R e k l a m a

LUDZIE OBUDŹCIE SIE NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego LUDZIE OBUDŹCIE SIE NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
 • Autor
  Wpisy
 • #78157
  wyborca
  Gość

  Czytając ostatnio to forum PRZERAZIŁA mnie informacja jako gdyby w przypadku zwycięstwa na burmistrza ulubieńca młodzieży Mielczarka jego zastępcą został by chłop ze wsi Górecki w gratisie… mieszkańcy Pajęczna starszej daty dobrze pamiętają tego osobnika i dlaczego go pogonili tam skąd przyszedł pomijam fakt że za Góreckiego w ogóle nie było żadnych inwestycji !! porównajcie sobie zresztą szkoły jak wyglądały za Góreckiego a jak wyglądają szkoły teraz poza tym już niewielu pamięta zwłaszcza młodzież jak tanio zaprzedawał Górecki Pajęczańskie nieruchomości o czym wspomniał Tokarski a targowica jest naprawdę super pomyśleć że było tam kiedyś kartoflisko kiedyś radna Krysztofek zapytała Tokarskiego kiedy się zwróci targowica ? a Tokarski ją zgasił jak peta mówiąc że ta inwestycja nie powstała z myślą zwrócenia się ale żeby służyła mieszkańcom 🙂 a odnośnie jakie transakcje dokonywał Górecki obejrzyjcie sobie filmik od 6:00 do 7:00 minuty https://www.youtube.com/watch?v=-fPE7Wst4xw

  #78158
  zły
  Gość

  nie zapomnij dodać, że za jego kadencji rozbudowano wysypisko śmieci które obecnie jest jednym z największych w całym województwie – to dopiero sukces

  nasza gmina zajmuje również czołowe pozycje w rankingach zamożności mieszkańców – oczywiście patrząc od końca

  trzeba jeszcze dodać o zadłużeniu – ile wynosiło kiedy Koń Tokarski zaczynał rządzić a ile wynosi teraz?

  Górecki sprzedał kolorową a Koń Tokarski sprzedał cały dworzec z budynkiem byłego urzędu bo remont był nieopłacalny… skoro był nieopłacalny po co ktoś to kupił i wyremontował?

  likwidując dworzec nasze miasteczko zostało zdegradowane to podrzędnej wioski na której stoi przystanek na środku

  no i obwodnica – na co to komu? przecież tu prawie auta nie jeżdżą 😀

  #78160
  Główny Księgowy
  Gość

  Mizerna kreaturo ukrywająca się bod ksywą Wyborca. Mieszkasz w Pajęcznie? To przypomnę ci, że do 2000 roku wszystkie ekstrementy z całego Pajęczna płynęły rowem w=kierunku zachodnim i śmierdziało na 10 kilometrów. Przez wcześniejsze 30 lat w Pajęcznie tematem zastępczym była budowa oczyszczalni ścieków, której nawet nie zaczęto. To Górecki zainicjował budowę oczyszczalni która idealnie oczyszcza ścieki i funkcjonuje do dziś. To Górecki zainicjował budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej i budowę nowych nawierzchni ulic i chodników na osiedlu Źródelna. Na ulicy 700 lecia w Pajęcznie, tuż za zakładem przetwórczym po dziś dzień istnieje wyeksploatowana żwirownia, którą poprzednicy dzierżawili za pokaźne na owe czasy peniądze, ładowali tam śmieci i wszelkie odpady komunalne i przemysłowe bez żadnego zabezpieczenia. Do pikanterii należy jeszcze dodać, że to wysypisko, które nie zostało do dziś zrekultywowane, leży nad ogromnym zbiornikiem wód podziemnych szczególnej ochrony, który ciągnie się aż pod Częstochowę. To ja, Bogdan Górecki, zamknąłem to wysypisko będące ogromną bombą ekologiczną, które twojego idola nie zainteresowało prze lat 16. Uporządkowałem zagospodarowanie odpadów komunalnych wprowadzając firmę Lobbe i otwierając w Pajęcznie filię. Wyeliminowałem projekt budowy kolektora tłocznego długości 7,5 kilometra z oczyszczalni ścieków do rzeki Warty w Niwiskach dolnych, który kosztował by ponad 7 milionów złotych i na samą energię pożerał by około 2,5 miliona złotych rocznie. Przez minione 18 lat na moim pomyśle i mojej determinacji Pajęczno zaoszczędziło już ponad 50 milionów złotych. W mojej kadencji zastępcy Burmistrza Pajęczna wybudowaliśmy ponad 14000 metrów kwadratowych nowych nawierzchni chodników, około 96000 metrów kw. nowych nawierzchni dróg i ulic, 17000 metrów bieżących wodociągów, 11000 metrów kanalizacji burzowej i 13000 metrów kanalizacji sanitarnej. Dokonaliśmy rekultywacji jeziorka dylowiańskiego, które twój idol ponownie zatruł i powinien za to odpowiedzieć karnie
  Górecki kłamliwa kreaturo nie zaprzedawał żadnych pajęczańskich nieruchomości, bo nie miał takich uprawnień. Mój zarząd spłacił milion złotych pożyczki na budowę hali sportowej w Pajęcznie i ponad 600 tysięcy złotych za dokończenie budowy “Domu Nauczyciela” w Pajęcznie pod wydziały Starostwa Powiatowego.
  Twój idol za lat 16 nie może się takimi osiągnięciami poszczycić, bo nawet budowę tych bloków za Szkołą Podstawową w Pajęcznie zainicjowaliśmy z Panem Burmistrzem Banaszkiewiczem. Chłop ze wsi, w przeciwieństwie do ciebie ty mizerna kreaturo to ma wyższe wykształcenie i kilkanaście umiejętności. Ty natomiast jesteś ohydnym i parszywym kłamcą. Zapytaj twojego idola jaki przekręt zrobił na budynku Gimnazjum, że musiał dotacje zwracać. Zapytaj na co wydane zostały 4,3 miliona złotych na rozbudowie Szkoły Podstawowej w Pajecznie? Na co wydano ponadnormatywnie prawie 2,5 miliona zł na tym “kartoflisku pajęczańskim? Ile Gmina Pajęczno zyskała na oddaniu w prywatne ręce gruntu i obiektów po SKR? A ile zyskała na oddaniu 4 hektarów gruntu pod Dylowem Rządowym a ile zyskała na oddaniu 7 hektarów gruntów przed oczyszczalnią ścieków. Może ci “gebelsiku” i mizerna kreaturo twój idol wyjaśni za iloe wyprzedał cały majątek gminy łącznie z dworcem PKS? Ile zyskała Gmina Pajęczno a ile twój idol na oddaniu firmie Krupa 1 hektara gruntu we wieczyste użytkowanie? Konie to wiedzą bo dostały wyremontowaną stajnię teściowa mieszkanko a mamusia willę.
  Bogdan Górecki

  #78161
  Wyborca
  Gość

  Dla mnie pan Mielczarek jest fałszywy. Pisze cudowny post o szacunku itd. A pozwala na takie komentarze na swoim profilu Góreckiego. Mam nadzieję że ludzie pamiętają jak on burmistrzem był. Jedyne co potrafi to obrażać ludzi. Zresztą dla mnie pan Mielczarek podperajac się takimi ludźmi nie wróży niczego dobrego.a jak zapewne wiecie Górecki nigdy nic za darmo nie zrobił.
  Panie Górecki i tak Pana kochają ludzie za to dobro że ile miał Pan ostatnio procent głosów????? Jakoś oprócz Pana nikt nie zna Pana zasług tylko oszustwa i obrażanie

  #78162
  Wyborca
  Gość

  I co Pan sabo reprezentuje pisząc mierna kreaturo ??? Nic. Nawet mniej niż nic

  #78166
  śmiechu warte
  Gość

  Czyżby główny księgowy i Górecki to ta sama osoba ?? aaa paszoł won stąd miejsce starego chamstwa jest na wsi

  #78167
  Główny Księgowy
  Gość

  Panie Zły! już wyjaśniam. W latach gdy pełniłem funkcję zastępcy Burmistrza Pajęczna budżet wynosił około 12 milionów złotych wraz z subwencją oświatową. Na inwestycje mogliśmy wygospodarować 1,5 do 1,8 miliona złotych rocznie, czyli 6 do 7,2 miliona złotych w kadencji. W latach 1988 – 2002 wykonaliśmy inwestycje wartości ponad 20 milionów złotych, gdyż na wszystkie inwestycje zaciągaliśmy umarzalne w 50 – 60 % pożyczki i uzyskaliśmy w sumie 3,6 miliona złotych bezzwrotnych dotacji. Niestety – nie było jeszcze funduszy unijnych i takie były realia. W każdym bądź razie wówczas Pajęczno dostało najwyższe dofinansowania w całym województwie łódzkim.
  Na koniec kadencji w 2002 roku Gmina Pajęczno miała 3.134.000 złotych pożyczki w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska na 0,5 % rocznie, do spłaty na pięć lat. Jednocześnie w PKO Bank Polski mieliśmy jako Gmina na kontach około 3.950.000 złotych “żywej gotówki” w tym dwie lokaty po milionie złotych oprocentowane na 6 % rocznie.
  Górecki nie sprzedawał “Kolorowej” bo nie miał takich uprawnień. W 22 osobowej radzie gminy wybierany był pięcioosobowy zarząd. Podjęte przez Zarząd decyzje, postanowienia i uchwały były zatwierdzane do realizacji przez Radę Miejską.
  Jedyny majątek jaki był w kadencji 1988 – 2002 sprzedany to lokal Kolorowej, zgodnie z wyceną i uchwałą Rady Miejskiej w Pajęcznie.
  Po zmianach przepisów w 2002 r. funkcję Zarządu Gminy pełni jednoosobowo wójt lub burmistrz. O wiele łatwiej manipulować.

  #78168
  Jan
  Gość

  Przestańcie powtarzać tą głupią plotkę i straszyć mieszkańców Pajęczna.
  Przecież Pan Piotr Mielczarek już kilkakrotnie informował, iż nie zamierza zatrudnić Pana Góreckiego na stsnowisku zastępcy.

  #78169
  Wyborca
  Gość

  A co miał powiedzieć?? Poz niej zatrudni to na innym i powie że tego przecież nie obiecywał. Górecki za darmo nic nie robi !!

  #78171
  Gabi
  Gość

  ale szczujecie, zal czytac

  #78208
  wlodek
  Gość

  Masz rację GABI wiadomo z czyjej ręki ten WYBORCA czerpie natchnienie ,a może się pochwali jakich korzyści oczekuje gdy jego zleceniodawca będzie u władzy ,może się pochwali o którego chodzi

  #78215
  Gabi
  Gość

  no naprawde jak mozna takie brednie wymyslac

  #78217
  Pajeczanka
  Gość

  Niestety kampania rządzi się swoimi prawami. Natomiast nie da się ukryć że na niektóre “argumenty” mielczarka to ręce opadają. Wodolejstwo jest w jego postach i nic więcej. Tak wygląda jego obecne wykonywanie zawodu nauczyciela.

  #78230
  fryderyk
  Gość

  wypowiadajcie sie na fejsie a nie tu plujecie! podpiszcie sie pod tymi klamstwami

  #78231
  beeee
  Gość

  Ja mam tylko małą sugestie bardzo prostą ,proszę mi poiwedzieć ile przez 16 lat pan Tokarski wybudował placów zabaw na terenie Pajęczna ???? Zapraszam na ui.Przemysłową zobaczycie te “super”place zabawa ,proszę zauważyć ile km ścieżek rowerowych powstało ????.Przestańcie ludzie łykać to co mówi obecny burmistrz bo on obiecuję ale wszystko na wiosnę !!!! Zapytajcie się o solary,foto ludzie wpłacili po 200 zł-300 zł i czekają we wrześniu okazało się że w styczniu szkoda ,że nie wiecie ze jak projekt padnie pieniądze nie zostaną zwrócone !!!!Dlaczego w tej sprawie milczy pan Lewera !!! ,który jest odpowiedzialny z ramienia gminy !!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
 • Temat LUDZIE OBUDŹCIE SIE NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO jest zamknięty na nowe odpowiedzi.