R e k l a m a

ludzie o czym wy piszecie na forum ? tego się na trzeźwo nie da czytać hahaha

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego ludzie o czym wy piszecie na forum ? tego się na trzeźwo nie da czytać hahaha

  • This topic has 12 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 years temu by PiS.
Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #111096 Reply
    zoltan
    Gość

    nie macie lepszych tematów niż wojna ukraińsko rosyjska , covid czy wybory. ????

    #111101 Reply
    PiS
    Gość

    Ten PiS jest zly i ta posłanka ztąd

    #111106 Reply
    ***** ***
    Gość

    Masz rację, może zamiast wymienionych tematów porozmawiamy o polexicie do którego zachęcałeś jeszcze 5 miesięcy temu na tym forum? https://twojepajeczno.pl/forum/temat/polexit-najlepszym-rozwiazaniem-dla-polski/ Ostatnie wydarzenia na świecie wywołały u ciebie jakieś przemyślenia czy też nadal uważasz że warto opuścić unię?

    #111107 Reply
    Marek
    Gość

    Ale was ta ruda dycha balamuci a potem się śmieje i dalej doi kasę. Pis jej życie uratowal.

    #111110 Reply
    zoltan
    Gość

    użytkowniku którego nazwy nie widzę bo ukryta jest gwiazdkami, odpowiem ci że nie zmieniłem poglądów i nadal mam taki światopogląd jak miałem kilka miesięcy temu.

    #111115 Reply
    Michaś
    Gość

    Ruda już nie dycha, inflacja wielka to może już dwudziestka. Ale doją.

    #111116 Reply
    PiS
    Gość

    Ten PiS jest zly

    #111124 Reply
    Rogacz powiatowy
    Gość

    Ruda dwie dychy nadaje, bądźcie gotowi na propagandę pisu, a oni doją nas do oporu. Zobaczcie jak ruda dwie dychy się niesłusznie bogaci.

    #111143 Reply
    PiS
    Gość

    PiS PiS PiS PiS PiS

    #111145 Reply
    Polak
    Gość

    Ruda dycha popierajac pis zdradza Polskę tak jak w swoim czasie zdradzala swoją gmine. To wyjątkowo złośliwy człowiek, zdradzi każdego dla własnej kasy. Uważajcie.

    #111151 Reply
    Ada
    Gość

    Dla mnie tylko Ruda Dycha…to prawdziwa patriotka…trzymaj się Ruda…i nie zmieniaj koloru włosów…aha i doj na maxa ile możesz tak jak to robisz do tej pory…przed wyborami rzucisz troche kiełbasy wyborczej i te sprzedajne pacany znowu na Ciebie zagłosują :):):)

    #111152 Reply
    Sara
    Gość

    Kim jest Ruda Dycha? Jakas podpowiedz.

    #111154 Reply
    PiS
    Gość

    Ruda dycha to posłanka ztąd

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #111116 in ludzie o czym wy piszecie na forum ? tego się na trzeźwo nie da czytać hahaha
Twoje informacje