R e k l a m a

Magia Świąt w Pajęcznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Magia Świąt w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 46)
  • Autor
    Wpisy
  • #79990 Reply
    Wyborca
    Gość

    Naucz się czytać ze zrozumieniem bo to troszkę wymaga od mózgu,

    #79991 Reply
    Tomek
    Gość

    Bardzo się cieszę że Takiego Burmistrza Pajęczno wybrało. Dajcie chłopakowi trochę czasu. To dopiero miesiąc. Ciężko w miesiąc naprawić coś co było niszczone przez 16 lat. No chyba że fontannę wyglądem z epoki PRL. Zdrowych Pogodnych Świąt.

    #79992 Reply
    Wyborca
    Gość

    Dodaj ” krzywą fontannę”

    #79994 Reply
    Roman
    Gość

    Co Ty piszesz? Rozumiem ze ze były zmiany nie zgodne z Twoimi potrzebami, Twoim poczuciem estetyki, ale że jest coś zniszczone to przesadzasz.

    #79995 Reply
    Cecylia
    Gość

    Dopiero miesiąc, ale ważny…. właśnie teraz powinien sie starać i wykazać – mam na myśli tu chociażby świąteczny wystrój. Teraz on jest włodarzem i powinen dbać jak o swoje, czyż nie??

    A o wysypisku też słyszałam. Przed wyborami było złem do zamknięcia a teraz mowa o tym, że inwestycja będzie i to jeśli mnie uszy nie mylą to właśnie to samo o czym mówił Tokarski.
    Więc jak to szybko można zmienić zdanie…

    #79996 Reply
    Ania
    Gość

    Po prostu była siana propaganda że jest źle że nie ma kasy. A tu się okazało że na wszystko fizycznie starczyło. Za wszystkie inwestycje zapłacone. I chciałoby się żeby było więcej takich ulic jak Rekreacyjna.

    #79997 Reply
    zły
    Gość

    Tokarskiemu zrobienie Rekreacyjnej zajęło 16 lat więc co Mielczarek może zrobić w miesiąc?

    co do tego śmietniska to chętnie zapoznam się ze zdaniem Mielczarka – czy w końcu jest złe czy dobre?

    #79998 Reply
    Jurek
    Gość

    Pomyłka . Rekreacyjna robiono w 6 miesięcy.

    #79999 Reply
    Cecylia
    Gość

    Policz ile przez 16 lat jest zrobione… nie tylko ul. Rekreacyjna jeśli mnie wzrok nie myli…

    Poczytaj o zdaniu Mileczarka na temat wysypiska, daleko nie trzeba szukać… szybko zmienia stronę. A miesiąc to wbrew pozorom bardzo długo na pewne sprawy.

    #80001 Reply
    Ziomek
    Gość

    Każdy mądry i rozsądny mieszkaniec zdaje sobie sprawę jak i w jakim zakresie zmieniło się Pajęczno i okolica. Było to robione w miarę możliwości finansowych podobnie jak każdy inwestuje i zmienia swój dom, otoczenie, inwestuje w rozwój swoich dzieci, kulturę wyjazdy edukację itd w miarę własnych mozliwosci. Jeśli ktoś uwierzył ze nagle można zmienić Pajęczno jak Kleszczow czy Sulmierzyce dał się poprostu oszukać. Albo albo szukał własnych korzyści.

    Widać że piękna ulica na miarę Kleszczowa tez jest niektórym nie na rękę bo za ładna. Tanie rozwiązania nie pasują bo to XXI w i oczekuje więcej.
    Dziwni jesteście.

    #80002 Reply
    Ania
    Gość

    Rozbudowy domu kultury też nie będzie no za nowoczesny

    #80005 Reply
    Zośka
    Gość

    No właśnie, co z tym domem kultury za kombonacje są?? Bo też mnie doszły słuchy…

    #80006 Reply
    wlodek
    Gość

    Co do REKARACYJNE TO BUDOWANO JĄ 6 MISIECY ,ALE DO Jej remontu to przymierzano się już prawie 6lat ,należy tez zapoznać się ile to kosztowało ,czy nie można było zrobić tego niższym kosztem , a za zaoszczędzone fundusze wyremontować na przykład ulice JAN PAWŁA 2.Lmpy osiedlenie lepsze niż tam gdzie chodzi więcej ludzi ,lub w ogóle jest brak lamp Należy sobie zadać pytanie dlaczego podwykonawcą było MZK/UŁOŻYŁ O CHODNIKI ,ORAZ ZEBRAŁO starą nawierzchnię oraz zrobiło podkład pod nową nawietrznie /a asfalt kładł główny wykonawca

    #80007 Reply
    Ania
    Gość

    Czyli skoro robiło mzk to kasa została w gminie.

    #80008 Reply
    Ziomek
    Gość

    Właśnie kasa została w gminie to znów się nie podoba. Niektórym wszystko się nie podoba. Takie smutne mają życie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 46)
Odpowiedz do: Reply #79995 in Magia Świąt w Pajęcznie
Twoje informacje