R e k l a m a

Mam taki pomysł na życie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Mam taki pomysł na życie

  • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by Pisia.
Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #83560 Reply
    Tomasz
    Gość

    Witam forumowiczów
    Myślałem, że w Pajęcznie znajdę swoje miejsce do życia… ale chyba wrócę do rodzinnego Rzeszowa. Mam nawet wstępny plan, czym się tam zająć. Mam zamiar otworzyć serwis narciarsko-rowerowy. Sport staje sie coraz bardziej popularny, więc ludzie potrafiący naprawić sprzęt są coraz bardziej przydatni.
    Pozostaje tylko kwestia odpowiedniego rozreklamowania swoich usług. Bo tutaj mi nie wyszło i myślę, że to właśnie przez zaniedbanie promocji. Jak myślicie???

    #83562 Reply
    uncle dance
    Gość

    tak.

    #83567 Reply
    King
    Gość

    Masz rację! Uciekaj z tego zapyzialego ,,miasta” jak najdalej. Żadnej przyszłości tu nie ma. Miasto starych ludzi i buraków że słomą w butach. Rzeszów to piękne miasto, które się rozwija i będzie się rozwijać. Poza tym w okolicy są piękne tereny! Nie zastanawiaj się nawet sekundy. Pozdrawiam

    #83568 Reply
    Pisior
    Gość

    Idź do Pieluchy, zapisz się do PiS , dostaniesz pracę w PGE za 20 tysięcy na miesiąc i masz życie jak w Madrycie.

    #83572 Reply
    Izka
    Gość

    U nas niestety tak jest.Jadą 50 km dalej byleby czasem sąsiad nie zarobił.Mentalnie to my jesteśmy jeszcze w czarnej d….!!!!Powodzenia.

    #83580 Reply
    Pisia
    Gość

    Nie jest źle jeśli się jest w pisie.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Reply #83580 in Mam taki pomysł na życie
Twoje informacje