R e k l a m a

Ma ktoś może jakiąś kanape ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ma ktoś może jakiąś kanape ?

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #18871 Reply
    mądry człowiek
    Gość

    Potrzebuje jakieś kanapy najlepiej z Pajęczna

    #18872 Reply
    Pawent
    Gość

    Ja mam kanape z masłem i z serem. Moze byc???

    #18873 Reply
    P
    Gość

    Ale o jaką kanapę chodzi ??? Chcesz kupić ????

    #18880 Reply
    zainteresowany
    Gość

    ja mam wersalke, stoi 4 miesiąc na dworze bo miałem ja wywalić jak zbierali wielkogabarytoki ale jest gites tylko się trochę przy rozkładaniu zacina 🙂 chcesz to bierz bo jak przez zime postoi to ja ch strzeli 😀

    #18881 Reply
    zainteresowany
    Gość

    tak wygląda, taki ma kolor, no cos takiego: http://olx.pl/oferta/wersalka-ludka-CID628-IDw1ob.html#a9663b96fa

    #18883 Reply
    mądry człowiek
    Gość

    Jak stała na dworze to jak ona wygląda? i chcesz coś za nią? i czy możliwy transport do bloków w Pajęcznie?

    #18888 Reply
    Bartek
    Gość

    Najlepiej jakbyś Jeszcze.może.kasę dostał ze ja bierzesz?.. Ludzie to czasami przeginaja

    #18889 Reply
    Patent
    Gość

    racja Bartek,ktos chce oddac za darmo to jeszcze wymagania maja,zeby im przywieżć,wnieść i jeszcze najlepiej poscielic. Głupi naród sam nic od siebie a ciagle wymaga i narzeka!

    #18895 Reply
    mądry człowiek
    Gość

    nie wymagam po prostu pytam , za transport przecież zapłaciłbym co za problem?

    #18903 Reply
    Dam
    Gość

    @Bartek
    @Patent

    Przecież wyraźnie napisał, że chciał tę kanapę wywalić, ponadto stoi cały czas na dworze. Dlatego pytanie czy chce coś za nią jest jak najbardziej uzasadnione. A przy pytaniu o możliwy transport od razu założyliście, że chodzi o darmowy.

    To z Wami jest coś nie tak.

    #19060 Reply
    zainteresowany
    Gość

    transportu nie mam, a jak chcesz to sobie wez, wg mnie przez te kilka deszczów sie ładnie domyła, przeciez jak mam spalic albo wyrzucic to prosze sobie wziac jak sie moze komus przydac chociaz na tzw. chwile

    #19247 Reply
    mądry człowiek
    Gość

    a stan jej jest bardzo zły?

    #19270 Reply
    Johny
    Gość

    Mądry człowiek weź od gościa telefon i się dogadajcie, a nie umawiasz się jak dziewica na rucha.ie
    Zresztą chyba nie jesteś tak mądry jak by to sugerował nick 🙂

    #107560 Reply
    mirek z bazarku
    Gość

    PANI KANAPE CZY PANAPKE ? BO TO DWIE RÓŻNE RZECZY
    JEDNO DO SIEDZENIA A DRUGIE DO JEDZENIA

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Reply #18889 in Ma ktoś może jakiąś kanape ?
Twoje informacje