylo cos 170 osob i bylo ok bo siedzielismy nie scisnieci i bylo gdzie potanczyc.dorzucajac kolejnych to chyba na tury trzeba tanczyc i jesc z wspolnych talerzy bo ciasno. moze logistycznie sala jest przygotowana na 200 ale tyle ludzi to zaden konfort do tanczenia i poruszania sie.lepiej szukac wiekszej sali

    #47073 Reply
    DawidPotul
    Gość

    Bardzo dobry lokal. Polecam.

    #47081 Reply
    gruby albert
    Gość

    Ludzie!czy wyście pogłupieli z tymi weselami?jak wam kasy nie szkoda?ale rozumiem,że trzeba się na wiosce przed sąsiadami pokazać.Potem żryjcie tynk ze ścian.A do wesela będziecie jechać 20metrową limuzyną czy hummerem?zapraszają ciotki,wujków co może ich raz na oczy widzieli,ale przecież to „rodzina”.Wieś z chłopa to jednak nigdy nie wyjdzie

    #47095 Reply
    xyz
    Gość

    A co Ciebie to obchodzi na ile osób kto robi wesele. Przecież Ty za to nie płacisz. No, rozumiem, zazdrość Cię zżera, ale cóż taka ludzka natura

    #47097 Reply
    cywil
    Gość

    A czego tu zazdrościć? Zjedzenia rosołu ze schabowym? Czy może wódki? Teraz jak ktoś trochę myśli to wiochy nie robi.A jeszcze najlepiej jak młoda w ciąży, ale na głowie wianek.patole

    #47098 Reply
    XyZ
    Gość

    Cywil może jest starym kawalerem albo za mało w kopercie dostał i teraz marudzi.

    #47099 Reply
    General
    Gość

    Masz rację cywil wieś z chłopa nigdy nie wyjdzie! Gdzie tylko nie pojedziesz to zawsze będziesz tym samym małym zakompleksionym wiejskim chlopkiem! Ludzie od wieków wyprawiali wesela i będą je wyprawiac i nic Ci do tego ,czy robią wesele na 300 ludzi,czy na 30! Czy jadą do ślubu limuzyna,czy pksem. Czy piją wódkę,czy nie! Czy młoda idzie w ciąży,czy nie!!! Każdy robi tak jak chce i na co go stac!!! NIC Ci do tego!!! A jeśli ty się wstydzisz sąsiadów i zależy Ci tylko na ich opini to jest twój problem i zostań sobie z nim sam. A nam wszystkim jest przykro,że musisz żreć tynk ze scian! Bez odbioru!

    #47101 Reply
    gruby albert
    Gość

    Mnie nie szkoda,bo ja już po slubie 15lat jestem i nie mam 20lat.Woleliśmy z żoną zrobić małe przyjęcie,żeby spędzić sobie cudowne 2 tygodnie na Mauritiusie.I nie doszukujcie się wszędzie zazdrości tylko dlatego,bo ktoś ma inne zdanie.Pewnie głosowaliście na PIS,oni tam zawsze węszą spiski,teorie,zazdrośc,a cała reszta to komuchy,lemingi,pedały.

    #47103 Reply
    ff4
    Gość

    co za debile robia takie wielkie wesela

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Reply #47058 in LOKAL NA WESELE
Twoje informacje